Website Survey

Denary

As Denarów

+Pierwszy krok do celu w dziedzinie finansów. Może być zapowiedzią udanej transakcji, własnej działalności gospodarczej, intratnej posady, pomyślnej edukacji, zakładania konta w banku i innych działań z dziedziny finansów. Karta zapowiada powodzenie jeśli dołoży się starań. To pozytywna karta  zapowiadająca szczęście, wygraną, zakup ziemi lub spadek oraz nowe możliwości związane z finansami. W związkach oznacza fizyczną przyjemność, dobre relacje pod wpływem poprawy finansów, dobre zdrowie.

– Zbyt materialistyczne podejście do życia, lenistwo, złe gospodarowanie zasobami, nieudane plany polepszenia finansów, skąpstwo, łapówkarstwo, brak zainteresowań. Konieczność oszczędnego życia z powodu pogorszenia się sytuacji finansowej. W związkach zaborczość i brak bezpieczeństwa finansowego. Pogorszenie zdrowia, zmęczenie, otyłość.

Dwójka Denarów

+Potrzeba dokonania wyboru pomiędzy dwoma opcjami z zakresu finansów lub społecznych. To zatrudnienie na dwóch etatach, źródła dochodu z dwóch miejsc, potrzeba podjęcia ważnej decyzji, elastyczności, działania równoważące, kreatywność .Karta pociesza że możliwości poprawy sytuacji znajdują się w naszym zasięgu lub że otrzymamy pomoc. Dwójka denarów oznacza  małżeństwo ze sporym stażem, albo namawia do zawarcia takiego związku.

-Trudna, niestabilna sytuacja, opóźnienia i trudności w osiągnięciu planowanych celów, błędne decyzje przyczyną kłopotów. Sytuacja wymaga „żonglerki” finansowej aby podołać zobowiązaniom finansowym. Możliwy brak kompetencji, pracoholizm, .utrata szansy na sukces. Brak harmonii w związkach , jeden z partnerów musi dokonać wyboru właściwej osoby.


Trójka Denarów

+Tradycyjnie karta zapowiada że nadszedł okres pracy i sukcesów zawodowych, nauki konkretnych umiejętności zawodowych. Istnieje szansa na poprawienie sytuacji materialnej poprzez konkretne działanie, poparte dobrymi pomysłami i odpowiednim wykształceniem. Karta mówi o pomyślnie zdanych egzaminach, kursach, szkoleniach, oraz że posiada się jakieś talenty i nadszedł odpowiedni moment aby ich użyć i perfekcyjnie tworzyć. Istnieje wielka szansa powodzenia i zaistnienia na szerszym forum  a co za tym idzie gratyfikacji finansowej. W związkach ciepło, miło ale pod warunkiem przystosowania się do silniejszego partnera.

-Porażki w sferze materialnej. Brak umiejętności, talentu, kreatywności, ambicji, odwagi, niewystarczające wykształcenie, lenistwo, wygórowane wymagania. Zazdrość o sukcesy innych, nadwrażliwość na krytykę, strata pieniędzy. W związkach rutyna, niechęć, możliwy trójkąt.

Czwórka Denarów

+ Stabilizacja finansowa, spokój i radość z posiadanych niemałych zasobów oraz sytuacji życiowej. Gromadzenie pieniędzy i pilnowanie tego co się posiada w obawie przed stratami i ubóstwem. Powolna, solidna nauka ekonomii, awans, budowanie własnej wartości. Spokojne życie rodzinne ale jest problem z okazywaniem uczuć i nieporozumienia na tym tle.

-Skąpstwo, materializm, skupienie się wyłącznie na życiu w sferze materialnej. Strach przed  jakąkolwiek zmianą. Niezdane egzaminy, utrata pracy, niezadowalające dochody, nieprzewidziane wydatki, niewypłacalny dłużnik. Brak prywatności w domu, kłótnie o pieniądze, jedyne co łączy ludzi w związku to zależność finansowa, możliwa sytuacja kupowania uczuć.

Piątka Denarów

+Zapowiedź ciężkich czasów i zaciskania pasa, brak pracy.  Niestabilna i trudna sytuacja finansowa, ubóstwo, bankructwo. Korzystanie z renty lub zasiłku. Jednak karta mówi o umiejętności radzenia sobie w trudnej sytuacji, bycie dzielnym, możliwość uzyskania pomocy. Ta karta mówi również o bankructwie duchowym, ekscytacji ziemskimi uciechami.  Stres spowodowany zubożeniem może być  przyczyną choroby i kryzysu w rodzinie ( rozwód).Piątka denarów może też oznaczać  chęć ratowania związku za wszelką cenę przez jednego z partnerów.

-Trudności ze zmianą złej sytuacji, konieczność przeprowadzenia jakichś zmian aby przestać ponosić straty. Karta ostrzega aby uporządkować dom pod względem duchowym i finansowym. Jeśli niczego się nie zmieni grozi pogorszenie sytuacji finansowej i rodzinnej. Zmiana statusu społecznego na gorsze.

Szóstka Denarów

+Koniec problemów finansowych. Znaczna poprawa sytuacji materialnej dzięki dużemu potencjałowi, dobremu wykształceniu, profesjonalizmowi, doskonałemu przygotowaniu i przede wszystkim własnej pracy. Wzrost dochodów i bezpieczeństwo finansowe sprawia że  zajmujemy się działalnością charytatywną. Karta ta symbolizuje również stypendia dla studentów, nieoczekiwaną pomoc, nagrody, spadek. Może oznaczać dobre zdrowie, zawarcie związku małżeńskiego, spokojne harmonijne życie w rodzinie, pomoc materialna krewnym.

-Pogorszenie sytuacji finansowej, nierozsądne inwestycje, złe gospodarowanie, potrzeba zaciągnięcia kredytu, zbyt wiele wymagań materialnych. Duże wydatki na rodzinę, kłótnie o pieniądze, niechęć do pomagania innym. Fałsz w kontaktach i zazdrość o sukcesy innych, związki czysto interesowne, pożądanie cudzej żony.

Siódemka Denarów

+Szansa na dobrobyt i rozwój, należy jednak zamiast ciągłego rozmyślania i planowania zabrać się do solidnej pracy. Możliwe że trzeba będzie iść na  studia albo ukończyć szkolenie czy  kurs. Niezależnie od okoliczności trzeba działać mądrze i rozważnie. Zapowiedź intratnej pracy i dochodów z tego co się lubi robić. Ostrzeżenie aby działać rozważnie niczego nie robić na siłę, efekty będą w odpowiednim czasie. Karta sprzyja działaniom naukowym. W związkach..imponowanie drugiej osobie, interesowność w kontaktach, zastanawianie się czego oczekujemy, cierpliwość, rozsądek.

