Website Survey

Księżyc w znaku Skorpiona 8, 9.12

Dzień dobry Kochani,

Dziś i jutro będziemy pod wpływem Księżyca w znaku wrażliwego Skorpiona. W czasie trwania żywiołu wody możemy się spodziewać chłodnej, wilgotnej pogody.
Jak wczoraj wspomniałam w czasie kiedy jesteśmy pod wpływem żywiołu wody Księżyc działa na nasz system nerwowy, stąd ta nadwrażliwość i skłonność do reakcji emocjonalnych. Ale jak to zwykle w życiu bywa są też dobre strony tego żywiołu. Chyba najważniejsza to ta, że łatwiej przychodzi nam rezygnacja ze złych nawyków i nałogów oraz wprowadzanie zmian. Warto więc wykorzystać ten czas do poprawienia swojej sytuacji życiowej, na uporządkowanie spraw, z którymi do tej pory nie radziliśmy sobie, na nadrabianie zaległości.
W dniach żywiołu wody jesteśmy wrażliwsi, namiętni, marzycielscy, pełni fantazji, niezwykle uczuciowi. Potrzebujemy kontaktów z ludźmi, jesteśmy otwarci i bardziej tolerancyjni. Dzięki tym cechom łatwiej nawiązujemy znajomości co może dla niektórych zaowocować nową przyjaźnią lub miłością. W kontaktach z otoczeniem, tych zwykłych, codziennych, w pracy, w domu uważajcie na słowa bo nadmierna impulsywność może utrudniać porozumienie. Nie bierzcie za bardzo do siebie także cudzych uwag, emocjonalność minie a złe wrażenia mogą pozostać.

Dziś jesteśmy w wibracji dnia 1, która sprzyja tworzeniu wszelkich początków. I dodaje energii odwagi. Najlepiej jednak wyjdą nam początki w życiu osobistym i towarzyskim. Jeśli jednak wystarczy wam energii na ważniejsze sprawy to macie dobry moment, dziś nie ma pustego kursu Księżyca więc możecie działać 🙂

Dzisiejsza aura sprzyja nauce, współpracy, wszelkim naradom i sprawom urzędowym. Nie sprzyja podróżom, farbowaniu włosów i depilacji. Unikajcie też dzisiaj cięższych prac domowych. Na zakupach uważajcie na portfele i pilnujcie rachunków. Dzisiejsza aura wybitnie sprzyja namiętności i miłości oraz medytacji. Jeśli musicie z kimś zerwać to dziś będzie łatwiej.

Środa będzie nieco trudniejsza ze względu na pusty kurs Księżyca przez cały dzień (od godz.7.38 do 23.25). Dlatego unikajcie większego wysiłku, ważnych spraw i decyzji. Skupcie się na sprawach bieżących, na dokańczaniu, eliminowaniu, porządkowaniu i zdrowiu.
Podróże, większe zakupy czy wielkie sprzątanie odłóżcie na jutro. Aura sprzyja dbaniu o rodzinę, zdrowie i urodę, warto nakładać maseczki, nawilżać skórę. Uważajcie dziś szczególnie na słowa bo z małej wymiany zdań może się zrobić awantura. Wibracja dnia 2 sprzyja wszelkiej współpracy. Tak w pracy jak i w domu uda się coś dobrego zaplanować i dogadać bo będziemy otwarci na propozycje i sugestie. W domu po pracy spróbujcie się wyciszyć, pomedytować albo wybrać się z przyjaciółmi do kina. Warto zrobić coś miłego dla siebie aby się doenergetyzować. A przede wszystkim nie siedzieć w samotności.Jeśli nie macie kogoś bliskiego, odezwijcie się do znajomych, przyjaciół, warto odnawiać dobre kontakty.

Życzę wam Kochani dobrego czasu w znaku Skorpiona, odwagi w dokonywaniu zmian i wiele ciepła w relacjach 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™