Website Survey

Księżyc w znaku Panny

Dzień dobry Kochani,
Dziś będziemy jeszcze trochę w energii znaku Lwa a trochę już w aurze Księżyca w znaku Panny(aura w znaku Panny od godz.11.09)
To dobry czas bo daje nam energię Lwa a obowiązkowość i sumienność Panny.
W dniach Panny zwiększa się nasze poczucie odpowiedzialności i zdolności analityczne. Zaczyna nas cechować obowiązkowość, jesteśmy zdystansowani i potrafimy bardziej zapanować nad każdą sytuacją i obowiązkami. Dominuje w nas obserwacja i rozważanie a także skłonność do zamykania się przed innymi i powściągliwość. Przez to mamy mniejszą ochotę na przytulanie, okazywanie uczuć i seks.
Aura sprzyja sumiennej pracy, sprawom urzędowym i bankowym, ludzie będą życzliwi więc szybko uporamy się z zaplanowanymi sprawami. Warto dziś zadbać o zdrowie i umówić się na wizytę lekarską. Poza tym udadzą się zakupy i domowe porządki (wyrzucenie niepotrzebnych rzeczy odblokuje dobrą energię). Dzisiejsza aura sprzyja farbowaniu włosów i mocnemu nawilżaniu. Aura dnia 4 stabilizuje wszelkie sytuacje i ułatwia odzyskiwanie długów oraz pożyczonych rzeczy.
Dziś pusty kurs Księżyca od 4 rano do godz.11.08. W tym czasie nie podpisujcie ważnych umów.

W czwartek podobna aura, bo będziemy jeszcze w znaku Panny. Dlatego warto wykorzystać ten czas na uporanie się z wszelkimi zaległościami, na solidną pracę, sprawy urzędowe, zakupy i porządki. W czwartek nie będzie nas ograniczał pusty kurs Księżyca, więc śmiało możecie realizować wszelkie plany. Wibracja dnia 5 przyniesie dobre pomysły i udane podróże, wspomoże w tworzeniu planów biznesowych.

Piątek jw. ale będzie cały dzień pod wpływem pustego kursu Księżyca (od godz.6. do 23.33). Dlatego trochę trudno będzie się skupić na szczegółach, nie narzucajmy sobie zbyt wiele, pozbywajmy się zaległości, zróbmy tylko to, co konieczne. Wykorzystajmy dobry czas na naukę i wyszukiwanie informacji. Piątkowa aura sprzyja dbaniu o zdrowie i urodę; farbowaniu włosów, nawilżaniu i robieniu pilingu. Trzeba pić więcej wody.

W dniach ziemskiej Panny Księżyc działa na nasz układ krążenia i układ trawienny. Niektórzy mogą odczuwać dolegliwości gastryczne. W miarę możliwości trzeba unikać stresu i ciężkostrawnych potraw bo przełoży się na zawirowania zdrowotne.
W te dni łatwiej zmienić złe nawyki i zadbać o zdrowie. Wzmacniająco na nas będą działały warzywa korzeniowe, grzyby i słone potrawy. Warto jeść więcej sałatek i surówek z warzyw korzeniowych oraz pić ciepłe napoje i więcej wody ( wodę z cytryną i herbatki z cynamonem lub imbirem) bo nasz organizm potrzebuje nawilżenia.
Życzę wam dobrego wykorzystania naszego potencjału w dniach Panny. Miłego dnia Kochani 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™