-Trudny okres. Praca nie odpowiadająca możliwościom. Uwikłanie się w sytuacje bez wyjścia, niemożność wyobrażenia sobie pozytywnej przyszłości, brak postępów w nauce i pracy, złe gospodarowanie pieniędzmi, brak pewności siebie, zła rada, brak doświadczenia, zbyt gwałtowne, niecierpliwe działania, zubożenie. Skłonność do hazardu. Brak odpowiedzialności za rodzinę, wygodnictwo, samotność


Ósemka Denarów

+Karta żmudnej, systematycznej, mozolnej pracy, która daje początek czegoś nowego, wartościowego. Może oznaczać coś tak prozaicznego jak solidnie zrobione domowe porządki ale też zdobywanie wiedzy czy codzienne wykuwanie swojej przyszłości zawodowej w nowym zawodzie. Solidna  praca daje podstawy do polepszenia sytuacji materialnej i podniesienia statusu społecznego. Karta oznacza też pracę w rzemiośle, tworzenie własnego miejsca pracy. W związkach bezpieczne budowanie stabilizacji materialnej.

– Trudności w przyswajaniu wiedzy, złe nawyki uczenia, niemożność realizacji wytyczonych celów, frustracja spowodowana zbyt ciężką nieopłacalną pracą, nadmiar odpowiedzialności, oczekiwanie natychmiastowej gratyfikacji. Karta przestrzega przed pracoholizmem. Zły stan zdrowia i brak witalności może powodować trudności w realizacji planów zawodowych. W związkach dwulicowość, interesowność, nuda.

Dziewiątka Denarów

+Bezpieczeństwo finansowe, dojrzała osobowość, realistyczne cele, poleganie na sobie, podejmowanie właściwych decyzji, koncentracja na bogaceniu się. Zakładanie własnej firmy, zdolność zarządzania, bycie autorytetem, stałe  i pewne źródło dochodów. Doskonałe zdrowie, rozwój duchowości, radość, sukces, samowystarczalność. Niestety karta ta jeśli chodzi o związki nie jest pomyślna. Symbolizuje samotność we dwoje, bycie ze sobą z przyzwyczajenia i z wygodnictwa. Marzenia o idealnym partnerze.

-Przytłoczenie życiem i problemami, utrata źródła dochodów, zależność finansowa od kogoś ( być może od zamożnych krewnych) lub bycie nowobogackim. Wszystko na sprzedaż włącznie z duszą i ciałem a więc może to być pornografia i prostytucja. Nie odróżnianie dobra od zła, liczy się tylko zysk .Zdrada w przyjaźni i małżeństwie, lub chłodna kalkulacja. Samotność. Problemy ze zdrowiem. Karta może oznaczać kradzież.

Dziesiątka Denarów

+Wielkie zmiany w życiu. Wejście do zamożnej rodziny od pokoleń, korzystanie z dóbr niewypracowanych przez siebie. Dostatnie, beztroskie życie wśród bliskich osób, w rodzinie wielopokoleniowej. Kupno domu, gruntu lub mieszkania, udane inwestycje, stabilizacja, interes rodzinny. Życie rodzinne, propozycja małżeństwa , narodziny dziecka.

-Kłopoty, straty finansowe. Źle funkcjonująca rodzina, brak więzi emocjonalnych i brak poczucia bezpieczeństwa. Najbliżsi którzy nie są dla siebie wsparciem. Kłótnie o pieniądze, niewystarczające dochody, niemożność opłacenia studiów swoich dzieci. Rywalizacja rodzeństwa. Brak aprobaty rodziny na  małżeństwo. Ciężka choroba kogoś w rodzinie. Kłopotliwy spadek.

Giermek Denarów

Młody wiekiem lub duchem człowiek. Spokojny, praktyczny, refleksyjny, pracowity, dokładny i pilny, ktoś kto się nieustannie doszkala, student, mól książkowy. Ktoś kto poszerza wiedzę celem doskonalenia się w zdobywaniu pieniędzy. Osoba niezależna, inteligentna, tolerancyjna, schludna, dbająca o swój wygląd. Pełen dobroci przyjaciel,  lojalny, godny zaufania z poczuciem humoru, wrażliwy na naturę i sztukę. W ogólnym znaczeniu : dobre wiadomości związane z finansami lub kształceniem. Może oznaczać zawiadomienie o pracy lub pomyślnie zdane wszelkie egzaminy. Powolny lecz stały postęp. Zaproszenie na imprezę lub odwiedziny. W uczuciach  oznacza oczarowanie, uwodzenie dla seksu, interesowność.

-Tzw. dziecko z problemami, ( niezależnie od wieku )zmanierowany, leniwy, humorzasty, sentymentalny, przekonany o swojej ważności i wyjątkowości. Sknera, która nie skąpi wyłącznie na swoje zachcianki. Osoba, która nie zamierza niczego zrobić żeby się czegoś nauczyć. Powierzchowna wiedza, łapówkarstwo, hazard, kłopoty finansowe, dochody z nielegalnej działalności. W uczuciach manipulacje w celu rozkochania dla celów materialnych, chęć dominacji w związku, wykorzystywanie ,bałagan w domu. Hipochondryk, lekoman, chora trzustka ,jelita ,dolna część przewodu pokarmowego.

Rycerz Denarów

+Mężczyzna w średnim wieku 35-45 lat, brunet o piwnych oczach. Człowiek dobrze sytuowany, ceniący sobie komfort i spokój, kompetentny, zaradny, ostrożny i rozważny. Stabilny emocjonalnie tradycjonalista, godny zaufania przyjaciel. Wyjątkowo sumienny i pracowity potrafi działać metodycznie i skutecznie. Znaczenie ogólne karty to: dobre nowiny dotyczące finansów, ważne sprawy materialne, dotyczące spadku lub darowizny lub wartościowy prezent. Podróż służbowa, wygrana losowa, nowe osiągnięcia poprawiające sytuację finansową, uwaga skupiona na szczegółach, systematyczna praca, planowanie, konserwatywna postawa, zdrowy rozsądek. Karta jest symbolem  związku, romansu o charakterze fizycznym , gdzie partnera traktuje się jako własność..Charakteryzuje człowieka o którym można powiedzieć wierny kochanek.

-Człowiek niezainteresowany pracą, depresyjny, słabo zorientowany w sprawach finansów. Malkontent, bez zainteresowań, zadowolony z siebie, pusty i tępy. Podatny na wpływy pedant. Ogólnie karta oznacza złe wiadomości na temat strat finansowych, rozczarowaniu, niespodziewanych opóźnieniach, oszustwie ,marnotrawstwie. Utrata pracy lub odmowa przyjęcia na uczelnię. Strach przed jakimkolwiek ryzykiem aby poprawić sytuację, apatia. Ostrzeżenie przed podróżą czy przeprowadzką. W związkach kłopoty, przeszkody, złe przedmiotowe traktowanie partnera, znudzenie i niechęć. Utrata zdrowia: schorzenia gardła, nałogi, zaburzenia hormonalne.

