Website Survey

Kreatywne rytuały miłosne

Witam serdecznie 🙂

Pomimo kiepskiej pogody mamy cudowny, magiczny dzień, któremu patronuje planeta Wenus. Jak wiecie piątek to dzień miłosnych rytuałów ale dzisiejszy jest wyjątkowy bo wypada pomiędzy Nocą Kupały a Nocą Świętojańską. To czas bardzo sprzyjający i wspierający nas i nasze marzenia o szczęściu, powodzeniu i miłości.

Rytuały miłosneDlatego serdecznie namawiam wszystkich poszukujących miłości do bardziej kreatywnego działania. W rytuałach najważniejsze jest nasze nastawienie i niezwykle mocne przekonanie o spełnieniu. A w rytuałach miłosnych wewnętrzne, bardzo wyraźne wyobrażenie o sytuacji która ma już miejsce z upragnioną osobą. A dokładniej towarzyszące gorące uczucia płynące z serca, ten ciepły dreszcz który spływa na całe ciało. Poczucie szczęścia i bliskości. Dotyk, czułość, gorąca namiętność, poczucie spełnienia i ogromna radość… 🙂 i dopiero wtedy palenie  świec wizualizując sobie dalej… bądźcie przepełnieni miłością, poczujcie jej głębię i ciepło.

Potrzebujecie do rytuału  świece czerwone bądź różowe. Dwie związane czerwoną nitką, lub 9 ustawionych w kształcie serca, lub 8 w okręgu a pośrodku dwie świece symbolizujące Was i partnera, ( kolory według znaków zodiaku, partner świeca biała) Wszystkie z dodatkiem różanego olejku( namaszczone)  i różanego kadzidła, płatków róż, gadżetów symbolizujących związek lub dwoistość, kwarce różowe, zioła, karty Tarota… wszystko to co sobie wymyślicie bo ważna jest Wasza inwencja twórcza. Tu podałam tylko przykłady. To ile będzie z Was w rytuale ma wielkie znaczenie. Świece powinny się wypalić do końca a jeśli pragniecie dłuższego rytuału gasicie je i używacie w kolejny piątek. Po każdym rytuale dziękujecie Siłom Wyższym, aniołowi opiekuńczemu za pomoc i wsparcie.

Podsumowując – Zaczynamy od prośby do Sił Wyższych lub Anielskich o wsparcie oraz wypowiadamy intencję tego rytuału np. ,, Jestem szczęśliwa(y) w związku z cudownym mężczyzną (kobietą), formułka jest dowolna, nie używamy w niej tylko słowa ,, NIE”. Przygotowujemy świece (oczyszczone alkoholem aby żadna inna energia nie przeszkodziła), namaszczone olejkiem różanym, na świecach można wyryć wizerunek serc, a na swojej imię. Podczas wiązania czerwoną nitką obydwu świec można wypowiedzieć słowa o przywiązaniu, połączeniu na zawsze. Zapalmy kadzidła. Pamiętajmy o twórczej aranżacji. W czasie przygotowań wyobrażamy sobie już to co ma dopiero się zdarzyć w bardzo ciepłej wizualizacji. Nas i tę wymarzoną osobę razem, w romantycznej sytuacji. W gorącym pobudzającym wnętrze obrazie. Kiedy uznamy że jesteśmy gotowi ustawiamy i zapalamy świece. Spokojnie pobudzamy wyobraźnię przez taki czas jaki uważamy za właściwy. Bez pospiechu, w poczuciu błogiej radości i wewnętrznego ciepła. Na koniec rytuału dziękujemy Wyższym Siłom modlitwą dziękczynną. Jeśli jesteś osobą niewierzącą, zakończ słowami ,,niech się stanie”lub,, rytuał zakończony”.

Życzę Wam Kochani udanych, twórczych i spełnionych rytuałów miłosnych 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™