Website Survey

Księżyc w znaku Barana 19, 20.12

Dzień dobry Kochani,
Przed nami weekend pod wpływem Księżyca w znaku Barana.
To dobra aura na przedświąteczny czas, dodaje nam energii, której tak bardzo nam potrzeba. Jedyne czego musimy się wystrzegać to robienia wszystkiego na raz, najlepiej zaplanować i trzymać się tego a wszystkiemu damy radę.
Będziemy w wibracjach 3 i 4, które pomogą nam dobrze się zorganizować w sprzątaniu i porządkach a potem w robieniu dekoracji i zakupów.
Znak Barana to żywioł ognia więc możemy mieć skłonności do brawury, uporu, rozdrażnienia i wybuchowości.
Dlatego koniecznie trzeba zadbać o równowagę emocjonalną i nie wdawać się w kłótnie, uważać na drodze.
Kiedy uporacie się z obowiązkami warto poświęcić chwile czasu na urodę.Czas wzrastającego Księżyca sprzyja wszelkim zabiegom kosmetycznym, maseczkom, bo nasze organizmy potrzebują zasilania.
Ponieważ zużyjemy w ten weekend sporo energii będziemy potrzebować białka roślinnego i zwierzęcego. Służyć naszemu zdrowiu będą także warzywa owocowe; cukinia, papryka, pomidory, bakłażany i ogórki.
Ponieważ do Barana przyporządkowana jest głowa, oczy i mózg, niektórzy mogą odczuwać silne napady migreny. Trzeba będzie ograniczyć używki aby sobie pomóc. Bóle głowy powstają często wtedy, gdy trudno nam zaakceptować nową sytuację, jesteśmy zmuszeni do podejmowania ryzyka, lub brak nam sił aby zamknąć pewien etap życia i otworzyć nowy.

Nadchodzący weekend spędzimy dość pracowicie, więc nie żałujmy sobie białka, witamin i miłości. Czas ognistego Barana charakteryzuje się zwiększoną ochotą na seks i romanse. Wspomaga w podejmowaniu trudnych decyzji i przynosi wiele dobrych pomysłów i determinację w działaniu.
W tym czasie nasz umysł pracuje na zwiększonych obrotach, doznając przypływu odwagi i inteligencji oraz wiary we własne siły.

Pusty kurs Księżyca mamy na szczęście tylko nocą w niedzielę (od 23.01 do 1.12.) więc nie będzie blokował nam energii
.
Życzę wszystkim miłego weekendu w zgodzie, miłości i dobrej organizacji 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™