Królowa Denarów

+Dojrzała kobieta  w trudnym do określenia wieku. Brunetka o piwnych oczach. Atrakcyjna, zmysłowa, dbająca o wygląd, posiadająca dobry gust. Osoba, kompetentna, zrównoważona, pracowita,  godna zaufania, dobrze zorganizowana, niezwykle opiekuńcza, empatyczna, służąca dyskretną pomocą, (nie tylko finansową). Dobra kucharka, gościnna, miłośniczka natury. Troskliwa matka, która oprócz miłości i bezpieczeństwa materialnego potrafi ofiarować dzieciom zrozumienie i cierpliwość w nauce  radzenia sobie w prozie życia. Ogólne znaczenie: zapowiedź poprawy finansów i bezpieczeństwa materialnego, pomoc finansowa od kobiety, umiejętność przebaczania i zgodnego współżycia oraz kierowania ludźmi. Zapowiedź zakładania rodziny, narodzenia dziecka, dom prowadzony na wysokim poziomie.

-Zimna, nieprzystępna, oschła szefowa lub niedbająca o dzieci matka, pracoholiczka, która nie potrafi okazywać uczuć. Chciwa, kłamliwa materialistka, która za bardzo interesuje się wyglądem. Może być też rozrzutna i niegospodarna. Cechuje ją małostkowość materialna i duchowa. Przez niewłaściwe gospodarowanie pieniędzmi jej dom lub firma są narażone na problemy finansowe. Ogólne znaczenie: Brak bezpieczeństwa finansowego, niestabilna sytuacja, deprywacja emocjonalna, wąskie horyzonty, zawziętość, mściwość, intrygi i kłamstwa. Na poziomie emocjonalnym frustracje seksualne, niewierność, niszczenie relacji międzyludzkich. Choroby  kręgosłupa i kości. Karta może oznaczać poronienie, bezpłodność.

Król Denarów

+Mężczyzna dojrzały, brunet lub szpakowaty, o ciemnej karnacji i piwnych oczach. Człowiek dobrze sytuowany, doświadczony w sprawach finansów, dominujący, prawy, mądry, wyrozumiały i pomocny, o wysokiej kulturze osobistej. Ma wyrafinowany gust, może być mecenasem kultury, sztuki czy nauki. Osoba o twórczym, analitycznym umyśle, rzeczowa i zrównoważona emocjonalnie, hojna, bystra i przenikliwa nie stroniąca od przyjemności życia. Znaczenie ogólne: Ktoś wpływowy, sukces finansowy, rada dotycząca finansów, mądre inwestycje, własność, ciężka praca, możliwość pomocy ze strony sponsora, działanie nie na pokaz. W uczuciach majętny, światowy  i wpływowy partner dzięki któremu można smakować beztroskie życie. Lojalny, prawy i pomocny  przyjaciel.

-Człowiek hołdujący zasadom „..cel uświęca środki ..”, lub że miarą ludzkiej wartości są wyłącznie pieniądze. Skrajny materialista, karierowicz, dominujący, niewrażliwy, źle gospodarujący pieniędzmi, oszust, prostak, męski szowinista, leń, słaby psychicznie, pesymista, nieobecny ojciec. Ogólne znaczenie: Szef zadręczający podwładnych, presja, kontrola. Biurokratyczny urzędnik, wyjątkowo nieprzychylny. Negatywne oblicze pieniędzy, chciwość, nieuczciwość, pracoholizm, ciemne interesy, wszystko dla i za pieniądze. Groźba utraty majątku i fizyczne zagrożenie. W uczuciach tyrania,  skąpstwo, materializm, uwodzenie dla zabawy. Choroby układu pokarmowego.

Aby ułatwić Wam przeglądanie stron interpretacji załączam schemat;

1 Buławy,2 Denary(Pentakle),3 Miecze,4 Puchary(Kielichy)

Pages: 1 2 3 4
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
106 komentarzy
 1. jestem z pod znaku panny , przyjaciel strzelec , nie wiem czy to dobre dla mnie polaczenie

  • admin pisze:

   Szkoda że nie znam Twojego imienia ale ok będę pisać bezosobowo.Jesteś znakiem ziemskim a Twój przyjaciel ognistym.Nie jest to może idealna opcja,Ty spokojna i zrównoważona on ruchliwy z temperamentem. Pewne jest, że nigdy Cię nie zanudzi:)Jednak żeby wasza relacja mogła bez burz trwać, musicie obydwoje trochę popracować.Ty musisz być bardziej towarzyska,swobodna,spontaniczna,trochę zaskakująca:) a on musi się nauczyć cierpliwości,wyrozumiałości i porządku…różnicie się co prawda ale jeśli Wam zależy to możecie nad tym popracować prawda? ja jestem z baranem,też to nie najlepiej a jakoś dajemy radę:) czego i Wam życzę:)

 2. This is a topic close to my heart cheers, where are your contact details though?

 3. mika pisze:

  jestem tzw. stara duszą.życiem duchowym i ezoteryką interesuję się od zawsze,kartami tarota od 4 lat.od niedawna również runami(mam do nich wielki szacunek) na razie w celach magicznych omijając stronę czysto dywinacyjną.jeśli chodzi o dywinację uważam jednak ze to właśnie tarot jest najlepszym w tym celu narzędziem.poza tym jest bardzo dokładny.wymaga jednak ogromnej pracy nad sobą…polecam go wszystkim zainteresowany ale od razu uprzedzam ze nie będzie łatwo…

  • admin pisze:

   No to dłużej pracujesz z Tarotem niż ja:) może nauczę się czegoś od Ciebie?Tarot jest jak medycyna i prawo,wymaga nieustannej pracy,ciągłego poszerzania wiedzy, nauka właściwie nigdy się nie kończy… to już wiem…

 4. Joanna pisze:

  Witam, w pytaniu czy spotkam milosc mojego zycia? pojawia sie karta „rycerz monet”. Co moze ona oznaczac. Prosze o odpowiec jesli mozna. Pozdrawiam. Joanna

 5. Danuta pisze:

  Pani Halinko, superkowa strona o Tarocie. Korzystam z niej dużo i dużo się uczę.
  Dziękuję bardzo i serdecznie pozdrawiam.

  • admin pisze:

   Bardzo dziękuję za uznanie, pani Danusiu:) staram się aby było co czytać, w najbliższym czasie będą nowe tematy,mam nadzieję że równie interesujące.
   Nazywam się Hania nie Halinka:) Pozdrawiam

 6. hanja pisze:

  Witam !
  Karty Tarota mam od lat ale dopiero w tym roku kupilam Ridera Waite.Bardzo rzadko z nich korzystam (jak mam ochotę) i moje interpretacje pozostawiają duzy margines.. Jak te karty wciągają ,to jest niesamowite. Leża w szufladce a ja musze je zobaczyć i dotknąc albo położyć na półce w pokoju żeby je widzieć……..
  Bardzo lubię Pani Tarotowy-blog. Pozdrawiam…hania

  • admin pisze:

   Witaj Haniu 🙂 pani Ewa Deyotte napisała książkę pt.,,Tarot mój przyjaciel” i coś w tym jest, bo on zawsze jest obiektywny i dobrze doradzi więc nic dziwnego że przyciąga.Dziękuję że wpadasz do mnie :).Pozdrawiam

 7. Danuta pisze:

  Przepraszam, za gapiostwo. A, Hania to śliczne imię, chociaż Halinka, tez ładne. Czekam na nowe tematy, z ogromnym zaciekawieniem.
  Pozdrawiam serdecznie, życzę, aby stronka rozwijała się nadal, tak pięknie.

