Website Survey

Księżyc w znaku Byka, pierwszy dzień zimy 22.12. 2015

144702_las-nieg-zaspy-mrozWitam wszystkich serdecznie w pierwszy dzień zimy 🙂
Dziś będzie najkrótszy dzień w roku, tzw. przesilenie zimowe a potem codziennie dnia będzie przybywać aż do lata.
Przez najbliższe dwa dni będziemy pod wpływem Księżyca w znaku Byka. Dobry, stabilny czas, który wspomoże nas w tym trudnym okresie, pełnym dodatkowej pracy. Jako znak ziemski wniesie w nasze życie stabilność, rozwagę, lojalność i wytrwałość a także upór. ( aby nie pokłócić się z bliskimi warto trochę odpuścić, nikogo nie pouczać).
W czasie trwania znaku ziemskiego łatwiej zrobimy zakupy, gotowanie będzie mniej uciążliwe bo wszystko pójdzie sprawniej niż zwykle. Możecie dziś zrobić rytuały na miłość lub finanse, przed pełnią rytuały szybciej się spełniają. Dzisiejsza aura sprzyja też randkom, spotkaniom towarzyskim i zakupom. Jeśli ktoś nie ma pracy warto dziś wysyłać swoje CV, do końca roku uda się coś znaleźć.
Pusty kurs Księżyca będzie od godz.15.26 do godz.3.30 rano. Jeśli macie jakieś ważne sprawy, postarajcie się je załatwić do tego czasu.
Nasze organizmy łatwiej będą przyswajać warzywa korzeniowe i grzyby. Możemy odczuwać skłonność do słonych potraw. Warto komponować sałatki warzywne aby wesprzeć nasz układ krążenia. Ubierajcie się ciepło bo teraz łatwiej o przeziębienia, w dniach Byka mamy większą skłonność do chorób gardła i uszu. Wiele osób może odczuwać sztywność karku. Dolegliwości gardła pojawiają się wtedy, gdy czujemy się źle w jakiejś sytuacji ale nie wyrażamy otwarcie swojego zdania.
Dziś jesteśmy w wibracji dnia 6, która sprzyja rodzinie. Łatwiej będzie dogadać się z bliskimi i uporać się z zakupami i gotowaniem.
Jutro podobna aura tylko bez pustego kursu Księżyca, więc wszystko pójdzie nam jeszcze lepiej. Jutrzejsza wibracja dnia 7 sprzyja nauce, refleksji, artystycznym inspiracjom. Przyda nam się przy pakowaniu prezentów i robieniu świątecznych dekoracji. Czas przed pełnią sprzyja urodzie więc dbajcie o siebie róbcie maseczki, malujcie paznokcie.
Kochani przed nami dobry czas, w którym co prawda będzie sporo pracy ale dzięki wibracji ziemi wszystkiemu damy radę i co najlepsze będziemy się regenerować w sypialniach , bo czas Byka sprzyja zmysłowym przyjemnościom i dogadzaniu sobie.
Życzę wam stabilnego czasu i dobrego nastroju, bo z obowiązkami poradzicie sobie znakomicie 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™