Website Survey

Księżyc w znaku Raka 5.10.

Dzień dobry Kochani,
W nadchodzącym tygodniu będziemy w ubywającym Księżycu, więc dobrym czasie na porządkowanie i pozbywanie się z naszego życia tego co już powinno odejść. Można sprzedawać nieruchomości i wszystko czego chcemy się pozbyć. W czasie ubywającej fazy Księżyca możemy z powodzeniem stosować rytuały oczyszczające ; po wysprzątaniu mieszkania możemy palić białe świece i afirmować dla nas dobry czas.
W czasie ubywającego Księżyca częściej niż zwykle popadamy w refleksyjne nastroje, mamy mniej energii, bywamy mniej ambitni. Dziś szczególnie możemy odczuwać takie stany bo Księżyc znajduje się we wrażliwym znaku Raka. Dlatego choć to początek tygodnia nie stawiajmy sobie wielkich wyzwań i nie wymagajmy od siebie i bliskich zbyt wiele.

W czasie trwania żywiołu wody jesteśmy bardziej wrażliwi, emocjonalni, delikatni, łatwiej nas zranić, bywamy zazdrośni. Ale za to wyostrza nam się intuicja, fantazja, artystyczna kreatywność, uczuciowość, z większą tolerancją traktujemy bliskich. To wszystko dzieje się na poziomie emocji, ponieważ w dniach żywiołu wody Księżyc wpływa na nasz system nerwowy. On z kolei ma wpływ na nasz układ trawienny ( częściej niż zazwyczaj możemy odczuwać dolegliwości w obrębie żołądka, wątroby, czy pęcherzyka żółciowego).
Dlatego teraz bardziej niż zwykle trzeba zadbać o równowagę, w miarę możliwości eliminować stres oraz ostrożnie stosować ostre przyprawy.
Warto wspierać organizm pożywieniem, które w tych dniach łatwiej przyswaja. Dziś i jutro korzystne dla nas będą węglowodany; kasze, makarony, ryż, zdrowe ciemne pieczywo (wykluczając słodycze) oraz warzywa liściaste; kapusta, wszystkie rodzaje sałat, cykoria, szpinak i jarmuż.
Ponieważ w dniach Raka mamy skłonność do rekcji emocjonalnych, postarajcie się nie podejmować ważnych decyzji pod wpływem chwilowych emocji. To też czas, kiedy trochę nie wiemy czego chcemy, możemy zmieniać decyzje. Będziemy odczuwać większą potrzebę bliskości i poczucia bezpieczeństwa. Randki będą bardzo udane, macie szansę na namiętny seks.
A dziś wibracja dnia 5 przyniesie lekkie zawirowania i niespodzianki o różnym wydźwięku. Może też przynieść nam dobre pomysły bo w piątce bywamy bardziej kreatywni. Aura sprzyja negocjacjom, sprawom urzędowym, randkom i dbaniu o zdrowie i urodę.
Pusty kurs Księżyca mamy od godz.13.04 do jutra do godz.10.30. Pamiętajcie aby w tym czasie nie podejmować ważnych decyzji finansowych i osobistych.
Życzę wam miłego dnia, udanego tygodnia, niech nic nie zakłóci waszego dobrego nastroju 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™