Website Survey

Legenda:

+ oznacza kartę w położeniu prawidłowym

– oznacza kartę w położeniu odwróconym

Buławy

As Buław

As Buław+Pomysł, początek jakiejś nowej inicjatywy, nowa faza życia, przypływ energii, duża aktywność, pewność siebie, przezwyciężenie trudności, nadarzające się okazje, nowy związek lub interes, akt seksualny u mężczyzn, spłodzenie dziecka, przygoda miłosna, poprawa zdrowia.

– brak inwencji i siły przepracowanie, błąd, mrzonki, cel niemożliwy do realizacji, potrzeba wsparcia od innych, brak pewności siebie, niechęć do zmian, impotencja, poronienie, choroba, wypadek

Dwójka Buław

+Potrzeba bycia z kimś kto ma dobry, energetyzujący wpływ, kooperacja, współpraca. Dobre pomysły, zawieranie umów lub transakcji, wytrwała praca z doskonałym efektem współpracując z kimś, podróż lub gość z zagranicy. Konieczność dokonania wyboru. w związkach lub innych dziedzinach życia. Podzielenie energii na dwa kierunki np. jako nauka i praca, dwa kierunki studiów, dwa miejsca pracy, bycie w dwóch związkach. A także umiejętność łączenia przeciwieństw. Związek bez zobowiązań, randka, seks.

-Rozbieżność osobowości, nierówne pozycje lub spór w ustabilizowanym związku, nieszczęśliwe zakochanie, rozczarowanie, dokonanie złego wyboru, bycie pod czyimś złym wpływem, pozerstwo, niesamodzielność, niezadowalający sukces, nieprzemyślane działanie.


Trójka Buław

Trójka Buław+Karta szansy i szczęścia. Sukces w działaniu,  podróże w interesach, tworzenie własnego miejsca pracy, zatrudnienie w dziedzinie telekomunikacji, biznesie, przedsiębiorczość, zdolności handlowe. Możliwość poszerzania swoich kwalifikacji, dokształcenia lub nowej pracy za granicą. Warunkiem tych sukcesów i szans  jest własne energiczne działanie. Karta jest symbolem trwałych związków z dominacją, symbolizuje drobne flirty i trwałą przyjaźń.

-Krótkowzroczność, niedojrzałość i arogancja przyczyną niepowodzeń, przymus trudny do zniesienia, dwulicowość, brak sukcesów,  niepotrzebna rywalizacja , upodobanie do kiczu. Trzeba uważać aby z nadmiaru energii nie narobić sobie kłopotów, nie dać się ponieść emocjom. W uczuciach niedokończone relacje, zawieszone w próżni, kłopotliwe sytuacje, zdrada partnera, fałsz w związkach i przyjaźni.

Czwórka Buław

+Dobrobyt, wszelkie powodzenie, znalezienie swojego miejsca na ziemi, znaczący etap w życiu. Sformalizowanie związków, ważne uroczystości rodzinne. Kupno domu lub innej nieruchomości, znaczące remonty. Istotne wydarzenia zawodowe, awans lub zatrudnienie na czas określony, ogólnie zmiana dotychczasowego życia, szczęśliwe życie rodzinne, okazje do świętowania.

-Brak wsparcia i poczucia bezpieczeństwa, pycha, samozadowolenie, kłótnie w rodzinie, brak własnego miejsca w domu, wszelkie uroczystości obchodzone mniej hucznie lub odłożone, niezaspokojona żądza sukcesu, przesadne, rozrywkowe podejście do życia, nieszczęśliwy w skutkach romans

Piątka Buław

+ Pokonanie trudności, konflikt, obrona swoich racji, współzawodnictwo, władza nad sobą i możliwość panowania nad otoczeniem. Trudny nieharmonijny okres w relacjach z innymi ludźmi, szukanie pretekstu do kłótni, angażowanie się w czyjeś kłopoty, szarpanina z życiem i czymś nieuchronnym, zdrowa konkurencja, aktywność fizyczna. Karta ta może oznaczać burzę, ogień, pożar, środki żrące- chemikalia. Może oznaczać nadmierny pośpiech i gorączkę. W związku burzliwy okres, gorące spełnione uczucia.

