Website Survey

Księżyc w znaku Strzelca

Dzień dobry Kochani ,
Przed nami dwa i pół dnia dobroczynnej aury Księżyca w znaku Strzelca. Ten czas przynosi nam przypływ dobrego nastroju i energii. Jeśli do tej pory nic nam się nie chciało teraz będzie lepiej. Ludzie w czasie działania znaku Strzelca pragną kontaktów, podróży, są bardziej ruchliwi, odważni, pewni siebie, tryskają pomysłami i witalnością ( w sypialniach będzie bardzo cieplutko). Jeśli macie taką możliwość spędzajcie czas w ruchu; na basenie, siłowni czy choćby na spacerze. W ten sposób doładujecie się na dłuższy czas. Dziś warto się uczyć, zdobywać wszelkie informacje, spotykać z przyjaciółmi, rodziną, udadzą się zakupy, randki, eksperymenty w kuchni oraz farbowanie włosów. Pusty kurs Księżyca tylko do godz.7.56.więc nie będzie nam w niczym przeszkadzał. Odpoczywajcie Kochani, świąteczny czas sprzyja rodzinie więc życzę wam aby ten czas był pełen ciepła i miłości.
Jutro podobna aura, to co sobie zaplanujecie uda się bo z energią Strzelca będziecie silni i zdecydowani. Udadzą się zakupy, można będzie kupić coś dobrego w niższej cenie. Warto planować wyjazdy, ustalać z rodziną ważne sprawy. Jeśli macie jakieś cięższe prace w domu, to dobrze zrobić to teraz. Oczywiście tak jak we środę aura sprzyja miłosnym uniesieniom. Nie zapominajcie o nawilżaniu skóry i siebie od środka.
W czasie Strzelca i innych ognistych znaków, bardzo dobrze wykorzystywane przez organizm jest białko zwierzęce i roślinne. Stymuluje ono proces odnowy i obudowy, wzmacniając siłę fizyczną, a także energię umysłową. Oprócz białka sprzyjać nam będą także ostre przyprawy i warzywa kwiatowe (dynia, kabaczek, cukinia, ogórki, pomidory, papryka) oraz mięsiste owoce (winogrona, śliwki, truskawki, borówki, kiwi).-piszę o wszystkich, bo przecież można jeść mrożonki. Jeśli będziecie ćwiczyć to uważajcie aby się nie przeforsować bo teraz mamy osłabiony kręgosłup w odcinku lędźwiowym, niektórzy mogą odczuwać dolegliwości.
Życzę Wam Kochani dziś miłego świętowania a jutro dobrej energii do codziennych obowiązków. Pozdrawiam was serdecznie 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™