Website Survey

Księżyc w znaku Barana

Witajcie Kochani w nowym, bardzo energetycznym tygodniu 🙂
Dlaczego bardzo energetyczny? Ponieważ dziś Księżyc jest w znaku ognistego Barana a we wtorek będzie pełnia w znaku Byka. Praktycznie przez trzy dni będziemy pod wpływem pełni Księżyca (poniedziałek, wtorek, środa). Takie aspekty wpływają na nas wyjątkowo, dodając nam siły, przebojowości, odwagi i dobrego nastawienia.
Księżyc w znaku Barana poprawi naszą energetykę, możemy dziś poczuć przypływ energii, entuzjazmu, odwagi i inteligencji, wiarę we własne siły i bystrość umysłu. To wszystko pomoże nam w podejmowaniu ważnych decyzji, z którymi borykaliśmy się do tej pory. Będziemy mieli skłonności do brawury, uporu, rozdrażnienia i wybuchowości. Dlatego dziś koniecznie trzeba zadbać o równowagę emocjonalną i nie wdawać się w kłótnie, uważać na drodze. Najważniejsze, że będziemy mieli odwagę zaczynać nowy etap w życiu, definitywnie zostawiając przeszłość . W dni Barana mamy większą ochotę na seks i romanse. Poważną wadą tych dni jest krótkotrwały zapał. Planując nowe przedsięwzięcia pamiętajmy o tym, bądźmy konsekwentni i cierpliwi.
Ponieważ do Barana przyporządkowana jest głowa, oczy i mózg, niektórzy mogą odczuwać silne napady migreny. Trzeba będzie ograniczyć używki aby sobie pomóc. Bóle głowy powstają często wtedy, gdy trudno nam zaakceptować nową sytuację, jesteśmy zmuszeni do podejmowania ryzyka, lub brak nam sił aby zamknąć pewien etap życia i otworzyć nowy.
Ponieważ zużyjemy dziś sporo energii nasze organizmy będą potrzebować białka roślinnego i zwierzęcego. Służyć nam będą także warzywa owocowe; cukinia, papryka, pomidory, bakłażany i ogórki.
Dziś ma na nas wpływ także wibracja 8. Taka dobra energia sprzyja załatwianiu wszelkich spraw związanych z naszymi finansami. Jeśli ktoś szuka pracy, to dziś szczególnie powinien być aktywny. Jeśli trzeba podjąć jakąś decyzję związaną z pracą, to dziś dacie radę. Udadzą się wszelkie rozmowy w bankach i urzędach oraz tworzenie i rejestracja własnych miejsc pracy, warto przejrzeć rachunki. Poza tym aura sprzyja dobrym relacjom, pracy i cięższym zajęciom domowym. Jako że to dzień przed pełnią warto dziś wykonywać rytuały na to, czego wam najbardziej potrzeba.
Pusty kurs Księżyca będzie dziś od godz. 13.24. Tak więc ważne sprawy postarajcie się załatwiać do tego czasu. Potem trzeba będzie zająć się bieżącymi obowiązkami , zaległościami, rodziną i zdrowiem.
Życzę wam wspaniałego tygodnia, wielu zrealizowanych planów i jak zwykle dobrego nastroju 🙂
.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™