  • admin pisze:

   Nic się nie stało:) każdy może się pomylić. Będę pisać o Tarocie bo tematów jeszcze sporo a może chciałabyś Danusiu jakiś konkretny temat? Jeśli tak to czekam na sugestie:) Serdeczności:)

 8. Danuta pisze:

  Haniu jest masa takich tematów. Np karty bramy w tarocie.
  Czytanie kart. Nigdy nie wiem, jak się do tego zabrać. Na razie nie stosuję konkretnych rozkładów. Uczę się odczytywać układy z 3 kart. I nie wiem, czy mam to ogarniać razem, czy odczytywać linearnie. Powiem szczerze, że stosuję właśnie tą drugą metodę, bo w innym przypadku moja wyobraźnia i „wczuwanie się” ,mogłyby poczynić niewyobrażalny bałagan w odczycie :o))

  Haniu, mam bardzo dużo pytań, ale chyba, nie na wszystkie, od razu, da sie odpowiedzieć, więc, o ile pozwolisz, od czasu do czasu zapytam. Będę mogła?

  Pozdrawiam serdecznie

  • admin pisze:

   Witaj Danusiu, jeśli tylko będę znała odpowiedź, to na pewno postaram się odpowiadać na Twoje pytania. Co do interpretacji to dobrze jest próbować łączyć znaczenia pomiędzy poszczególnymi kartami aby zobaczyć całość danego układu. Na 3 karty jest prościej bo krócej;) A co do kart bram to już od dawna są, trzeba tylko poszukać. Ten wpis jest jako oddzielny temat więc łatwo znaleźć. Pozdrawiam:)

 9. Danuta pisze:

  Witaj Haniu :o)
  Toż mówiłam, że gapa jestem. Ale jak się ma w portrecie 11 z drogi życia i z IPZ, to cudak z człowieka, taki trochę, no sama wiesz 🙂 Znalazłam!
  Dużo, pięknie opracowanych tematów. Dzięki, mam co czytać.
  Pozdrawiam cieplutko

 10. aga pisze:

  prosze o rozlozenie kart na moj zwiazek

 11. Agnieszka pisze:

  Witam serdecznie czy kolega z pracy Mikołaj jest mi pisany ?

 12. hanja pisze:

  Fajnego ma Pani bloga,trafiłam przypadkowo. Muszę się pochwalić,ze mam plytę PRINCE ‚Purple Rain” na czarnym krążku z całkiem przyzwoitą okładka. Przedrukowałam sobie interpretacje Małych Arkanów ,wychodzi 10 stron z czego 3 to tylko wpisy!!!! Pozdrawiam-bliżniaczka aktualnie w Pełni Księzyca.

  • admin pisze:

   Hej, hej:) ech ale Ci zazdroszczę tego krążka z Princem… ale dobra powstrzymam się od takich emocji:) gratuluję:) a najbardziej ucieszyłam się że grzecznie będziesz się uczyć Tarota:) pozdrawiam 🙂

 13. ewa pisze:

  Witam. Nie wiem czy dobrze trafilam. Moze mi ktos powrozyc? Chcialam zapytac o Macka co on do mnie czuje i czy bedziemy razem? Jeli to nie jest ten adres poprosze o prawidlowy na maila. Dziekuje

  • admin pisze:

   Witam, rzeczywiście w tym miejscu tylko komentujemy wpisy.Wróżby na maila ale w tej chwili nie mam na to czasu.Pozdrawiam

 14. dag pisze:

  niesamowite, pytałam się o A. zodiakalnego lwa, 39,5 roku życia – pierwsza karta, obecna sytuacja – wyszedł rycerz buław – opis facet do 40tki, lew. Potem wszystko wychodzi ok. Aż nie wiem czy w to wierzyć, ale ta pierwsza karta…. Nawet nie wiem czy chcę aby ta wyszło, dzieli nas wszystko , nawet kontynent

 15. dag pisze:

  witam, mam pytanie, kolejne:) od dłuższego czasu mam stale te same karty, w większości powtarzają się – gwiazda, cesarzowa, głupiec, 10tka pucharów, jak nie one to walet buław, król buław. I nic się nie dzieje. tego nie rozumiem. Dlaczego karty są te same, czyli konsekwentnie wskazują to samo? Różnice są minimalne. Mówię o okresie 2-3 miesięcy.

 16. patrycja pisze:

  Witam, czy ta reklama z wrożba gabrielli jest na pewno bezpłatna i czy warto wchodzić na tą stronę?

  • admin pisze:

   Witaj Patrycjo, niestety nie odpowiem na pytanie, ponieważ nie korzystałam z jej usług,poza tym nie mam wpływu na reklamodawców.

 17. Marzenka pisze:

  jakie karty lepiej kupić , które sa bardziej powszechne i bardziej czytelne ? rarot marsylski ? czy ridera waite ?

  • admin pisze:

   Zdecydowanie Rider Waite, z prostej przyczyny, ma obrazkowe Małe Arkany więc jest bardziej czytelny dla początkującego w nauce Tarota. Pozdrawiam:)

 18. Karolina pisze:

  Witam serdecznie. Cos przygnalo mnie do tej strony wlasnie dzis w dzien pelni ksiezyca. Prosze o pomoc w sprawach serca. Mam na imie Karolina i jestem zodiakalnym baranem, a partner to Panna – Rafal. Ja jestem 5 w liczbach urodzeniowych a on 3. Czy to moze byc silny dobry zwiazek?

  • admin pisze:

   Witaj Karolinko, związek barana z panną i do tego 3 z 5 nie rokuje najlepiej… zbyt duże różnice, choć numerologicznie jest lepiej bo 3 i 5 są kreatywne,lubią jak się coś dzieje,więc jeśli połączy Was jakaś płaszczyzna porozumienia to możecie stworzyć udany związek. Uważam że jeśli wykażecie sporo tolerancji, zrozumienia i pracy nad związkiem to możecie coś wypracować. Zobacz jeszcze jak wyjdzie Wam test miłości na mojej stronie. Serdecznie pozdrawiam:)

 19. Paulina pisze:

  Witam.
  Chcialam zapytać o to, które karty oznaczają seks, dzieci i ślub, ciążę?
  Jeśli zadało się załóżmy pyt czy do 3 mies będzie seks? 2 kiel,10 kiel, król buław, królowa kiel, sprawiedliwość.

  • admin pisze:

   Witam, na wszystkie pytania dotyczące interpretacji kart masz odpowiedź na tej stronie wystarczy trochę poczytać…kiedy w kartach pojawia się 2 pucharów i Król Buław możesz być pewna ze seks będzie, o tym też jest w interpretacjach.

 20. Ilona pisze:

  Witam serdecznie Pani Halinko , kupiłam niedawno Tarota . Ale jak przeglądam Arkana małe i ich interpretacje zastanawiam się ile czasu zajmie mi nauka tylu znaczeń. Wszystko w głowie mi się plącze…:( ?

