Website Survey

Księżyc w znaku Koziorożca 4, 5.06

Witajcie Kochani,
Większość z nas mieszkających w Polsce ma dziś dzień wolny od pracy, niektórzy nawet 4 dni. Mam nadzieję, że odpoczywacie i jesteście w dobrym nastroju 🙂
Dziś mamy Księżyc w znaku ziemskim, Koziorożcu i w wibracji 9.
To będzie dobry dzień do zakańczania jakiegoś etapu, pożegnania przeszłości czy jakichś spraw, refleksji i porządkowania w głowie. Najczęściej trzeba zacząć porządki i zakańczanie od własnej głowy…
Koziorożec da nam energię spokoju, respektowania zasad, rozwagi i stabilności. Niestety będziemy mieć skłonność do uporu więc lepiej nie poruszać trudnych tematów bo nie będziemy skłonni do kompromisu. Najlepiej w ogóle unikać dziś wymagań i spornych kwestii bo ludzie będą uparci , bojaźliwi i podejrzliwi.
W dniach żywiołu ziemi Księżyc działa na krążenie a nasze organizmy pozbywają się toksyn, dlatego w te dni trzeba pić więcej wody.
W Koziorożcu Księżyc działa na nasze stawy, kości i skórę. Dlatego w te dni trzeba unikać zachowań, w których łatwo o kontuzję. Kiedy odczuwamy bóle stawowe oznacza to, że znaleźliśmy się w sytuacji, w której nie mogliśmy swobodnie wyrazić uczuć.
Dziś i jutro nasze organizmy będą potrzebować warzyw korzeniowych aby zasiliły układ krążenia.
.
Jutro mamy wibrację dnia 1 więc dobry czas na zaczynanie czegoś, inicjowanie nowych pomysłów, realizowanie marzeń a także mogą się zdarzyć nagłe zmiany planów. Aura namawia do zadbania o zdrowie, o zrobienie badań, dbanie o urodę, zrobienie porządków w domu, zadbanie o ogród.
W dni Koziorożca nie w głowie nam będzie huczna zabawa czy randki. Raczej kameralne spotkania i spokojny czas. Ze względu na nasze cechy wewnętrzne (konsekwencja, upór, pracowitość, wytrwałość) łatwiej nam będzie teraz osiągnąć wyznaczony cel, warto stawiać sobie jakieś konkretne wyzwania ( to dla tych, którzy pracują albo robią porządki, remonty…)
Nadchodzące dwa dni upłyną w spokojnej sennej atmosferze, a my często poświęcimy czas domowi i bliskim. Jeśli macie takie możliwości zregenerujcie się z dala od zgiełku, może wypad do lasu?
Pusty kurs Księżyca będzie 5.06. od godz.12.53 do 7 rano następnego dnia.
Życzę wam spokojnego czasu, odpoczynku i pięknej pogody. Jeśli niektórzy będą musieli pracować, to spokoju w pracy 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™