Website Survey

Księżyc w znaku Panny 27.05

Witam serdecznie,
Dziś jeszcze mamy Księżyc w znaku Panny, więc aura podobna jak w poprzednich dniach. Wibracja dnia 4 ułatwi nam dokańczanie spraw, nadrabianie zaległości i dbanie o własne dobro. Dziś nie zaciągajcie kredytów, nie podpisujcie ważnych umów, nie podejmujcie ważnych decyzji życiowych. Dziś nawet trzeba będzie unikać dużych zakupów. Taka ostrożność będzie potrzebna bo od rana do nocy mamy pusty kurs Księżyca (dokładnie od 4.21 do godz.23.42.)
Dzisiejsza aura sprzyja pracy, sprawom urzędowym, porządkom, pracom w ogrodzie. Zadbajcie o zdrowie i urodę, unikajcie dalszych podróży i ciężkich prac fizycznych. Kochani ze względu na pusty kurs Księżyca możemy odczuwać lekkie osłabienie, więc po pracy postarajcie się zrobić coś dla siebie, odprężyć się, pójść na spacer czy zrobić coś co lubicie. Dziś trzeba unikać słodyczy… i odżywiać się zdrowo, pić zdrowe soki, wodę z cytryną… dbać o siebie.
Dobrego dnia dla Kochani 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™