Website Survey

Księżyc w znaku Skorpiona 30, 31.05

Dzień dobry Kochani 🙂
Dziś od godz. 11.35., przez cały weekend i w poniedziałek będziemy pod wpływem emocjonalnego Skorpiona.
W dniach żywiołu Wody mamy większe wrażenie wilgoci, możemy się spodziewać przelotnych opadów.
Księżyc w żywiole Wody działa na nasz system nerwowy, stąd jesteśmy bardziej emocjonalni, wręcz nadwrażliwi niż zazwyczaj. Nasze reakcje mogą być spowolnione, więc uważajmy za kierownicą. W dniach żywiołu Wody mamy wyostrzoną intuicję i fantazję. Znak Skorpiona wyzwala w nas większą namiętność, brak strachu przed konfrontacją, waleczność, odwagę, łatwiej nam pozbywać się nałogów i przeszłości oraz wprowadzać zmiany.
Aura Księżyca w Skorpionie będzie sprzyjała miłosnym wyznaniom i dużej namiętności w sypialniach. Musimy tylko uważać by nie poruszać drażliwych tematów, nie przejmować się i nie brać wszystkiego do serca, starać się zrelaksować i przebywać jak najwięcej na łonie przyrody.
W dni Skorpiona służyć nam będą węglowodany (kasze, ryż, pieczywo, makarony) , warzywa liściowe; sałaty, cykoria, kapusta, botwina oraz szparagi. Dobrze nam zrobią przyprawy; bazylia, oregano, majeranek, koperek, natka.
Kochane dziewczyny w dniach Skorpiona szczególnie uważajcie aby nie przechłodzić sobie dołu brzucha, są teraz bardzo wrażliwe (pęcherz, narządy płciowe). Kobiety w ciąży powinny bardziej niż zazwyczaj dbać o siebie, więcej odpoczywać, unikać wysiłku, relaksować się… Kochane dziewczyny dziś nie farbujcie włosów.
Weekend będzie emocjonalny ale pełen uroku, dla jednych sprzyjający czas na medytację i naukę dla innych miłość i gorący seks.
Dla wszystkich czas nas odpoczynku i rozrywki, życzę wam abyście znaleźli dystans i poczuli się bardzo przyjemnie, wspaniałego weekendu dla wszystkich 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™