Website Survey

Księżyc w znaku Skorpiona 10.11. 2015.

Dzień dobry 🙂
Przez najbliższe dwa dni będziemy pod wpływem żywiołu wody, Księżyca w znaku Skorpiona. Te dni charakteryzują się chłodną, wilgotną aurą.
W dniach żywiołu wody jesteśmy wrażliwsi, namiętni, bardziej tolerancyjni, marzycielscy, pełni fantazji, niezwykle uczuciowi i nieco mniej energiczni. Księżyc w znakach wody wpływa przede wszystkim na nasz układ nerwowy.
Przez najbliższe dni będziemy otwarci na ludzi, będziemy potrzebować wszelkich kontaktów ale nasza nadmierna impulsywność może nam utrudniać porozumienie. Dlatego uważajcie na słowa i nie bierzcie do siebie cudzych uwag.
W dniach Skorpiona łatwiej przychodzi nam wszelka rezygnacja ze starych nawyków oraz przeprowadzanie zmian, z którymi wcześniej sobie nie radziliśmy. Warto więc dziś i jutro zacząć porządki w swoim życiu.
Co prawda dziś nie będzie pustego kursu Księżyca (tylko do 5 rano) ale aura nie sprzyja ważnym decyzjom i zaczynaniu nowych przedsięwzięć. Skupmy się na codziennych obowiązkach, zakańczaniu wszelkich spraw a po pracy na życiu domowym. Przez najbliższe dwa dni aura nie sprzyja farbowaniu włosów. Dziś i jutro lepiej planować niż konkretnie działać (poza rzucaniem złych nawyków i odchudzaniem). Warto dziś robić porządki, wyrzucać niepotrzebne rzeczy, palić białe świece aby oczyścić aurę domu. Uważajcie z wydatkami zarówno w domu jak i w biznesie. Przypominam o rachunkach, sprawdźcie czy z czymś nie zalegacie. Dziś mamy wibrację dnia 2 a ona sprzyja rozmowom, negocjacjom, ustaleniom i nowym znajomościom. Dzisiejszy dzień sprzyja też randkom ale także zakańczaniu tych relacji, które są dla was niedobre. Dziś i jutro jest dobry czas na wszelkie zabiegi chirurgiczne , rany goją się lepiej.
W dniach żywiołu wody naszemu zdrowiu służą węglowodany i wszelkie warzywa liściaste.
Dobrego dnia Kochani 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™