Website Survey

Księżyc w znaku Bliźniąt

Dzień dobry Kochani,
Dziś jesteśmy jeszcze pod wpływem pełni Księżyca, więc niektórzy będą pobudzeni a niektórzy senni. Wibracja dzisiejszego dnia to 9, sprzyja porządkowaniu spraw, zakańczaniu, medytacji i podejmowaniu ważnych decyzji. Niestety nie sprzyja sprawom sercowym, z byle powodu można podjąć radykalne decyzje.
Przez najbliższe dwa dni będziemy w energii Księżyca w znaku Bliźniąt. Przyniesie nam lekką poprawę pogody i lepszy nastrój. Czas Bliźniąt sprzyja nauce, zdobywaniu informacji i nowych umiejętności. Stajemy się bardziej ruchliwi, często porzucamy rutynowe zachowania, bardziej pragniemy nowych wrażeń i zmian niż zazwyczaj. Chętniej komunikujemy się z ludźmi, spotykamy, łatwiej przychodzi współpraca, podejmowanie decyzji, wspólnych ustaleń i negocjacji. Możemy wpaść na wspaniałe pomysły, które pomogą rozwiązać wiele problemów, również w sferze zawodowej. Dziś możemy bardzo wiele bo pusty kurs Księżyca nie będzie nas w niczym ograniczał. Udadzą się wszelkie sprawy urzędowe, podróże, zakupy, spotkania towarzyskie, kursy, szkolenia, zdobywanie informacji i nowych znajomości. Po południu zadbajcie o siebie, zregenerujcie siły, odpoczywajcie. Dobry dzień na manicure.
W czasie Księżyca w znaku Bliźniąt lepiej działa nasz metabolizm i produkcja hormonów. Możemy pozwolić sobie na bardziej kaloryczne jedzenie, ponieważ tłuszcze zasilają nasz układ dokrewny. Oprócz tłuszczów znakomicie przyswajamy teraz składniki z warzyw kwiatowych ( brokuły, brukselka, kalafior, karczochy).

Jutro podobna aura, która sprzyjać będzie rozwijaniu umiejętności, szkoleniom, nauce, sprawom urzędowym, spotkaniom rodzinnym i towarzyskim oraz nowym znajomościom i zakupom.
Wibracja dnia 1 zachęci nas do działania i przynosi dobre pomysły. Niestety przystopuje nas pusty kurs Księżyca, który będzie trwał cały dzień (od godz. 4.36. do 20. 26). Pamiętajcie aby nie podejmować ważnych decyzji i nie zaciągać kredytów ani nie inwestować. Warto zadbać o bieżące sprawy i zdrowie, nie przesilać się i niczym się nie przejmować bo ludzie będą plotkować i wtrącać się w nasze sprawy. Po pracy postarajcie się odpocząć, spędzić miło czas z bliskimi i poprawić relacje, mamy dobry czas na komunikację.
Czas Bliźniąt to ożywczy okres pełen dobrych pomysłów, nowych znajomości i kreatywności. Warto wykorzystać jego dobrą energię na nowe, lepsze doświadczenia.
Życzę Wam Kochani spokoju, dobrej energii i wspaniałych pomysłów na życie 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™