-Niemożność wyjścia z problemów, ludzka zawiść i zazdrość, niemożność utrzymania pozycji lidera, sprzeczki, problemy z koncentracją, nieumiejętność przyznania się do błędów, zła dominacja nad kimś, nieudane plany podróży. Jako ostrzeżenie uwaga na  czyjąś agresję i wypadki losowe typu pożar, napad, poparzenia. Wróży porażki w zawodach sportowych. W uczuciach kłótliwie i mało harmonijnie, problemy, mała wrażliwość na partnera.

Szóstka Buław

+Jedna z najlepszych kart symbolizująca zwycięstwo i sukcesy w każdej dziedzinie życia. Oznacza zabawę, świętowanie, popularność i sympatię otoczenia, chęć pomagania, pomoc od przyjaciół, nauczanie innych, praca  o jakiej się marzyło, szczęśliwe sytuacje. oraz urządzanie swojego domu  W uczuciach wyznania, oświadczyny huczne wesele, które będzie się pamiętać wiele lat.

– Straty, niespełnione marzenia, zbyt powolne działanie, beztroska, niedojrzałość emocjonalna, pochopne decyzje, chaos, niedowartościowanie, unikanie odpowiedzialności, nieczysta gra, egocentryzm, snobizm, brak dyscypliny i nawyku pracy. Brak wsparcia w rodzinie, zerwane zaręczyny, zdrada.

Siódemka Buław

+Walczący samotnik, czas wyzwań i wykazania się odwagą i determinacją ale według pewnych reguł. Bycie niemodnym, niekonwencjonalnym, dumnym. Sukces w zasięgu możliwości. Karta oznacza granie na giełdzie, pracę fizyczną lub zawód związany z okultyzmem. Czynne zainteresowania ezoteryką, wiara w siebie, działalność artystyczna, twórcza. W związkach zachowanie trwałości. Karta także symbolizuje zawody, turnieje, wszelkie gry sportowe. oraz egzaminy, teleturnieje, testy, szkolne olimpiady

– Brak aprobaty i zrozumienia, niezdecydowanie, bojaźliwość prowadząca do klęski, brak asertywności, utrata dobrej okazji, wycofanie się do własnego wnętrza, lęk przed odrzuceniem, uwikłanie się w sytuację bez wyjścia, niezręczna sytuacja, bałagan i chaos, plotki, otaczanie się ludźmi o niższym poziomie rozwoju, rozstanie z partnerem Ostrzeżenie: graj fer i konsekwentnie, dopóki będziesz postępował uczciwie, osiągniesz  co zechcesz.


Ósemka Buław

+Najbardziej dynamiczna karta symbolizująca gwałtowny i szybki przebieg wydarzeń, przyspieszenie we wszystkich dziedzinach życia, szybkie rezultaty i pomyślność w rozpoczętych wcześniej działaniach zawodowych. Dynamiczny rozwój, możliwość uzyskania kredytu, eksponowane stanowisko, zdobycie władzy ,praca w bankowości. Zawarcie nowych ekscytujących znajomości, nagły romans i erotyka. Niespodziewane dobre wiadomości, smsy, telefony, miłe kontakty, szczęśliwe sploty okoliczności, podróż powietrzna.

-Brak energii i stagnacja, bierne wyczekiwanie, lub źle podjęta akcja, nadmierny pośpiech, zmarnowana energia, droga donikąd, zamki na lodzie, utrata pracy, nadmierne zobowiązania finansowe, problemy z prawem. Brak miłości, zazdrość, nieporozumienia w rodzinie, może zdarzyć się przemoc, utrata zdrowia

Dziewiątka Buław

+Problemy, którym trzeba sprostać, samo ochrona, wytrwałość, odwaga i determinacja, odpowiedni moment na długoterminowe plany. Karta określa kogoś kto nikomu nie ufa, i jest nad wyraz ostrożny. W pracy stabilna pozycja , poszerzanie swoich horyzontów i działań, zainteresowania z dziedziny psychologii lub matematyki, praca nad rozwojem duchowym. Dobre zdrowie i miłość platoniczna. W związkach kłopoty, wrogość partnerów wobec siebie i niekorzystny wpływ osób trzecich, zazdrość. Wskazana ostrożność przed osobami postępującymi nieuczciwie.

