Website Survey

Księżyc w znaku Koziorożca

Dzień dobry Kochani,
Weekend upłynie nam w trygonie ziemi, w znaku Koziorożca. Zapowiada się spokojnie, stabilnie. Aura sprzyja domowym porządkom. Niektórzy mogą odczuwać osłabienie energii, dlatego w ten weekend przede wszystkim dbajcie o siebie, odpoczywajcie. Zróbcie co konieczne a potem regenerujcie się.
Koziorożec da nam energię spokoju, respektowania zasad, rozwagi i stabilności. Niestety będziemy mieć skłonność do uporu więc lepiej nie poruszać trudnych tematów bo nie będziemy skłonni do kompromisu. Najlepiej w ogóle unikać w tym czasie wygórowanych wymagań i spornych kwestii bo bliscy będą uparci, bojaźliwi, podejrzliwi i zazdrośni.
W Koziorożcu Księżyc działa na nasze stawy, kości i skórę, w związku z tym trzeba unikać zachowań, w których łatwo o kontuzję. Kiedy odczuwamy bóle stawowe oznacza to, że znaleźliśmy się w sytuacji, w której nie mogliśmy swobodnie wyrazić uczuć.
Dziś i jutro nasze organizmy będą potrzebować warzyw korzeniowych aby zasiliły układ krążenia. Warto jeść potrawy lekkostrawne aby podreperować energię. W dniach żywiołu ziemi Księżyc działa na krążenie a nasze organizmy pozbywają się toksyn, dlatego trzeba pić więcej wody.
W ten weekend lepiej unikać życia towarzyskiego, podróży i randek, łatwiej będzie zerwać złe relacje i nadrobić domowe zaległości. Aura sprzyja wszelkim zabiegom kosmetycznym, zwłaszcza depilacji bo skóra szybciej się zagoi.
Pusty kurs Księżyca będzie w niedzielę od północy do godz.13.58.Informacja dla osób, które nie wiedzą o co chodzi z pustym kursem Księżyca.( W tym czasie nie można podejmować ważnych decyzji ani ich tym bardziej realizować, trzeba skupić się na zaległościach, zdrowiu i rodzinie).
Wibracja weekendowa to 5 i 6. One trochę poruszą naszą energią ,zachęcą do przemyśleń, planów i pomogą w okazywaniu sobie ciepła i życzliwości.
W niedzielę jest właściwy moment na nastawienie zakwasu na barszcz wigilijny i pierniczki.
Kochani życzę wam spokojnego , dobrego dnia, regenerujcie siły, dbajcie zdrowie i bliskich.
Niech weekend upłynie wam w ciepłej, miłej atmosferze 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™