  • admin pisze:

   Witam Pani Ilonko, mam na imię Hanna nie Halina. Co do nauki interpretacji to nie ma sztywnych ram czasowych bo każdy człowiek jest inny i inaczej przyswaja wiedzę.Jeśli mogę coś doradzić to trzeba zacząć od nauki znaczeń Wielkich Arkan a potem dopiero Małych. A najlepiej kupić książkę jako wskazówkę do nauki. Zanim nauczy się Pani konkretnych znaczeń trzeba najpierw poczytać o żywiołach którym są przypisane Małe Arkana. To znajdzie Pani u mnie na stronie we wpisach Karty Tarota (po lewej stronie). W razie wątpliwości służę radą i pomocą.

 21. Martyna pisze:

  Witam,
  Mnie również fascynuje tarot i chciałabym zacząć z nim „przygodę”. Jednak zanim się za to zabiorę, chciałam się uporać z własnymi problemami. Mianowicie chodzi o mój związek, nie możemy sie ostatnio dogadać i przechodzimy ciężki okres. Chciałam zapytać czy może mi Pani pomóc? Jak w numerologi i zodiakach i ogółem przedstawia się mój związek? Ja Martyna zodiakalna Lwica, numerologiczna 9. Mój partner Marcin zodiakalna Waga, numerologiczna 1 lub 10… nie wiem czy 1 czy 10 bo podobno niektorych do 10 mozna zaliczyc? Prszę o pomoc

  • admin pisze:

   Witaj Martynko, dawno już przestałam prognozować na temat dopasowania znaków zodiaku bo to się tylko sprawdza jeśli znasz dokładne daty urodzin włacznie z godziną. Poza tym zauważyłam że w życiu nie ma żelaznych reguł co do dopasowania się znaków.Przykład mam w domu, nie powinnam być ze swoim mężem wedle znakowej teorii a jestem i jest ok. Wszystko zależy od dobrej woli w porozumieniu się dwojga ludzi.Jeśli coś nie tak to trzeba rozmawiać i nic innego nie pomoże. Co do numerologii to jesteście bardzo różni, pewnie masz wrażenie że jesteście z różnych planet. 1 i 9 to zupełnie odmienne osobowości ale macie szanse na związek bo jest między wami dużo chemii. Sprawdź u mnie na stronie w teście na miłość co Wam wyjdzie. Pozdrawiam

 22. Magda pisze:

  Haniu, ta strona jest rewelacyjna, bardzo, bardzo, bardzo dziękuję. Ja dopiero rozpoczynam moją przygodę z TAROTEM i Twoje opisy są mi niezwykle pomocne. Będę z nich korzystała.

  • admin pisze:

   Madziu kochana bardzo Ci dziękuję za świetną recenzję ale… nie zapominaj o własnej intuicji bo ona jest najważniejsza.Ty także możesz tworzyć własne interpretacje 🙂 spróbuj obserwować karty i wyczytać z nich co czujesz.Pozdrawiam Cię serdecznie:)

 23. Kasia pisze:

  Witam Pani Haniu!
  Wyrazy uznania:) Strona jest bardzo interesująca. Tarot bardzo mnie fascynuje. Jednak jestem dopiero na początku drogi. Właśnie dzisiaj poczułam, że muszę rozłożyć karty w bardzo ważnej dla mnie sprawie. Wydaje mi się, że mój mąż nie jest od jakiegoś czasu ze mną szczery. Coś ukrywa. Rozlożone karty to V pucharów, Walet kielichów i VI mieczy. Czy dobrze je interpretuje? Mój mąż ma romans? Będę wdzięczna za infomację. Pozdrawiam

  • admin pisze:

   Witaj Kasiu, nigdy nie odpowiadam na tak zadane pytanie. Dlaczego? bo nie wiem jaki rozkład zastosowałaś na jakiej pozycji były te karty itd… z tego co widzę to jeszcze nie czas na stawianie kart. Musisz trochę popracować z własną intuicją i kartami. Przeczytaj mój wpis o nauce Tarota w zakładce Tarot.Karty,które mi podesłałaś nie mówią jasno o zdradzie.

 24. Ada pisze:

  Witam ..bardzo fajny blog..uczę się stawiać tarota zawsze się interesowałam kartami i wogule wiedzą z tej dziedziny mam nadzieję że się nauczę będę ćwiczyć sumiennie do tego też trzeba praktyki prawda?…a jeśli mogę zapytać o co chodzi z tymi miejscami gdzie się znajduje każda karta w rozkładzie?..tzn że kiedy wyjdzie na początku lub na końcu to będzie znaczyła coś innego?Pozdrawiam serdecznie;
  )))***

  • admin pisze:

   Witaj Aduniu, tak jest jak piszesz, po pierwsze dlatego że każde miejsce w rozkładzie odpowiada na inne pytanie, po drugie ważne jest jaka karta lezy obok, po trzecie przykładowo karta na początku rozkładu charakteryzuje daną osobę lub sytuację a na końcu może powiedzieć o zdarzeniu lub jakiejś konkretnej osobie.

 25. elena pisze:

  Witam. Dopiero zaczynam się uczyć tarota. W pytaniu o pewnego mężczyznę wyszedł: Rydwan, Król Buław, As Pucharów.
  Proszę o pomoc w interpretacji.
  Dziękuję bardzo!
  Elena

  • admin pisze:

   Witaj, bardzo pozytywne karty,nie wiem na jakich pozycjach w rozkładzie były ale gdzie by nie były możesz być pewna że spotkałaś mężczyznę który sprawi że poczujesz się szczęśliwa:)

 26. Weronika pisze:

  Witam ;D
  Kupiłam karty tarota parę miesięcy temu, czyli jestem bardzo początkująca 😉 Mam parę pytań do Pani. Czy do wróżenia używamy Arkany Wielkiej i Małej jednocześnie ? Jeśli tak , to dlaczego są one podzielone ?

  Bardzo przydatna strona , można się wiele dowiedzieć ;D
  Z góry dziękuję za odpowiedź.
  Weronika

  • admin pisze:

   Witaj Weroniko,
   Na wszystkie Twoje pytania znajdziesz odpowiedź na mojej stronie, wystarczy uważnie poczytać…
   No ale dobrze napiszę jeszcze raz, można stawiać karty Wielkimi Arkanami oraz jednymi i drugimi. Wielkie Arkana są ważniejsze, mają archetypowe znaczenia. Pozdrawiam

 27. Weronika pisze:

  Dziękuję bardzo!
  Pani strona jest bardzo pomocna dla mnie:) często wspomagam się nią przy interpretowaniu, czytam o rytuałach. Czy gdybym miała jeszcze jakieś pytania, mogę się zwrócić do Pani? I jeszcze raz – dziękuję 🙂
  Pozdrawiam

 28. dorota pisze:

