Website Survey

Księżyc w znaku Barana 21.12. 2015

Dzień dobry w nowym tygodniu,

Nadchodzący tydzień będzie niezwykły, po pierwsze jutro mamy dzień przesilenia zimowego, mroczny czas odejdzie i zacznie przybywać dnia. Po drugie oczywiście święta i czas rodzinnego ciepła a w czasie świąt będzie pełnia Księżyca w znaku Raka sprzyjająca rodzinie i uczuciom.
Do świąt aura będzie nam sprzyjać, uda się uporać z obowiązkami, zdążymy ze wszystkim na czas, wielu osobom uda się załatwić z szefem wolną Wigilię.
A dziś jesteśmy jeszcze w znaku Barana, dobra energia do sprzątania i wszelkiego działania, tym bardziej, że nie będzie nam przeszkadzał pusty kurs Księżyca. Macie szanse ostro ruszyć i podołać wszystkiemu co na dziś zaplanowaliście.
Wibracja dnia 5 wprowadzi nas w dobry nastrój, wspomoże w trudniejszych momentach, uda nam się przełamać rutynę, załatwić pozytywnie sprawy nawet te trudniejsze. Wibracja 5 czasem potrafi spłatać figla i przynieść jakieś niespodzianki, życzę wam tych miłych.
Przypominam, że w czasie Księżyca w znaku Barana sprzyjają nam potrawy zawierające białko zwierzęce i roślinne oraz warzywa owocowe; cukinia, papryka, pomidory, bakłażany i ogórki.
Czas żywiołu Ognia wzmaga też emocje i seksualność, postarajcie się maksymalnie opanować emocje, w spornych kwestiach czasem odpuścić a wieczorem zrelaksować się z bliska osobą.

Życzę wam Kochani wspaniałego dnia i szczęśliwego tygodnia 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™