Website Survey

Księżyc w znaku Bliźniąt, 2-4.10.

Witam serdecznie wszystkich w najlepszy dzień tygodnia 🙂

Przez najbliższe dwa dni będziemy pod wpływem Księżyca w znaku Bliźniąt. Ten czas charakteryzuje się mocnym naświetleniem, które pobudza nasz umysł i sprawia, że jesteśmy bardziej ożywieni i radośni. W tym czasie mamy większą ochotę na rozmowy, nowe kontakty, spotkania, zdobywanie wiedzy i wszelkich wiadomości. Nasz umysł pracuje o wiele sprawniej. Wzrasta pragnienie nowych doświadczeń i wrażeń, wymiany poglądów i myśli. Jesteśmy bardziej ruchliwi i trudno nam się skoncentrować, za wiele nas ciekawi, przy tym możemy być za bardzo powierzchowni. Jednostajność i monotonność nas męczy, szukamy czegoś nowego. Tak więc dziś i jutro udadzą się wszelkie spotkania, podróże, kontakty między ludźmi. W podróży można poznać kogoś interesującego. Warto poszerzać wiedzę i czerpać informacje, planować i poszerzać kontakty. Wibracja dnia 2 sprzyja współpracy i kontaktom z bliskimi. Warto wykorzystać ten sprzyjający czas do ważnych rozmów, ustaleń, planów. Pogoda będzie nam sprzyjać więc warto w weekend spędzić dużo czasu na spacerach, sporcie na powietrzu. Księżyc w znaku Bliźniąt działa na nasz układ dokrewny, dlatego wykorzystajcie weekend na dotlenienie.
Naszemu zdrowiu będą sprzyjać warzywa kwiatowe (kalafior, brokuły, brukselka, karczochy) oraz tłuszcze. Potrawy zawierające zdrowy tłuszcz wzmacniają nasz układ dokrewny.
Weekend zapowiada się bardzo przyjemnie, dopisze pogoda, dobry nastrój i zdrowie. W sobotę będziemy w wibracji 3 która sprzyja rozrywce, spotkaniom i randkom a w niedzielę Księżyc w znaku Raka da nam czas dla bliskich w stabilnej, dobrej atmosferze wibracji 4.

Pusty kurs Księżyca 3-4.10. od godz.19.18. do godz.2.21.
Życzę Wam Kochani jak najpiękniejszej pogody abyście naładowali energię i dotlenili wasze serduszka, jak najlepszych relacji w rodzinie oraz miłych nowych znajomości 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™