Website Survey

Księżyc w znaku Ryb (aura na weekend)

Witam wszystkich serdecznie 🙂
Weekend upłynie nam pod wpływem uczuciowych i empatycznych Ryb. (Księżyc w znaku Ryb) W czasie weekendu ważne będą uczucia, spotkania, naprawianie relacji i kreatywne działanie pod wpływem intuicji. Księżyc w żywiole Wody działa na nasz system nerwowy, stąd jesteśmy bardziej emocjonalni, wręcz nadwrażliwi. Nasze reakcje mogą być spowolnione, więc uważajmy za kierownicą. W dniach Ryb jesteśmy bardziej zdystansowani do rzeczywistości i spraw materialnych, łatwiej akceptujemy to co jest i częściej oddajemy się duchowości. Nasza wrażliwość i uczucia są na tyle silne, że trwają dłużej niż dni Ryb. W dniach żywiołu Wody mamy większe wrażenie wilgoci, pogoda może się załamać i możemy się spodziewać opadów.
Naszemu zdrowiu najlepiej będą służyć węglowodany ( wspierając nasz układ nerwowy ) i warzywa liściowe; sałata, jarmuż, botwina, szpinak, cykoria, kapusta oraz szparagi.
Dziś mamy wibrację dnia 7 która sprzyja nauce i rozwojowi duchowemu. Warto dziś pomedytować i odkrywać nowe pasje lecz przede wszystkim warto spotykać się z rodziną, ukochaną osobą i przyjaciółmi, w aurze Ryb będzie miło, w zgodzie i ciepło emocjonalnie a seks wyjątkowy. Możecie dziś palić złote świece w intencji wzmocnienia finansów.
Pusty kurs Księżyca będzie od dziś od godz.18.32 do jutra do godz.21.28. W tym czasie najlepiej zadbać o zdrowie, urodę i bliskich.
Zapowiada się miły emocjonalnie weekend, życzę wam aby dla każdego z was przyniósł relaks i tylko dobre zdarzenia 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™