-Trudności z osiągnięciem celów, brak asertywności, brak energii i chęci działania, załamanie nerwowe, lęk przed walką o swoje, brak kompetencji, porażki związane z pracą, nieporozumienia w rodzinie, niechęć do kontaktów z ludźmi, choroba. Ostrzeżenie aby uważać na siebie w podróży, nie podejmować decyzji finansowych, ogólnie wskazana wyjątkowa ostrożność

Dziesiątka Buław

+Duża odpowiedzialność, przyjęcie na siebie dodatkowych obowiązków, ciężka praca zakończona sukcesem, efektywne działanie i pęd do sukcesu zbyt wielkim kosztem, awans, brak czasu dla siebie, umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach, nowe  wyzwania i działania. W partnerstwie dźwiganie odpowiedzialności za związek, poczucie niesprawiedliwości w związku, jedna strona bardziej zaangażowana niż druga,obarczanie winą.

-Znużenie ,depresja, przeciążenie, krzywdząca odpowiedzialność, wyczerpanie, dążenie do nieosiągalnych celów, niechęć do zmian, intrygi. Trudne warunki w pracy, brak możliwości rozwoju, wiele niedokończonych spraw hamuje rozwój. W uczuciach nieszczęścia na tle zazdrości. Konieczność odcięcia się od przeszłości.

Giermek Buław

+Dziecko lub młoda osoba dziewczyna lub chłopak spod znaku barana, lwa albo strzelca. Może to być też ktoś młodo wyglądający. Jasne włosy, niebieskie oczy, osoba atrakcyjna. Osoba o młodzieńczych cechach: żywotna i ruchliwa. Lojalny i wierny przyjaciel, możliwe że student. Nieoczekiwane, ważne i dobre nowiny, propozycja pomocy. albo pracy. Stały kontakt z bliskimi osobami będącymi w oddaleniu. Interesujące wydarzenia, nowa wiedza. Gwałtowny i namiętny romans. Niedojrzałe uczucia.

-Denerwujące, złe  lub opóźniające się nowiny, problem z podjęciem decyzji, przewrażliwienie na tle własnej osoby, brak samodzielności, zarozumialstwo, rozrzutność, brak tolerancji, wygodnictwo. Podejmowanie decyzji pod wpływem impulsu, zła decyzja, utrata pracy. Stagnacja i marazm. Kłopoty w porozumieniu się z dziećmi. Zerwany związek lub przyjaźń, burzliwy romans, nieodwzajemniona miłość. Kłopoty ze zdrowiem, wątrobą i przemianą materii. Anoreksja, bulimia, otyłość.

Rycerz  Buław

+Młody mężczyzna do 40 lat. Zodiakalny lew. Na ogół bywa blondynem o niebieskich lub szarych oczach, jednak nie zawsze. Spotkałam  tego rycerza również  jako bruneta  o piwnych oczach. Niezależnie od wyglądu jest to ktoś energiczny i dynamiczny, wiedzący jak dopiąć swego. Impulsywny, odważny, nie liczący się z opinią innych. Silny autorytet. Posłaniec dobrych wiadomości, zmian, podróży, delegacji służbowych. Oznacza też udział w zawodach sportowych. Zawieranie nowych znajomości, ruch, dynamikę, dużą energię. To także liczne kontakty towarzyskie, flirty, doświadczenia seksualne. Ogólne znaczenie: osiągnięcie wyznaczonego celu, oczekiwanie na ważne i pozytywne wiadomości w sferze zawodowej lub społecznej

– Niecierpliwość, opóźnienia, przeszkody w komunikacji i wymianie informacji. Frustracja, impulsywność, arogancja, pycha, egoizm, kłótliwość. Oszustwa i manipulacje dla własnych korzyści. Zerwanie związku, separacja, tyranizowanie partnera, zdrady. Schorzenia układu krążenia

