Website Survey

Księżyc w znaku Lwa 6, 7, 8 10.

Dzień dobry,
Przez najbliższe 3 dni będziemy pod wpływem Księżyca w znaku Lwa, który charakteryzuje się przypływem energii i zmiennością pogody. W tym czasie reagujemy spontanicznie, czasem ostro, cholerycznie, bywamy bardziej uparci. Doznajemy przypływu odwagi, aktywności, kreatywności, bardziej niż zwykle bywamy przedsiębiorczy.
W czasie Księżyca w znaku Lwa wyostrzają się zmysły, wzrasta nasza seksualność. Mamy większą ochotę na seks i romanse , częściej niż zwykle chcemy ciepła, przytulenia, sami jesteśmy bardziej opiekuńczy ale też zazdrośni i zaborczy. Pragniemy w te dni znaleźć miejsce dla własnej kreatywności i autoprezentacji i po to jest potrzebny nam wtedy kontakt z innymi. Wzrasta nasza potrzeba posiadania. Lubimy sobie dogadzać, pitrasić, podjadać, cieszyć się życiem, towarzystwem, imprezować i zmieniać wygląd.
W dniach Księżyca w znaku Lwa szczególnie służą nam warzywa owocowe ( pomidory , papryka, cukinia, bakłażany, dynia, kabaczki, ogórki ) oraz potrawy zawierające białko roślinne i zwierzęce. Produkty te stymulują proces odnowy wzmacniając siłę fizyczną, a także energię umysłową. Teraz potrzebujemy więcej niż zwykle wody, nasze krążenie wymaga nawodnienia.
Jeśli macie problemy z kręgosłupem teraz warto skorzystać z masażu, przyniesie lepszy efekt niż zwykle.
Dziś jesteśmy też pod wpływem wibracji 6 która sprzyja rodzinie i bliskim nam osobom. Będziemy pomagać i wspierać, okażemy sobie wiele ciepła. W szóstce możemy ustalać ważne sprawy i znaleźć kompromis w trudniejszych relacjach. Uporządkujemy wiele spraw. Aura sprzyja porządkom, upiększaniu domu, dbaniu o zdrowie, uprawianiu sportu, randkom, miłym przyjacielskim spotkaniom i zakupom. Czas lwa przyniesie nam dobrą aurę na intymność, w sypialniach może być bardzo ciepło i namiętnie. Dobry dzień na wizytę u fryzjera i zmianę koloru (od południa).
Uważajcie tylko na drodze, bo dzisiejsza aura u niektórych wyzwoli brawurowe zachowania. Trudnych ludzi omijajcie szerokim łukiem bo dziś mogą być szczególnie pobudzeni , będą się wtrącać w wasze sprawy i wyciągać sekrety, nie dajcie się wciągnąć w trudne dyskusje, bądźcie ostrożni, asertywni i pilnujcie swoich spraw.
Do godz.10.30. będzie pusty kurs Księżyca, więc nie podejmujcie w tym czasie ważnych decyzji (kredyty, umowy, starania o pracę, ważne decyzje osobiste i zawodowe).
W środę podobna aura ale w wibracji dnia 7 która sprzyja nauce , medytacji, ważnym decyzjom, refleksji i kontaktom ze światem. Nie planujcie dziś wiele, lepiej sobie trochę odpuścić. Pusty kurs Księżyca będzie dopiero wieczorem więc cała środa przyjazna 🙂
Czwartek w wibracji 8 sprzyja spotkaniom, dobrym pomysłom i nowym znajomościom. Co prawda sprzyja tez finansom ale dziś nie inwestujcie, to dobry czas raczej na oszczędzanie.
Od rana do 21.50 będzie pusty kurs Księżyca.
Życzę wam udanego czasu w Lwie, niech przyniesie wam dobre pomysły i zdarzenia 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™