Website Survey

Księga Twojej Historii- technika wychodzenia z pozycji ofiary

Witajcie Kochani,

Właśnie dostałam wiadomość o bardzo ważnym spotkaniu dotyczącym techniki uzdrawiania naszego wnętrza a ponieważ odbędzie się już jutro proszę pomyślcie o wygospodarowaniu sobie odrobiny czasu bo warto.

Księga Twojej Historii- technika wychodzenia z pozycji ofiary to metoda dla osób, które tkwią w bolesnej przeszłości blokując sobie lepszą przyszłość. Taką sytuację trzeba uzdrowić i można zrobić to samodzielnie. Autorka  tego spotkania pani Monika Burzyńska zaprasza jutro 11.03.o godz.20.00.  do Mikroklimatu przy ul. Tarczyńskiej 9 (na tyłach hotelu Sobieski). Rezerwacja miejsca  na stronie  http://instytutarete.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=288&Itemid=156#rezerwacja

A to w skrócie opis programu;

Zapraszam Cię do pracy z Księgą Twojej Historii – czyli techniką, która pomaga wychodzić z pozycji ofiary i to stanowczo.

Dosłownie – będziemy zmieniać swoją przeszłość! – nie żartuję 🙂

Na tym polega de facto „praca” z Księgą Historii Własnej.

Większość z nas marzy o tym, żeby doświadczać dobrego życia. Ale nie każdy z nas wie, że aby to osiągnąć trzeba być gotowym by zmienić ograniczające  poglądy i sposób patrzenia na świat. Niektórzy pozostają zakładnikami przeszłości, dopóki nie zmienią negatywnej oceny swoich doświadczeń i nie uwolnią się od bolesnych wspomnień. Rozpamiętywanie nieudanego związku lub relacji może pochłaniać wiele energii. Być może ciągle czujecie się zranieni lub upokorzeni. W takim przypadku cofnijcie się do przeszłości, a następnie zmieńcie negatywne odczucia, koncentrując się na tym, co dobrego dała Wam osoba, z którą przebywaliście, i jak bardzo dzięki Wam wzbogaciło się jej życie. Wybaczcie jej i prześlijcie telepatycznie miłość, widząc ją taką, jaką ją znaliście. W ten sposób uzdrowicie nie tylko siebie, ale i tych, do których kierujecie miłość i przebaczenie. Efekt tego działania odczujecie już teraz, lecz również Wasza przyszłość zostanie uwolniona od negatywnych wzorców.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™