Website Survey

Księżyc w znaku Ryb 8,9.06.

Witajcie Kochani,
W nadchodzącym tygodniu nadrobimy zaległości, zrealizujemy plany, ważne będą spotkania, randki, seks, naprawianie relacji i błędów. W ubywającym Księżycu uda się pozbyć uciążliwych spraw, nadmiernych kilogramów i nałogów. Ważne będzie też poświęcenie czasu dla siebie, na wyciszenie i refleksję.
Dziś od godz. 10.17. przez dwa i pół dnia będziemy pod wpływem uczuciowych i empatycznych Ryb. One sprawią, że przez najbliższe dni ważne będą uczucia, spotkania, naprawianie relacji i kreatywne działanie pod wpływem intuicji. Księżyc w żywiole Wody działa na nasz system nerwowy, stąd jesteśmy bardziej emocjonalni, wręcz nadwrażliwi. Nasze reakcje mogą być spowolnione więc uważajmy za kierownicą. W dniach Ryb jesteśmy bardziej zdystansowani do rzeczywistości i spraw materialnych, łatwiej akceptujemy to co jest i częściej oddajemy się duchowości. Nasza wrażliwość i uczucia są na tyle silne, że trwają dłużej niż dni Ryb.
W dniach żywiołu Wody pogoda może się załamać i możemy się spodziewać opadów.
Naszemu zdrowiu najlepiej będą służyć zdrowe węglowodany (wspierając nasz układ nerwowy) i warzywa liściowe; sałata, jarmuż, botwina, szpinak, cykoria, kapusta oraz szparagi.
Przed nami wibracje 4 i 5, które dziś i jutro przyniosą spokój wewnętrzny i kreatywność w działaniu. Księżyc sprzyja pracy, udanemu życiu osobistemu i towarzyskiemu. Aura sprzyja uprawianiu sportu, dbałości o zdrowie i urodę oraz medytacji.
Pusty kurs Księżyca w tym tygodniu nastąpi w dniach
8.06. do godz.10.16, 9-10.06. od godz.22.08 do 13.13 następnego dnia,
12.06.od godz.1.42 do 16.16.oraz 14.06. od godz.0.06. do godz.19.50.
Pamiętajcie aby w tym czasie niczego nowego nie zaczynać ani nie zaciągać kredytów.
Życzę wam dobrego tygodnia 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™