Website Survey

Księżyc w znaku Koziorożca – 19, 20.10. 2015

Dzień dobry Kochani w nowym tygodniu 🙂
Nadchodzący tydzień będzie w e wzrastającym Księżycu więc warto zaczynać nowe sprawy, realizować marzenia, iść do przodu bez obaw. Sił nam nie zabraknie, mimo niesprzyjającej pogody. Jeśli na czymś wam szczególnie zależy teraz możecie palić świece na to czego potrzebujecie, afirmujcie, wizualizujcie , przyciągajcie dobro do waszego życia. Przez najbliższe dwa dni będziemy pod wpływem Księżyca w znaku Koziorożca, który da nam energię spokoju , respektowania zasad, rozwagi i stabilności. Niestety będziemy mieć skłonność do uporu więc lepiej nie poruszać trudnych tematów bo nie będziemy skłonni do kompromisu. Najlepiej w ogóle unikać roszczeń i spornych kwestii bo ludzie będą uparci , bojaźliwi i podejrzliwi.
W dni Koziorożca nie w głowie nam będzie zabawa czy randki. Ze względu na nasze cechy wewnętrzne (konsekwencja, upór, pracowitość, wytrwałość) łatwiej nam będzie teraz osiągnąć wyznaczony cel, warto stawiać sobie jakieś konkretne wyzwania.
W dniach żywiołu ziemi Księżyc działa na krążenie a nasze organizmy pozbywają się toksyn, dlatego w te dni trzeba pić więcej wody. W Koziorożcu Księżyc działa na nasze stawy, kości i skórę. Dlatego w te dni trzeba unikać zachowań, w których łatwo o kontuzję. Kiedy odczuwamy bóle stawowe oznacza to, że znaleźliśmy się w sytuacji, w której nie mogliśmy swobodnie wyrazić uczuć.
Dziś i jutro nasze organizmy będą potrzebować warzyw korzeniowych aby zasiliły układ krążenia. Wspierajcie się sałatkami , surówkami, sokami, warzywami w każdej postaci.
Dziś mamy wibrację dnia 1 więc to dobra aura na start, inicjowanie nowych pomysłów, działanie, ruch i decyzje. Mogą się tylko zdarzyć nagłe zmiany planów. Pusty kurs Księżyca nie będzie nam przeszkadzał. Dzisiejsza aura sprzyja sprawom urzędowym, spokojnej pracy, porządkom w domu i w rachunkach (sprawdźcie czy z czymś nie zalegacie). Jeśli ktoś ma ogród, to sprzyjający czas na ostatnie w nim porządki. Poza tym będzie dobry czas na profilaktykę zdrowotną oraz zabiegi kosmetyczne; piling i maseczki odżywcze. Unikajcie krytykowania i gadulstwa bo mogą z tego wyniknąć nieporozumienia.

We wtorek będziemy w wibracja 2 więc w sprzyjającym czasie na wszelką współpracę, negocjowanie i dogadywanie się. Aura sprzyja nauce, szukaniu pracy, zabiegom kosmetycznym typu maseczki, piling, porządkom w domu oraz spotkaniom przyjaciół. Aura randkom nie sprzyja , łatwo o nieporozumienia. Unikajcie dłuższych podróży i większych zakupów. Pusty kurs Księżyca dopiero o godz. 22.31 do 3 rano więc nie będzie nam przeszkadzał.
Życzę wszystkim udanego tygodnia, dobrych pomysłów, konsekwencji w realizacji , sukcesów i oczywiście jak najlepszego samopoczucia 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™