  Witaj! Bardzo sodobała i się Twoja strona- jest na mnóstwo informacji, które niesamowicie mnie zainspirowały 🙂
  Tarotem interesowałam się kiedyś, jakieś 10 lat temu, ale była to dla mnie raczej zabawa. Ostatnio postanowiłam bardziej się w to wgłębić, bo ezoteryka zawsze gdzieś mnie fascynowała.
  Mam do ciebie pytanie- może ty będziesz w stanie mi pomóc. Staram się znaleźć kartę, która by mnie opisywała. Wcześniej pamiętam, że była to królowa pałek, ale jak dzisiaj czytam tę interpretację, to w ogóle do mnie nie pasuje… i chyba żadna nie pasuje… jak najlepiej wybrać kartę, która ma nas „reprezentować”?
  Jestem osobą o jasnych włosach i niebieskich oczach, o bardzo kobiecej urodzie, żywiołową, lubiącą ciekawe aktywności, entuzjastyczną. Jestem bardzo opiekuńcza i empatyczne: zarówno zawodowo (pracuję z niepełnosprawnymi dziećmi) jak i uczuciowo (zawsze bardzo oddana parterowi, poświęcająca się bliskim, nawet kosztem siebie). Czasem bywam perfekcjonalistką, jestem dość dokładna, mam bardzo impulsywny charakter i widać po mnie każdą emocję, niestety jestem też bardzo kłótliwa- ognisty temperament ;p Może ty pomożesz mi wybrać odpowiednią kartę? 🙂 z góry dziękuję 🙂

  • admin pisze:

   Hej Dorotko, nie wiem ile masz lat…
   Tak naprawdę mało kiedy mamy idealne cechy konkretnego żywiołu w kartach. Zawsze są jakieś aspekty z innego koloru. Jak napisałaś byłaś Królową Buław (z wyglądu chyba niee) a ja widzę że masz sporo zewnętrznych i wewnętrznych cech Królowej Pucharów. Empatyczna i kochająca blondynka, nadmiernie poświęcająca się jak Kapłanka, Królowa Pucharów też ma te aspekty, może być kłótliwą furią kiedy jest w pozycji odwróconej. Nie przejmuj sie tym konkretnym przyporządkowaniom. Jeśli potrzebujesz do rozkładu sygnifikatora to możesz wylosować kartę z pytaniem KIM teraz jestem? Tarot szczerze Ci powie, i na dodatek wytknie to co teraz dla Ciebie ważne co masz do przepracowania. Sam Hajo Banzhaf miałby chyba problem żeby Ci tak konkretnie odpowiedzieć bo nie ma książkowo idealnych ludzi, w każdym etapie życia bywamy kimś innym pod wpływem doświadczeń życiowych. Pozdrawiam

 29. dorota pisze:

  bardzo dziękuję za odp 😉
  lat mam 27- prawie 28. Nad królową kielichów też się zastanawiałam, ale chyba do mnie nie przemawia… spróbuję chyba Twojego sposobu 😉

 30. Nina pisze:

  Bardzo dziękuję za tę stronę – jest dla mnie nieocenioną pomocą; i, przy okazji, gratuluję naprawdę szerokiej wiedzy na temat tarota. Bardzo podobają mi się interpretacje, które niczego nie narzucają i zachęcają do samodzielnego myślenia.

  Serdecznie pozdrawiam

  • admin pisze:

   Witaj Ninko 🙂
   Jestem na urlopie dlatego odpisuję z opóźnieniem.
   Dziękuję za budującą opinię… jesteś bardzo miła. W nauce Tarota właśnie o to chodzi by tworzyć własne interpretacje.
   Cudownie że to czujesz 🙂 Życzę Ci jak najtrafniejszych interpretacji i zapraszam na moją stronę jeśli będziesz miała jakieś wątpliwości.
   Pozdrawiam cieplutko

 31. Klaudia pisze:

  Witam:) Mam do Pani pytanie, jestem z pod znaku wagi a mój chłopak z pod znaku panny, czy to jest dobre połączenie? Mam też pytanie, czy może połączenie znaków dwóch wag by było lepsze?

  Pozdrawiam, Klaudia:)

  • admin pisze:

   Witaj Klaudio,
   Już dawno dałam sobie spokój z łączeniem par według znaków zodiaku. Powód? oprócz konkretnego znaku jest coś takiego jak układ planet, dzień i godzina w momencie urodzin. To najbardziej decyduje o cechach człowieka. Na pewno zauważyłaś że osoby spod tego samego znaku mogą się bardzo różnić…
   Niektóre wagi są szalone zakręcone inne odwrotnie (sama znam takich ludzi) a panna spokojna i poukładana. Z kolei istnieje przesąd że dwa identyczne znaki to niezbyt dobre połączenie. Ja od wieelu lat żyję z baranem sama będąc w tym samym znaku i słyszałam że w takim układzie możemy się pozabijać… Teoretycznie tak ale zaryzykowałam i jak widać żyję 🙂 i to nieźle więc nie będę tu nikomu radzić. Jak zwykle to wszystko zależy od konkretnych ludzi od ich charakterów, od tego w jakich rodzinach się wychowali, jakie mieli wzorce noi jak wspomniałam jakiego dnia i o której godzinie się urodzili. Te ogólne opinie na temat znaków trzeba traktować z przymrużeniem oka. Jak Cię to kręci to wpisz sobie w wyszukiwarkę opcje o których piszesz i zobaczysz ile ludzi tyle opiniii… Pozdrawiam cieplutko 🙂

 32. Gryficzka pisze:

  Cool stronka! Tarot to moja pasja dopiero od niedawna, więc tu mogę się przynajmniej czegoś nauczyć. Dzięki! 🙂

  PS. Mam dopiero 14 lat, więc mam nadzieję, że nie ma stereotypu, że „Tarot jest tylko dla starych babć”! 😛

  • admin pisze:

   Witam,
   Tarot jest dla dojrzałych osobowości, w żadnym razie dla dzieci. To nie tylko zinterpretowanie kart. Wiesz dlaczego? Bo służy przede wszystkim do pomocy drugiemu człowiekowi, do wsparcia i wskazania właściwej drogi ludziom zazwyczaj pogubionym i załamanym. A cóż może wiedzieć o życiu 14 letnie dziecko? Cudownie byłoby gdyby dzieci korzystały z doświadczenia ,,starych babć” mniej byłoby głupoty na tym świecie…podać Ci przykład? Cudowny wróżbita Maciej, najlepszy tarocista jak o sobie ,,skromnie” mawia. Zauważyłaś że oprócz trafnych odpowiedzi z kart nie ma w nim niczego więcej? Że rani ludzi opowiadając na wizji po sto razy o ich tragediach… Gdyby był dojrzały nie robiłby tego umiałby uszanować ludzi, którzy mu zaufali… a o to tu chodzi. O szacunek, dobroć, o prawdziwe wsparcie dla człowieka. A nie o paplaninę od której ma się ochotę jak najdalej uciec. Nie obrażaj się pomyśl przez chwilę. Jesteś mądrą dziewczynką, kiedy się zastanowisz przyznasz mi rację. Babcie sporo przeżyły to wiedzą 🙂
   Pozdrawiam cieplutko i przytulam 🙂

   • Gryficzka pisze:

    Nie miałam na myśli „starych babć” w znaczeniu negatywnym. Doskonale zdaję sobie sprawę z wiedzy jaką posiadają i staram się z niej korzystać na codzień. Pewnie myślisz, że jestem takim „głupim dzieckiem”, nie szanującym starszych osób. Tu się baaardzo grubo mylisz. Gdybym nie chciała słuchać starszych pewnie do dziś nie dowiedziałabym się, że mój prapradziadek był Niemcem, a prababcia przeżyła wojnę.
    Nie szukam pustej rozrywki w Tarocie. Chcę się tego nauczyć jak najwcześniej, żeby to procentowało mi w przyszłości. Bycie wróżką na prawdę mnie zafascynowało.
    Coś czuję, że źle mnie zrozumiałaś…

    PS. A co do pomocy innym ludziom, to doskonale wiem, że Tarot właśnie do tego służy.

