Website Survey

Księżyc w znaku Ryb – 17,18.12

Dzień dobry Kochani,
Dziś i jutro będziemy pod wpływem Księżyca w znaku Ryb. To czas zmiennej pogody i ciepłych relacji. Żywioł Wody przyniesie dla nas aurę miłości, fantazji i wzmożonej intuicji. Ważne będą uczucia, spotkania, naprawianie relacji i kreatywne działanie pod wpływem intuicji. Dlatego warto wykorzystać taki potencjał i nawiązywać nowe znajomości, umawiać się na randki i zmieniać swój styl, wystrój domu, komponować świąteczne ozdoby. Księżyc w w znaku Ryb działa na nasz system nerwowy, stąd jesteśmy bardziej emocjonalni, wręcz nadwrażliwi, często kierujemy się uczuciami. Dlatego w tym czasie lepiej nie podejmować ważnych decyzji życiowych bo niestety emocje wezmą górę nad rozsądkiem.
Nasze reakcje mogą być spowolnione, więc uważajmy za kierownicą. W dniach Ryb jesteśmy bardziej zdystansowani do rzeczywistości i spraw materialnych, łatwiej akceptujemy to co jest i częściej oddajemy się duchowości. Czas żywiołu wody sprzyja zawieraniu małżeństw i namiętności.
Naszemu zdrowiu najlepiej będą służyć zdrowe węglowodany (wspierając nasz układ nerwowy ) i warzywa liściowe; sałata, jarmuż, botwina, szpinak, cykoria, kapusta oraz szparagi.
Kochani dziś mamy wibracje jeden, więc spory potencjał na działanie. Realizujcie swoje plany, nic wam nie przeszkodzi, tym bardziej, że nie będzie pustego kursu Księżyca.
Jutro podobna aura, będziemy życzliwi i empatyczni. Wibracja dnia 2 wzmocni dobry czas na współpracę, ciepłe relacje, randki i seks. Aura sprzyja załatwianiu spraw na mieście, zakupom, drobnym pracom domowym, opiece nad bliskimi. Uda się znaleźć rozwiązanie wielu problemów i pogodzić się z kimś. Piątek będzie dobrym czasem na wizytę u fryzjera. Warto farbować włosy bo kolor lepiej się utrwali. Trwała będzie się dłużej trzymać.
Pusty kurs Księżyca będzie dopiero po południu, pomiędzy godz.16.14 a 22.26. Przypominam, że w tym czasie nie podejmujemy ważnych decyzji życiowych i biznesowych. Skupiamy się na zdrowiu i rodzinie.
Kochani przed nami dwa dni wrażliwości, empatii, miłości, twórczej fantazji i niestety roztargnienia. Bądźcie uważni i nastawiajcie budziki bo łatwiej będzie zaspać.
Miłego dnia, dobrych relacji i dużo emocjonalnego ciepełka dla wszystkich 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™