Website Survey

Księżyc w znaku Byka

Aura na 30 09. i 1.10
Dzień dobry Kochani 🙂
Przez nadchodzące dwa dni będziemy pod wpływem Księżyca w znaku Byka. Jako znak ziemski wniesie w nasze życie stabilność, rozwagę, lojalność i wytrwałość a także upór. ( aby nie pokłócić się z bliskimi warto trochę odpuścić). Ubierajcie się cieplej bo w dni znaków ziemskich jest przenikliwy chłód.
W nadchodzące dni łatwiej nam będzie utrzymać równowagę emocjonalną, chętniej zadbamy o nasze potrzeby zmysłowe. Obudzi się w nas potrzeba bezpieczeństwa, przywiązania do starych nawyków a także lojalność i wytrwałość. Będziemy mieć większą skłonność do podejmowania radykalnych decyzji osobistych. W większym stopniu możemy odczuwać zazdrość i chęć pouczania innych. Nasze organizmy łatwiej będą przyswajać warzywa korzeniowe i grzyby. Warto komponować sałatki warzywne aby wesprzeć układ krążenia.
Dziś mamy wibrację 2, która sprzyja współpracy, dzieleniu się, dbaniu o bliskich i namiętności. Mamy dobry dzień na podejmowanie ważnych decyzji i ustaleń z bliskimi.
Dzisiejsza aura sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości, wszelkim kontaktom, podróżom, nauce, porządkowaniu oraz pielęgnacji urody (farbowanie włosów, manicure, zabiegi kosmetyczne). Księżyca zaczyna ubywać więc wszelkie zabiegi chirurgiczne i stomatologiczne możecie realizować bez obawy.
Dzisiejszy dzień jest bez pustego kursu Księżyca, więc realizujcie marzenia i plany.
Dziś Merkury w koniunkcji ze Słońcem pomoże nam w komunikacji. Merkury jest patronem porozumienia i elokwencji więc warto wykorzystać tę szansę na załatwienie ważnych spraw. Argumentów wam nie zabraknie. Jeśli macie jakieś ważne rozmowy z szefem, przyszłym pracodawcą czy współpracownikami, lub musicie się porozumieć z bliskimi a ostatnio nie było łatwo, dziś uda się.

Jutro będzie podobna aura, wsparta dodatkowo wibracją dnia 1. Jedyną przeszkodą będzie pusty kurs Księżyca od godz.12.43 do 22.03. Pamiętajcie aby w tym czasie nie inwestować, nie podpisywać umów, nie zaciągać kredytów. Dbajcie o zdrowie i urodę (świetnie wyjdzie farbowanie włosów).
Życzę wam dobrego dnia, dziś i jutro w spokoju i dobrej, miłej atmosferze 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™