Website Survey

Księżyc w znaku Byka

Dzień dobry Kochani,
Wczoraj weszliśmy w tydzień będący pod wpływem środowej pełni Księżyca. Jako że pełnia trwa trzy dni, dziś jutro i pojutrze możemy odczuwać wszystkie jej skutki. Możemy być podenerwowani, mieć problem ze skupieniem uwagi, emocje” na wierzchu” i kłopoty ze snem zarówno brak jak i nadmierna senność ( każdy inaczej to odczuwa). Niestety możecie mieć trudniejsze momenty w rodzinie, dlatego postarajcie się wyciszyć emocje, skupić się na obowiązkach i nie prowokować kłótni. Mogą się nasilić wszelkie dolegliwości zdrowotne. Dlatego w nadchodzące dni warto poświęcić czas dla siebie, po pracy pomedytować, spędzać czas w miły sposób aby wzmocnić się emocjonalnie. Od piątku aura znacznie lepsza, weekend w znaku Ryb więc uczuciowo i miło.
Dziś i jutro do 18.16. będziemy w ziemskim znaku Byka, którego stabilna energia wspomoże nas i wzmocni. W czasie żywiołu ziemi mamy skłonność do pracowitości, wytrwałości, lojalności i uporu. Upór może wspomóc w realizowaniu planów, natomiast w kontaktach z ludźmi może być zarzewiem konfliktów. Warto więc zwrócić uwagę na ten aspekt aby nie generować konfliktów. Dzisiejszy dzień w wibracji 7sprzyja nauce, medytacji, zdobywaniu informacji, pracy intelektualnej i duchowości. Możecie znaleźć się w sytuacji, w której trzeba będzie podjąć ważne decyzje. W domu warto zrobić małe porządki i wyrzucić zbędne przedmioty aby oczyścić energię. Możecie dziś zrobić rytuały na miłość lub finanse, przed pełnią rytuały szybciej się spełniają. Dziś nie ma pustego kursu Księżyca, więc warto szukać pracy, rozwiązywać wszelkie problemy, aura pełni wzmaga dobre pomysły oraz pomoże uporać się z uciążliwymi obowiązkami. Dzisiejsza aura sprzyja też randkom, spotkaniom towarzyskim i zakupom. Można spokojnie załatwiać sprawy w bankach i urzędach.
Środa będzie dniem, w którym wszystko szybko się zadzieje, warto być uważnym aby czegoś nie przeoczyć. Niestety, będzie pusty kurs Księżyca (między godz. 2.26 – 18.15). trzeba skupić się na obowiązkach, nie zaczynać nowych spraw, raczej dokańczać bieżące. Nie podejmować ważnych decyzji, skupić się na zdrowiu, urodzie, randkach i miłych spotkaniach. Dzisiejsza aura sprzyja namiętności. Aura sprzyja także nauce , zdobywaniu informacji i komunikacji oraz nowym znajomościom. Wibracja dnia osiem sprzyja pracy, szukaniu nowej lub dodatkowej oraz cięciu wydatków.
We wtorek i środę nasze organizmy łatwiej będą przyswajać warzywa korzeniowe i grzyby. Możemy odczuwać skłonność do słonych potraw. Warto komponować sałatki warzywne aby wesprzeć nasz układ krążenia. Ubierajcie się ciepło bo teraz łatwiej o przeziębienia, w dniach Byka mamy większą skłonność do chorób gardła (anginy) i uszu. Szczególną wrażliwością odznacza się zmysł słuchu. Wiele osób może odczuwać sztywność karku. Dolegliwości gardła pojawiają się wtedy, gdy czujemy się źle w jakiejś sytuacji ale nie wyrażamy otwarcie swojego zdania.

Życzę wam dobrego dnia Kochani, niech pełnia przyniesie same pozytywy i dobry nastrój , dbajcie o emocje, nie spalajcie się na błahostkach, szkoda energii… pozdrawiam wszystkich cieplutko 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™