Website Survey

Księżyc w znaku Byka

Dzień dobry Kochani,
Nadchodzący tydzień zapowiada się pozytywnie, wzrastający Księżyc obdarzy nas optymizmem i energią więc łatwiej będzie podołać obowiązkom i realizować plany. Wszelkie przeciwności uda się pokonać bez problemu, wystarczy nam wewnętrznej siły. Pusty kurs Księżyca przeszkodzi nam na moment 19.01 (wtorek)od godz.7.49. do godz.10.12 oraz 21.01(czwartek) od godz.9.00 do godz.14.27. Trzeci dzień wypada dopiero w sobotę od godz. 7.20. do 20.20. Przypominam, że w czasie pustego kursu Księżyca nie podejmujemy ważnych decyzji życiowych ani nie popisujemy umów, nie inicjujemy nowych spraw bo w dalszej perspektywie mogą się nie udać.
Dziś i jutro do południa będziemy pod wpływem Księżyca w znaku Byka. Jako znak ziemski wniesie w nasze życie stabilność, rozwagę i upór. Dlatego jeśli macie jakieś ważne sprawy warto dziś energicznie zacząć i dopiąć swego. Dziś jesteśmy w wibracji 1, która sprzyja wszelkim początkom więc praktycznie możemy dziś wszystko bez żadnych przeszkód. Nie będą targały nami emocje, będziemy wytrwali w postanowieniach i działaniach. Jedyne z czym trzeba będzie sobie poradzić to upór, chęć pouczania innych i zazdrość. Wiedząc o tym możemy nad tym zapanować aby nie wszczynać konfliktów. Ponieważ w czasie Byka odczuwamy skłonność do przyjemności zmysłowych, to trudniej nam będzie wytrwać w postanowieniach dotyczących diety… będziemy chcieli sobie dogadzać, podjadać, zwłaszcza słodycze… ale też są dobre strony tych zachcianek, aura sprzyja namiętności. Więc kochajcie się, wybaczajcie sobie potknięcia a nic nie zepsuje wam dobrego nastroju.
Czas trygonu ziemi (Księżyc w znaku Byka) charakteryzuje się chłodem na zewnątrz więc trzeba się cieplej ubierać bo teraz będziemy bardziej narażeni na schorzenia gardła, (anginy, chrypki) przeziębienia, choroby uszu. Księżyc wpływa teraz bardziej na nasz układ krążenia, warto więc wspierać go dietą lekkostrawną i warzywami korzeniowymi.
Kochani, przed nami dobry czas i sprzyjająca energia do radzenia sobie z obowiązkami, trudniejszymi sprawami i oczywiście dla miłości. Życzę wam optymizmu, szczęścia, dobrych decyzji i wewnętrznej mocy aby ten tydzień można było zaliczyć do pozytywnych.
Spotkamy się za tydzień, trochę mnie rozłożyło, pozdrawiam wszystkich cieplutko i serdecznie 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™