    • admin pisze:

     Niestety nie zrozumiałaś…może powiem tak… zakładając stronę o Tarocie nawet nie przyszło mi do głowy że mogę to robić dla dzieci. Tarot to nie jest zajęcie dla 14 letnich dziewczynek. To świat który może się okazać niebezpieczny dla młodych, nieukształtowanych osobowości. I skończmy tę dyskusję bo nie ma sensu, żałuję że nie mogę zamknąć mojej strony dla dzieci, internet to bardzo niebezpieczny świat… i w takiej sytuacji jestem bezradna.

   • h. pisze:

    …. Wróżbita Maciej to chwalipięta. Kręci się,wierci i jeszcze wmawia ze jest naj,najlepszy w Polsce! Hania, pamiętasz taką reklamę; jak coś jest do wszystkiego ,to jest do niczego !!
    Tak jest z Maciejem.
    Taki Kaszpirowski: adin,dwa,tri……. pamiętasz??? :0)))

    • admin pisze:

     Hello Haneczko 🙂
     Pewnie, kto by tego nie pamiętał 🙂
     Maciej ma chyba ADHD, nie może spokojnie usiedzieć w miejscu. Do tego denerwuje mnie że nieustannie opowiada o problemach ludzi którzy do niego dzwonią i przechwala się… to takie dziecinne… cóż… tak ma… pozdrawiam Cię kochana 🙂

 33. Gryficzka pisze:

  Czekaj, nie bierz pod uwagi mojej ostatniej wypowiedzi. Przemyślałam to sobie i stwierdziłam, że nie ma sensu kłócić się z doświadczoną osobą. I nie jesteś wcale winna temu, że zainteresowało mnie właśnie TO.
  Ja po prostu starałam się być miła…

  • admin pisze:

   Pominę Twój niezbyt grzeczny ton w poprzedniej wiadomości. Masz zaledwie 14 lat a rozmawiasz zemną jak z rówieśnicą… to nie świadczy o Tobie dobrze. Ale to wszystko dlatego że jesteś jeszcze dzieckiem i to widać po Twoich wypowiedziach.
   Powtarzam grzecznie mój blog nie jest dla dzieci, zrozum to wreszcie. Zamiast o Tarocie pomyśl raczej o dobrym, solidnym wykształceniu, nauce języków, bo to jest temat w sam raz dla Ciebie. Nie rozmawiasz o tym z rodzicami? Dobry zawód, żeby mieć zabezpieczenie na przyszłość a potem wróżbiarstwo. Wróżką na pewno zostaniesz ale w swoim czasie, kiedy dojrzejesz… a ja nie poczuwam się do żadnej winy wobec Ciebie, ponieważ piszę tu wyłącznie dla DOROSŁYCH.

 34. Gryficzka pisze:

  Jasne, dotarło do mnie w końcu. Jeśli chodzi o naukę języków, to biorę się za Japoński i Chiński. Mam zamiar pracować w Japonii. Do tego to chyba wymagane jest solidne wykształcenie, prawda? Jeśli Pani strona będzie funkcjonowała jeszcze przez ładnych parę lat, to w przyszłości będę wiedziała gdzie nauczyć się sztuki wróżenia z kart. Przepraszam za mój ton, ale wcześniej byłam trochę podenerwowana. O nauce rozmawiam z rodzicami i to codziennie. A w ogóle… skąd Pani wie, że nauka języków dobrze mi idzie??

  • admin pisze:

   Jeśli mojej strony nie będzie to będziesz mogła jej zawartość mieć na ebooku, zamierzam za sugestiami moich czytelników stworzyć taką książkę, gdzie będzie Tarot i magia. Czyli wszystko to co jest na stronie i może nawet sporo więcej.
   Cieszę się że masz poważne i mądre plany, tak trzymaj 🙂 Mam dzieci i wiem że w tym wieku macie ogromny potencjał do wszystkiego. Wystarczy z Wami rozmawiać i kochać a Wy najlepiej umiecie odnaleźć się w tym trudnym świecie. Tylko czasem zdarza się Wam lekko zejść ze ścieżki dobrych pomysłów i wtedy potrzebni są uważni i kochający dorośli aby pomóc Wam powrócić… A co do Ciebie to po prostu życiowe doświadczenie i wiedźmowa intuicja 🙂 podpowiedziały mi… 🙂
   Pozdrawiam ciepło i życzę Ci tylko mądrych wyborów oraz dużo siły, szczęścia i zapału w ich realizacji.

 35. IZA pisze:

  Pani Haniu,chciałabym zapytac czy znalazłaby pani czas żeby postawić mi tarota,oczywiście za odpłatnoscia. IZA

  • admin pisze:

   Wybacz kochanie nie mam teraz zupełnie czasu…nawet stronkę zaniedbałam… gdybym miała to postawiałbym Ci za darmo… pozdrawiam 🙂

 36. Ewelina pisze:

  Witam pani Haniu, moje imię ewelina znak zodiaku waga, natomiast mój partner imię norbert, znak zodiaku lew. Bardzo proszę o radę, gdyż nie wiem co robić. Pozdrawiam

  • admin pisze:

   Witaj Ewelinko,
   Nie stawiam w tej chwili kart w necie i tak niewiele mogłabym powiedzieć bez dat urodzenia i konkretnego pytania. Jako relacja może być całkiem niezła bo Waga z Lwem to dobre pełne namiętności połączenie ( jeśli pogodzisz się że lew jest skupiony nieco na sobie…). Pozdrawiam

 37. Ewelina pisze:

  dziekuję pani Haniu za odpowiedź, tak to prawda i nie tylko nieco, a nawet bardzo 🙂
  Pozdrawiam

  • admin pisze:

   🙂 Chciałam być delikatna hihi, lewki są cudowne, kochane ale najbardziej są zakochane w sobie…choć miewają kompleksy na swoim punkcie.. Kiedy kogoś pokochają to naprawdę jest gorąco… :). Pozdrawiam

 38. marcin pisze:

  Witam,
  mam pytanie: dopiero rozpoczynam swoją przygodę i chciałbym wiedzieć czy mogę Twoją interpretacje wykorzystać w przypadku Tarota Anielskiego (dr Doreen Virtue). z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

  • admin pisze:

   Witaj,
   Moja strona poświęcona jest wyłącznie kartom Tarota, więc raczej nie skorzystasz z moich interpretacji w kartach anielskich… to zupełnie inna bajka… ale napewno do Twoich kart dołączone są interpretacje w książce? Na mojej stronie co prawda znajdziesz także interpretacje kart anielskich ale nie wszystkich, bo używam ich tylko jako wyroczni. Pozdrawiam

 39. Ewa pisze:

  Witam, świetna strona. Gratuluję. Zaczytałam się tak bardzo, że straciłam zupełnie rachubę czasu. Mam prośbę. Bardzo zachwyciły mnie karty które prezentuje Pani opisując znaczenie każdej z nich. Te grafiki do mnie mówią i takie właśnie karty chciałabym kupić. Mogłaby mi Pani doradzić gdzie mogę je kupić i kto je wydaje? czego mam dokładnie szukać? dziękuję!

