Website Survey

Księżyc w znaku Skorpiona

Dzień dobry Kochani 🙂
Przez najbliższe dwa dni będziemy pod wpływem żywiołu wody, Księżyca w znaku Skorpiona. Te dni charakteryzują się chłodną, wilgotną aurą.
W dniach żywiołu wody jesteśmy wrażliwsi, namiętni, bardziej tolerancyjni, marzycielscy, pełni fantazji, niezwykle uczuciowi i nieco mniej energiczni. Księżyc w znakach wody wpływa przede wszystkim na nasz układ nerwowy, którego zadaniem jest nadzorowanie czynności narządów wewnętrznych oraz umożliwienie kontaktu ze światem zewnętrznym.
Przez najbliższe dni będziemy otwarci na ludzi, będziemy potrzebować wszelkich kontaktów ale nasza nadmierna impulsywność może nam utrudniać porozumienie. Dlatego uważajcie na słowa i nie bierzcie do siebie cudzych uwag.
W dniach Skorpiona łatwiej przychodzi nam wszelka rezygnacja ze starych nawyków oraz przeprowadzanie zmian, z którymi wcześniej sobie nie radziliśmy. Warto więc dziś i jutro zacząć porządki w swoim życiu i ze sobą.
Trochę trudno będzie dziś ze skupieniem uwagi, bądźcie uważni na drodze i skupieni w pracy. Co prawda dziś nie będzie pustego kursu Księżyca ale aura nie sprzyja ważnym decyzjom i zaczynaniu nowych przedsięwzięć. Skupmy się na codziennych obowiązkach a po pracy na życiu domowym. Przez najbliższe dwa dni aura nie sprzyja farbowaniu włosów. Dziś i jutro lepiej planować niż konkretnie działać (poza rzucaniem złych nawyków i odchudzaniem). Generalnie dzisiejszy dzień w wibracji 5 sprzyja nauce, planowaniu i dobrym pomysłom. Trzeba skupić się na bieżących sprawach i pilnować rachunków. Teoretycznie byłby dobry dzień na miłość ale nasza nadwrażliwość może prowadzić do nieporozumień. Kto dziś ma zabieg, wszystko pójdzie pomyślnie a rany będą się dobrze goić.
W czwartek podobna aura, z tym że dodatkowo przez cały dzień będzie pusty kurs Księżyca. ( W tym czasie jak może pamiętacie nie podejmujemy ważnych decyzji, nie podpisujemy umów, kontraktów, nie zakładamy spółek, biznesów itp.) Trzeba się skupić na obowiązkach, nadrabiać zaległości w pracy i w domu oraz poświęcić czas dla bliskich. W dzisiejszej aurze możemy być zazdrośni i niepewni siebie, wiedząc o tym można nad sobą popracować.
W dniach żywiołu wody służą naszemu zdrowiu węglowodany i wszelkie warzywa liściaste.
Życzę wam udanego dnia, dobrych pomysłów na życie i miłej atmosfery, cieplutko wszystkich pozdrawiam 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™