Website Survey

Księżyc w znaku Ryb

Witam, dzień dobry Kochani,
Weekend zapowiada się miło i spokojnie, ponieważ będziemy w aurze Księżyca w znaku Ryb.
Czas Ryb przyniesie dla nas aurę miłości, fantazji i wzmożonej intuicji. Ważne będą uczucia, spotkania, naprawianie relacji i działanie pod wpływem intuicji. Księżyc w żywiole Wody działa na nasz system nerwowy, stąd jesteśmy bardziej emocjonalni, wręcz nadwrażliwi niż zazwyczaj. Dlatego w te dni bądźmy dla siebie delikatni i wyrozumiali , nie krytykujmy siebie nadmiernie bo łatwiej nas zranić. Nasze reakcje mogą być spowolnione, więc uważajmy za kierownicą. W dniach Ryb jesteśmy bardziej zdystansowani do rzeczywistości i spraw materialnych, łatwiej akceptujemy to co jest i częściej oddajemy się duchowości. Może weekend będzie dobrym czasem na medytację i afirmacje? Łatwiej będzie porozumieć się z własnym wnętrzem.
Kochani przez najbliższe 2 dni będzie sprzyjająca aura na miłość i seks, nie żałujcie sobie czułości i miłych słów, czas na całkowitą regenerację 🙂
Wibracja weekendu to 2 i 3 więc dobre relacje, miłe, ciekawe rozmowy, spotkania, współpraca, dbanie o siebie wzajemnie. W trójce będziemy się dobrze bawić, mieć ciekawe pomysły, ruszy nas z domów być może w miejsca kultury albo takie które lubimy.
Pusty kurs Księżyca będzie w niedzielę od godz.13.45 do 1.47 w nocy. W niedzielę uważajcie też na drodze, ludzie mogą być nieuważni, roztargnieni.
Naszemu zdrowiu w weekend najlepiej będą służyć zdrowe węglowodany ( wspierając nasz układ nerwowy ) i warzywa liściowe; sałata, jarmuż, botwina, szpinak, cykoria, kapusta oraz szparagi. Może dla poprawienia nastroju w domu upieczecie pyszne ciasto?
Kochani przed nami ciepły emocjonalnie weekend, wykorzystajcie go na regenerację waszych relacji z bliskimi i zdrowia.
Życzę wszystkim wspaniałego nastroju na przekór aurze za oknem 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™