Website Survey

Księżyc w znaku Ryb

Witam wszystkich serdecznie 🙂

Dziś i jutro będziemy pod wpływem Księżyca w znaku Ryb. W dniach żywiołu Wody mamy większe wrażenie wilgoci, pogoda może się załamać i może popadać .
Czas Ryb przyniesie dla nas aurę miłości, fantazji i wzmożonej intuicji. Ważne będą uczucia, spotkania, naprawianie relacji i kreatywne działanie pod wpływem intuicji. Księżyc w żywiole Wody działa na nasz system nerwowy, stąd jesteśmy bardziej emocjonalni, wręcz nadwrażliwi niż zazwyczaj. Dlatego w te dni bądźmy dla siebie delikatni, gdyż łatwiej nas będzie zranić. Nasze reakcje mogą być spowolnione, więc uważajmy za kierownicą. W dniach Ryb jesteśmy bardziej zdystansowani do rzeczywistości i spraw materialnych, łatwiej akceptujemy to co jest i częściej oddajemy się duchowości. Nasza wrażliwość i uczucia są na tyle silne, że trwają dłużej niż dni Ryb (na pewno będziemy pod ich wpływem i w niedzielę).
Naszemu zdrowiu najlepiej będą służyć zdrowe węglowodany (wspierając nasz układ nerwowy) i warzywa liściowe; sałata, jarmuż, botwina, szpinak, cykoria, kapusta oraz szparagi.
Dziś mamy wibrację dnia 5, która dodaje odwagi do zmian, przynosi niespodzianki i sprawia, że jesteśmy trochę nieprzytomni, śnimy na jawie, mamy cudowne pomysły (zwłaszcza artyści). Dlatego musicie szczególnie dziś skupić się w pracy, aby nie narobić sobie kłopotów. Dzisiejszy dzień sprzyja inwestowaniu, wszelkim okazjom dotyczącym pracy (może niektórym uda się znaleźć dobre zlecenia, nowego klienta?) Poza tym czas sprzyja spotkaniom, namiętności, randkom i poznawaniu ludzi, kto wie, może dziś ktoś odnajdzie kogoś wyjątkowego? Miłość? Trzeba unikać cięższych prac, pośpiechu i napięć. Dziś już mamy za sobą pusty kurs Księżyca więc nie ma przeszkód realizacji marzeń.
Nie farbujcie włosów, czas ku temu niesprzyjający.

Jutro będziemy w wibracji 6, która sprzyja przede wszystkim rodzinie. Będziemy opiekuńczy i empatyczni. Uda się wyjaśnić nieporozumienia, Dzielić obowiązki.Pusty kurs Księżyca będzie od godz. 13.18. do niedzielnego poranka, dokładnie do godz. 7.21.

W niedzielę będziemy w znaku Barana więc energii nam nieco przybędzie. Wibracja dnia 7 sprzyja medytacji, więc będzie czas na refleksję i naukę oraz spotkania i ważne rozmowy.
Kochani przed nami weekend w cieplutkiej aurze Ryb, wykorzystajcie ten dobry czas na odpoczynek i poprawianie waszych relacji.
Życzę wam miłego weekendu w miłości i empatii 🙂

Karta na weekend będzie w ciągu dnia bo teraz trochę jestem w niedoczasie…

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™