Website Survey

Księżyc w znaku Lwa

Dzień dobry Kochani,
Nadchodzący tydzień będzie zróżnicowany, początek może być trochę trudniejszy, bo Słońce będzie w koniunkcji z Saturnem, potem już wszystko dojdzie do normy i możecie realizować plany bez przeszkód. Weekend zapowiada się leniwie w pieleszach domowych, rodzinnie. Ten tydzień wyjątkowo sprzyja osobom spod znaku Barana, warto wykorzystać dobrą aurę i podejmować nawet najtrudniejsze wyzwania.
Przez najbliższe dwa i pół dnia będziemy pod wpływem Księżyca w znaku Lwa, który charakteryzuje się przypływem energii i zmiennością pogody. W tym czasie reagujemy spontanicznie, czasem ostro, cholerycznie, bywamy bardziej uparci. Doznajemy przypływu odwagi, aktywności, kreatywności, bardziej niż zwykle bywamy przedsiębiorczy. Dlatego trzeba wykorzystać sprzyjającą aurę i realizować marzenia ale też uważać aby nie narobić sobie wrogów, powstrzymać ostry język i temperament.
W czasie Księżyca w znaku Lwa wyostrzają się zmysły i wzrasta seksualność. Mamy większą ochotę na seks i romanse , częściej niż zwykle chcemy ciepła, przytulenia, sami jesteśmy bardziej opiekuńczy ale też zazdrośni i zaborczy, wzrasta nasza potrzeba posiadania. Lubimy sobie dogadzać, podjadać, cieszyć się życiem, towarzystwem, imprezować i zmieniać wygląd.
W dniach Księżyca w znaku Lwa szczególnie służą nam warzywa owocowe ( pomidory , papryka, cukinia, bakłażany, dynia, kabaczki, ogórki ) oraz potrawy zawierające białko roślinne i zwierzęce. Produkty te stymulują proces regeneracji, wzmacniając siłę fizyczną, a także energię umysłową. Teraz potrzebujemy więcej niż zwykle wody, bo nasze krążenie wymaga nawodnienia. W dniach Lwa trzeba unikać używek i kontrolować ciśnienie.
Jeśli macie problemy z kręgosłupem teraz warto skorzystać z masażu, przyniesie lepszy efekt niż zwykle.
Dzisiejsza wibracja dnia 4 wprowadzi nieco harmonii i pomoże nadrobić zaległości. Ponieważ dziś mamy nieco trudniejszą aurę, najlepiej skupić się na zaległościach, codziennych obowiązkach nie zaczynać niczego nowego ani nie podejmować ważnych decyzji, bo możemy się pomylić. Nie stawiajcie sobie trudnych wyzwań a do wszelkich problemów starajcie się podejść ze spokojem.
Dziś jesteśmy wolni od pustego kursu Księżyca, trudniejsza aura wzięła się z koniunkcji Słońca z Saturnem.
Jutro będzie już lepiej i możecie ruszyć z nowymi pomysłami. Wibracja dnia 3 doda energii, kreatywności i przyniesie wiele dobrych pomysłów. Dziś i jutro aura sprzyja pracy, porządkom, zakupom, podróżom i oczywiście randkom. Tak jak pisałam wcześniej będziecie sobie dogadzać a seks będzie wyjątkowy.
Czeka nas dobry tydzień, dziś tylko nie stawiajcie sobie ambitnych wyzwań, życzę wam dobrego, spokojnego dnia i udanego tygodnia, pełnego emocjonalnego ciepła i miłych momentów 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™