Website Survey

Księżyc w znaku Koziorożca

Witam wszystkich bardzo cieplutko w nowym tygodniu 🙂

Jesteśmy w przybywającej fazie Księżyca a to daje nam szansę na skuteczne działanie.
W tym tygodniu aura sprzyja konkretnym decyzjom i pracy nad tym co chcemy zmienić.
Uda się komunikacja z ludźmi, wszelkie plany i projekty, w pracy będziecie mieć dobre pomysły, które za jakiś czas zaprocentują. Zwłaszcza dzisiejszy dzień z wibracją osiem sprzyja konkretnej pracy i finansom.
Ze względu na nasze cechy wewnętrzne (konsekwencja, upór, pracowitość, wytrwałość) łatwiej nam będzie teraz osiągnąć wyznaczony cel, dlatego warto stawiać sobie konkretne zadania.
Pusty kurs Księżyca będzie dopiero o godz. 21.52, więc cały dzień sprzyja działaniu na każdym polu. Bądźcie odważni, szukajcie nowych rozwiązań, pracy, nowych zleceń i pracowników, macie dziś szansę na sukces. Róbcie większe porządki w domu, wyrzucajcie niepotrzebne rzeczy, w ten sposób odblokujecie dobrą energię.
Czas wzrastającego Księżyca jest korzystny w dbaniu o urodę, warto nawilżać skórę, kłaść maseczki, dobrze się odżywiać bo teraz wszystko lepiej przyswajamy.
W dniach żywiołu ziemi Księżyc działa na krążenie a nasze organizmy pozbywają się toksyn, dlatego w te dni trzeba pić więcej wody. Dziś będziemy potrzebować warzyw korzeniowych aby zasiliły układ krążenia. Księżyc działa na nasze stawy, kości i skórę. Dlatego trzeba unikać zachowań, w których łatwo o kontuzję. Kiedy odczuwamy bóle stawowe oznacza to, że znaleźliśmy się w sytuacji, w której nie mogliśmy swobodnie wyrazić uczuć.
Znak Koziorożec da nam energię spokoju , respektowania zasad, rozwagi i stabilności. Niestety będziemy mieć skłonność do uporu więc lepiej nie poruszać trudnych tematów bo nie będziemy skłonni do kompromisu. Najlepiej w ogóle unikać dziś wymagań i spornych kwestii bo ludzie będą uparci , bojaźliwi i podejrzliwi.
Kochani wykorzystajmy czas wzrastającego Księżyca do pracy nad sobą, swoimi marzeniami i planami. Możemy wspomagać się afirmacjami i pozytywnym myśleniem bo wraz z Księżycem będzie wzrastała nasza energia.
Na nowy tydzień życzę wam motywującej energii, wiary, siły i oczywiście optymizmu aby udało się spełniać marzenia 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™