Website Survey

Księżyc w znaku Strzelca, nów

Dzień dobry Kochani,
Od dziś do soboty będziemy pod wpływem nowiu Księżyca, bo czas nowiu trwa 3 dni (dzień przed i jeszcze dzień po). Jutro oficjalnie zaczyna się od godz.11.31.
Różnie reagujemy na nów, w większości tracimy trochę energii i stajemy się bardziej refleksyjni. Jednak Księżyc w znaku Strzelca przyniesie nam dobry nastrój i energię wystarczającą do podejmowania ważnych decyzji na przyszłość. Ta dobra energia pozwoli nam wyzwolić się z wszelkich obaw, lęków i poczucia winy, dodaje odwagi i pewności siebie. Warto wykorzystać te atuty by po nowiu ruszyć ostro z realizacją planów.
Czas kiedy Księżyc przebywa w znaku Strzelca jest dla nas dobroczynny. Przynosi przypływ energii, odwagi, poprawę nastroju, chęć do podróżowania, ruchu i nowych znajomości. Będziemy bardziej elastyczni i skłonni do kompromisu oraz pełni temperamentu (w sypialniach będzie bardzo cieplutko) W te dni mamy możliwość doładowania swoich wewnętrznych baterii przebywając na powietrzu lub jeśli pogoda zupełnie nie dopisze, na siłowni, basenie lub w domowym zaciszu, najlepiej w sypialni z bliską osobą.
W nadchodzące dwa dni sprzyjać i dodawać nam energii będą potrawy zawierające białko roślinne i zwierzęce oraz warzywa kwiatowe (dynia, kabaczek, cukinia, ogórki, pomidory, papryka) i mięsiste owoce (winogrona, śliwki, truskawki, borówki, kiwi).-piszę o wszystkich, bo przecież można jeść mrożonki.
Dziś mamy bardzo dobrą aurę bez pustego kursu Księżyca i z kreatywną wibracją dnia 3. Sprzyja to nauce, zdobywaniu informacji, kreatywnej pracy, załatwianiu spraw na mieście, nowym znajomościom, randkom, odważnemu planowaniu, zakupom, wychodzeniu ze strefy lęków i kompleksów. Jako że będziemy bardziej komunikatywni warto naprawiać relacje, łagodzić konflikty, spotykać się z przyjaciółmi. Dziś warto zadbać o kondycję, pójść na pływalnię czy do siłowni. Unikać słodyczy i potraw ciężkostrawnych. Po południu wiele osób zabierze się za porządki i nadrabianie domowych zaległości. To dobry pomysł bo jutro będziemy mieli mniejszą energię gdyż po południu będzie pusty kurs Księżyca. Jeśli macie trudną relację, dziś łatwiej wam będzie ją zerwać.

Piątek zapowiada się w podobnym klimacie, jednak będzie nieco spokojniej ze względu na nów i pusty kurs Księżyca po południu (od godz.17.03 do 7 rano następnego dnia). Jeśli macie coś do załatwienia to do godz. 17. Potem odpoczynek, dbanie o zdrowie i bliskich. Unikajcie używek i tłustych potraw. Wibracja dnia 4 przyniesie stabilność i zgodę, dzięki niej łatwiej uporamy się z obowiązkami i ewentualnym ich podziałem. Nauka, porządkowanie rachunków i dokumentów pójdzie sprawniej niż zwykle. Udadzą się zakupy, można będzie trafić dobre okazje. Aura sprzyja też zabiegom fryzjerskim; trwałej i farbowaniu włosów.
Kochani, życzę Wam udanego dnia i wielu korzyści z nowiu Księżyca 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™