Website Survey

Księżyc w znaku Koziorożca

Dzień dobry Kochani,
Dzisiejszy dzień będzie w dwóch energiach, jeszcze do godz.16.04. będziemy pod wpływem Księżyca w znaku Strzelca a potem przez cały weekend w znaku Koziorożca.
Dziś od godz. 3.40 do godz.16.08. mamy pusty kurs Księżyca więc nie planujcie ważnych spraw, nie podejmujcie życiowych decyzji ani nie podpisujcie umów bo aura temu nie sprzyja.
Poza tym wibracja dnia 9 skłoni bardziej do refleksji i zakańczania spraw niż do zaczynania.
Piątkowa aura zachęca do spotkań, rozmów, porządków (pozbywania się niepotrzebnych, zniszczonych rzeczy przed niedzielnym nowiem bo to oczyści nam energię w domu).
Czas przed nowiem sprzyja zabiegom kosmetycznym; warto zadbać o skórę, można robić piling oraz wszelkie zabiegi fryzjerskie. Na zakupach uważajcie aby za bardzo nie poszaleć , przyszedł czas na zaciskanie pasa.
Kochani energia Strzelca doda nam wigoru i dobrego nastroju więc warto wyjść z domu, spotykać się z przyjaciółmi , z ukochanymi, odprężyć się po całym tygodniu pracy.
Dzisiejszy dzień i wieczór sprzyja miłości, dbajcie o siebie, zróbcie sobie cieplutki czas w związkach 🙂

Weekend upłynie w solidnym, ziemskim znaku Koziorożca, dając nam szansę na spokój i stabilność.
W sobotę z wibracją dnia 1 szybko uporamy się z domowymi zaległościami, płatnościami i uda się rozwiązać rodzinne sprawy. Unikajcie tylko pouczania, uporu, gderania i zazdrości bo w czasie Koziorożca niestety mamy do tego skłonności. (niestety trudno będzie zagonić dzieci do pomocy, będą uparte).
Weekendowa aura sprzyja podróżom, spotkaniom, dbaniu o zdrowie i urodę.
W niedzielę wibracja 2 sprzyjać będzie spotkaniom rodzinnym i przyjacielskim, spacerom, randkom. Łatwiej będzie o porozumienie i zrozumienie wśród bliskich. Jeśli nie planujecie spotkań możecie mieć dobry czas na refleksję i medytację, nów da nam dobrą energię na czas dla siebie.

W Koziorożcu Księżyc działa na nasze krążenie, stawy, kości i skórę, w związku z tym trzeba unikać zachowań, w których łatwo o kontuzję. Kiedy odczuwamy bóle stawowe oznacza to, że znaleźliśmy się w sytuacji, w której nie mogliśmy swobodnie wyrazić uczuć. Możemy wesprzeć krążenie jedząc warzywa korzeniowe. Warto także przygotować potrawy lekkostrawne aby oczyścić organizm. W dniach żywiołu ziemi nasze organizmy pozbywają się toksyn, dlatego trzeba pić więcej wody unikać słodyczy i ciężkich potraw.
Zapowiada się przyjemny weekend, życzę wam Kochani relaksu, oczyszczenia , regeneracji i oczywiście jak najlepszych relacji z bliskimi 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™