Website Survey

Księżyc w znaku Panny, weekend

Dzień dobry Kochani w ulubiony dzień tygodnia 🙂
Napisałam Wam prognozę na cały weekend

Większość weekendu upłynie nam pod wpływem Księżyca w znaku Panny. Będzie trochę chłodno, nawet jakby świeciło słońce to chłód będzie bardziej odczuwalny, zawsze tak jest kiedy Księżyc przebywa w znakach ziemskich. Poza tym aura Panny sprawi, że będziemy wytrwali, obowiązkowi, sumienni i lojalni, bardziej uparci niż zazwyczaj (uważajcie w te dni na swój upór bo mogą być konflikty). Poza tym kierujemy się rozsądkiem i jesteśmy bardziej zdystansowani. Mamy skłonność do izolowania się i unikania ludzi, erotyka schodzi na dalszy plan.
W pracy można się spodziewać kontroli, trzeba więc pilnować swoich spraw, uporządkować co się da aby nie narazić się na kłopoty. Nie odkładajcie niczego na później. Aura sprzyja solidnej pracy, tak w miejscu zatrudnienia jak i w domu. Nie zapominajcie o ważnych terminach i rachunkach. Ponieważ nie ma pustego kursu Księżyca mamy dobry czas na podpisywanie wszelkich umów, podróże i większe zakupy. Po południu warto zadbać o dom i siebie, o zdrowie i urodę. Dziś mamy dobrą aurę na farbowanie włosów, podcinanie oraz piling. Dziś jesteśmy w wibracji 9, która sprzyja zakańczaniu spraw, dbaniu o to co jest. Dlatego zajmijcie się codziennymi obowiązkami, nadrabiajcie zaległości i odpoczywajcie. Dziewiątka sprzyja wyciszeniu i odpoczynkowi.

W dniach ziemskiej Panny Księżyc działa na nasz układ krążenia i układ trawienny. W miarę możliwości trzeba unikać stresu, bo przełoży się na zawirowania zdrowotne. Wzmacniająco na nasze zdrowie będą działały warzywa korzeniowe, grzyby oraz słone potrawy. W weekend będzie więcej czasu może więc zrobicie sobie sałatkę jarzynową? 🙂

Sobota upłynie pod wpływem pustego kursu Księżyca, więc nie podejmujcie się ważnych spraw czy decyzji. Zrezygnujcie z większych zakupów bo możecie wydać zbyt wiele albo to co kupicie będzie awaryjne. W sobotę będzie spokojnie i wręcz sennie, warto wykorzystać ten czas na regenerację, relaks, spędzić czas w ulubiony sposób. Aura sprzyja bardziej stacjonarnemu wypoczynkowi, książka, muzyka czy film, co tam lubicie najbardziej. Jeśli spotkania towarzyskie to kameralnie, w gronie najbliższych.
Drugim trudniejszym aspektem soboty będzie wibracja 1, która powoduje że bywamy bardziej uparci i dominujący. Panna i jedynka dadzą podwójną mieszankę, wrzućcie na luz, szkoda zdrowia i energii na spory.

Niedziela upłynie w lżejszej atmosferze bo będziemy pod wpływem wibracji 2, która sprzyja współpracy i dogadywaniu się. Poza tym Księżyc będzie już w znaku Wagi (od godz.10.47.) a to zupełnie inna energia. W tym czasie odczuwamy większą potrzebę miłości i harmonii. Dlatego łatwiej niż zazwyczaj potrafimy łagodzić konflikty i nieporozumienia. Jesteśmy bardziej skłonni do wszelkiej współpracy. Łatwiej będzie nam nawiązać nowe znajomości i zadbać o istniejące. Aura sprzyja farbowaniu włosów. Pusty kurs Księżyca tylko do 10.45.
W dniach Wagi sprzyjają nam pokarmy tłuste oraz warzywa kwiatowe; brokuły, kalafior, brukselka, karczochy. Ubierajcie się ciepło bo w czasie kiedy Księżyc jest w znaku Wagi możecie odczuwać dolegliwości nerek i pęcherza.
Życzę wam Kochani wspaniałego weekendu w zgodzie, harmonii i miłości. Regenerujcie się bo aura bardzo temu sprzyja 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™