Website Survey

Księżyc w znaku Raka 31.10, 1.11.

Dzień dobry Kochani w ten smętny poranek, mam nadzieję, że w ciągu dnia pogoda będzie jak wczoraj…

znicz 2013Przez najbliższe dwa dni będziemy pod wpływem żywiołu Wody, Księżyca w znaku Raka. To dobry czas dla rodziny, bo Rak to uczucia… refleksyjne nastroje, mniej energii, mniejsze ambicje i więcej empatii.
W czasie trwania żywiołu wody jesteśmy bardziej wrażliwi, emocjonalni, delikatni, łatwiej nas zranić, bywamy zazdrośni. Ale za to wyostrza nam się intuicja, fantazja, artystyczna kreatywność, uczuciowość, z większą tolerancją traktujemy bliskich. To wszystko dzieje się na poziomie emocji, ponieważ w dniach żywiołu wody Księżyc wpływa na nasz system nerwowy. On z kolei ma wpływ na nasz układ trawienny ( częściej niż zazwyczaj możemy odczuwać dolegliwości w obrębie żołądka, wątroby, czy pęcherzyka żółciowego).
Dlatego teraz bardziej niż zwykle trzeba zadbać o równowagę, w miarę możliwości eliminować stres oraz ostrożnie stosować ostre przyprawy. Warto wspierać organizm pożywieniem, które w tych dniach łatwiej przyswaja. Dziś i jutro korzystne dla nas będą węglowodany; kasze, makarony, ryż, zdrowe ciemne pieczywo (wykluczając słodycze) oraz warzywa liściaste; kapusta, wszystkie rodzaje sałat, cykoria, szpinak i jarmuż.
Ponieważ w dniach Raka mamy skłonność do rekcji emocjonalnych, postarajcie się nie podejmować ważnych decyzji pod wpływem chwilowych emocji. To też czas, kiedy trochę nie wiemy czego chcemy, możemy zmieniać decyzje. Będziemy odczuwać większą potrzebę bliskości i poczucia bezpieczeństwa. W wielu rodzinach uda się wyjaśnić sporne kwestie, podzielić obowiązki, porozmawiać, pobyć ze sobą tak naprawdę a nie w pośpiechu, byle jak …Randki będą bardzo udane, macie szansę na namiętny seks.
Pusty kurs Księżyca będzie tylko dziś do godz. 10.09. rano, więc nie spierajcie się o drobiazgi po co psuć sobie nastrój…
Zarówno czas Raka jak i wibracje dnia (2 i 3) sprzyjają w ten świąteczny weekend Rodzinom, miłym spotkaniom, czasowi refleksji i wspomnień.
Życzę wszystkim miłego, spokojnego weekendu i jeśli wyjeżdżacie gdzieś dalej, szczęśliwej i bezpiecznej podróży 🙂
I proszę wszystkich…Nie spieszcie się, bądźcie ostrożni…

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™