  • admin pisze:

   Witam, dziękuję za miłe słowa. Tarot to bardzo interesująca nigdy nie kończąca się opowieść… Jeśli chodzi o karty to masz Ewo zakładkę Tarot, tam wszystko jest o kartach. Karty o które pytasz to talia Ridera Waite’a. Można ją kupić w każdym sklepie ezoterycznym i w sklepach w sieci. Pozdrawiam 🙂

   • Ewa pisze:

    Witam. Bardzo dziękuję za tak szybką odpowiedź. Szukałam w sieci kart Ridera Waite-a i obrazki które znalazłam są inne, kreska cieńsza, bardziej wyostrzona… A te do mnie „gadają”. Są baśniowe, piękne… Może mogła by mi Pani podać konkretnego wydawcę, kogo mam szukać. Jeszcze raz dziękuję. Pozdrawiam ciepło, Ewaa

    • admin pisze:

     Takiej wiedzy nie posiadam, ponieważ dostałam je w prezencie bez opakowania w szkatułce, były używane. Pozdrawiam

     • Nina pisze:

      Droga Haniu, pozdrawiam i dziękuję za Twojego bloga, z którego tyle można wyczytać o Tarocie. Pomagał mi, gdy byłam całkiem ‚zielona’, a i teraz, gdy już coś poczytałem tutaj i w innych publikacjach często zaglądam, by się z Tobą ‚skonsultowac’. A karty to The Radiant Rider Waite gdyby kiedyś znów ktoś spytał. 😉

     • admin pisze:

      Witaj Ninko,
      Dziękuję za miłe słowa, wiem, że to Radiant, kupiłam nową talię 🙂
      Serdecznie pozdrawiam

 40. Kamila pisze:

  Witam. Zwracam się do pani, ponieważ gry stawiałam tarota ostatniego wieczoru wypadły mi z rąk dwie karty, a mianowicie Kochankowie i 8 kielichów, jednak gdy dociągnęłam do nich ostatnią trzecią kartę była to 7 mieczy, która prześladuje mnie do tej pary. Cały czas mam ją w głowie, nie daje mi o sobie zapomnieć.
  Byłabym wdzięczna gdyby pani wyraziła opinie na ten temat. Pytanie było odnoście mojego niezdecydowania w miłości. Sama nie wiem co sądzić o tym…
  Proszę o pomoc.

 41. Kamila pisze:

  Pytanie brzmiało: Czy warto dalej ciągnąć związek w którym się znajduje, czy lepiej zacząć coś nowego z kimś innym.
  Do tej pory 7 mieczy ciągle uczestniczy w moim życiu…
  proszę o pomoc…

  • admin pisze:

   7 mieczy to karta manipulacji i kłamstwa, po co Ci to…szkoda energii. Poza tym jeśli postawiłaś pytanie „Czy warto” to już masz odpowiedź…

 42. Kamila pisze:

  Dziękuje za odpowiedź…. Okazało że 7 mieczy miała w 100 % rację. Uchroniła mnie przed wielkim nieszczęściem. 🙂

 43. Terehaza pisze:

  Pani Haniu bardzo proszę o zinterpretowanie co oznaczaja karty obok siębie diabeł, kochankowie i wisielec. Jeśli to mozliwe to bardzo proszę polozenie kart dla mojej bardzo chorej córki kingi – urodzonej 1 września 1997 rza co z góry bardzo dziekuję.

  • admin pisze:

   Proszę mi wybaczyć ale nie interpretuję cudzych rozkładów kart, tym bardziej że nie znam tematu na jaki były położone. Nie mam czasu na interpretację kart wszystkim, którzy o to proszą. Na tą stronę wchodzi kilkaset osób dziennie…Wisielec to karta zawieszenia, zatrzymania, przestoju, więc o cokolwiek pani pyta nie teraz…
   Wróżby z Tarota dotyczą osób, które ukończyły 18 lat, młodszym osobom nie można wróżyć, nie można ingerować w ich energię.
   Jeśli Pani córka jest bardzo chora można poszukać pomocy u tzw. szeptunek. Mają niesamowite sposoby na przywracanie zdrowia. Niestety adresu nie mam, ta którą znałam wyjechała do Rosji… ale może spróbuje Pani poszukać w internecie. Wiem że wiele z nich jest na wschodzie Polski i na Ukrainie. Serdecznie pozdrawiam i życzę zdrowia dla córki

 44. Ewelina pisze:

  Witam od 20 lat z przerwami zajmuje sie kartami perskimi.,początki moje z kabała zaczynałam od tarota…zaniecham gdy wyszła mi śmierć w moim małżeństwie …. zlekceważywszy ta wróżbę ,nawet zapomniałam o niej po 3 latach …. jakieś 4 miesiące temu stawiałam karty na mój związek wyszła znów śmierć ….. jak nie przetasowałam kart ciągle ten sam układ …… odpuściłam i odstawiłam kary myśląc ze niewierze i to jakieś głupie …. intuicja zaś mówiła ze to prawda już od jakiegoś czasu miałam złe przeczucie taka myśl która jest i nie chce sie odczepić wraca w myślach snach …… nie minęło 2 miesiące os ostatniej fatalnej wróżby i niestety sprawdziła sie jestem wdowa …… mam pytanie czy powinnam rozwijać umiejętności w stawianiu kart zaczęłam znów pracować z tarotem obecnie pracuje z kartami perskimi i tarotem często w układzie dwóch tali wychodzi to samo …… niekiedy pewne rzeczy się zdarzają i nie można tego uniknąć i karty mówią nam o tym żeby móc coś zmienić żeby później nie żałować

  • admin pisze:

   Witam,
   Nie jestem wyrocznią, nie mogę decydować o tym czym ktoś ma się zajmować. gdyby napisała do mnie jakaś nieopierzona nastolatka na pewno odradziłabym jej Tarota ale Tobie nie mogę, sama musisz podjąć decyzję. Ty najlepiej wiesz czy Ci to odpowiada. Skoro już pracujesz z Tarotem to skąd to pytanie ? 🙂
   Pozdrawiam i życzę powodzenia

 45. Krystyna pisze:

  Witam, nie spodziewałam się, że układ kart ma znaczenie jeśli chodzi o tarot na jutro. Jestem nowa w temacie szeroko rozumianej ezoteryki oraz tarota, ale ciągle się uczę i cieszę się, że taki wpis powstał 🙂 dziękuję i pozdrawiam, Krystyna.

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™