Website Survey

Księżyc w znaku Bliźniąt 29, 30.10.

Dzień dobry 🙂
Przez najbliższe dwa dni będziemy w energii Księżyca w znaku Bliźniąt. Powinno być ciepło i słonecznie, a my w dobrym nastroju. Czas Bliźniąt sprzyja nauce, zdobywaniu informacji i nowych umiejętności.
Kiedy Księżyc przebywa w Bliźniętach zaczyna nas męczyć monotonność i codzienna rutyna. Aura obdarza nas niezwykłą zdolnością komunikowania się, rozbudzeniem umysłu i głodem wiedzy. Bardziej niż zwykle pragniemy nowych doświadczeń, wrażeń i wymiany poglądów. Mamy skłonność do rozmów i spotkań. Jesteśmy bardziej ruchliwi i trudno nam się skoncentrować, (dlatego uważajcie w czasie podróży, na drodze i bądźcie uważni w pracy). Tak wiele nas ciekawi, że możemy być powierzchowni.
W czasie Księżyca w znaku Bliźniąt lepiej działa nasz metabolizm i produkcja hormonów. Możemy pozwolić sobie na bardziej kaloryczne jedzenie, ponieważ tłuszcze zasilają nasz układ dokrewny. Oprócz tłuszczów znakomicie przyswajamy teraz składniki z warzyw kwiatowych ( brokuły, brukselka, kalafior, karczochy).
Dzisiejsza wibracja dnia 2 sprzyja spotkaniom, dyskusjom, kontaktom między ludźmi i nowym znajomościom. Dla niektórych z was dzisiejszy dzień przyniesie miłość. Randki będą bardzo namiętne. Ludzie będą życzliwi, więc warto załatwiać wszelkie sprawy na mieście i w urzędach.
Dziś możemy spełniać marzenia, ruszać z projektami, nowymi pomysłami bo pusty kurs Księżyca będzie tylko do 7.30 rano, więc nie będzie nas w niczym ograniczał.
Jutro podobna aura, która sprzyjać będzie rozwijaniu umiejętności, szkoleniom, nauce, spotkaniom rodzinnym i towarzyskim oraz nowym znajomościom i zakupom. Wibracja dnia 3 zachęci nas do rozrywki i pogłębiania artystycznych zdolności, do miłego spędzania czasu w kinie, teatrze czy galerii.
Czas Bliźniąt to taki ożywczy okres pełen dobrych pomysłów, nowych znajomości i kreatywności. Warto wykorzystać jego dobrą energię, tym bardziej ze nie będzie pustego kursu Księżyca.
Miłego czasu w znaku Bliźniąt Kochani, trzymajcie się cieplutko 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™