Królowa Buław

+Dojrzała kobieta, szatynka lub ruda o szarych lub zielonych oczach. Może reprezentować matkę, znajomą, niezwykle oddaną przyjaciółkę gotową zawsze do pomocy. Sympatyczna, pełna werwy i humoru, wyrozumiała,  empatyczna, interesująca  i ciekawa osoba. Dobra cierpliwa matka, inteligentna, niezwykle namiętna i atrakcyjna partnerka dominująca w związku. Dzielna, uczciwa, dynamiczna postać potrafiąca zjednywać sobie ludzi. Wspierająca i kochająca. Najczęściej posiada dużo kontaktów, lubiana i ceniona. Ogólne znaczenie: posiadamy cechy tej postaci i warto byłoby ruszyć z planowanym projektem być twórczym i energicznym, rozwijać talenty.

-Płytka, działająca dla swoich korzyści kobieta, kontrolująca, chorobliwie ambitna, zazdrosna, manipulująca, zawistna, surowo oceniająca innych, stosuje szantaż emocjonalny, niezrównoważona emocjonalnie. Ogólne znaczenie: porażka, depresja, brak poparcia, sytuacja zmusza do nieuczciwego postępowania, kłamstwa, ukrywanie prawdy.

Król Buław

+Dojrzały, energiczny mężczyzna o cechach znaku barana, ciemnych brązowych włosach, mogą być też szpakowate. Oczy niebieskie lub szare. Miłośnik wszelkich wyzwań, entuzjastyczny przedsiębiorca, odpowiedzialny, prawy, pomocny, silny, inteligentny, wpływowy, odnoszący sukcesy, posiadający intuicję i charyzmę. Dominujący w związku i układach zawodowych. Posiadający dużą witalność i doskonałe zdrowie .Niezwykle namiętny, atrakcyjny kochanek, narzucający swoje warunki .Ogólne znaczenie: gwałtowna i namiętna przygoda miłosna, sukces w sprawach zawodowych.

– Wyniosły, nietolerancyjny, arogancki, głodny władzy, onieśmielający i podejrzliwy mężczyzna. Chłodny emocjonalnie, mściwy, fałszywy. Często zmieniający partnerki, traktujący kobiety instrumentalnie. Ogólne znaczenie: Straty na skutek nieuczciwości, opóźnienia  w jakimś przedsięwzięciu, brak pomocy i aprobaty dla naszych planów Karta ta mówi, że aby odnieść sukces trzeba poświęcić dużą  ilość dodatkowej pracy.

Aby ułatwić Wam przeglądanie stron interpretacji załączam schemat;

1 Buławy,2 Denary(Pentakle),3 Miecze,4 Puchary(Kielichy)

Pages: 1 2 3 4
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
106 komentarzy
 1. jestem z pod znaku panny , przyjaciel strzelec , nie wiem czy to dobre dla mnie polaczenie

  • admin pisze:

   Szkoda że nie znam Twojego imienia ale ok będę pisać bezosobowo.Jesteś znakiem ziemskim a Twój przyjaciel ognistym.Nie jest to może idealna opcja,Ty spokojna i zrównoważona on ruchliwy z temperamentem. Pewne jest, że nigdy Cię nie zanudzi:)Jednak żeby wasza relacja mogła bez burz trwać, musicie obydwoje trochę popracować.Ty musisz być bardziej towarzyska,swobodna,spontaniczna,trochę zaskakująca:) a on musi się nauczyć cierpliwości,wyrozumiałości i porządku…różnicie się co prawda ale jeśli Wam zależy to możecie nad tym popracować prawda? ja jestem z baranem,też to nie najlepiej a jakoś dajemy radę:) czego i Wam życzę:)

 2. This is a topic close to my heart cheers, where are your contact details though?

 3. mika pisze:

  jestem tzw. stara duszą.życiem duchowym i ezoteryką interesuję się od zawsze,kartami tarota od 4 lat.od niedawna również runami(mam do nich wielki szacunek) na razie w celach magicznych omijając stronę czysto dywinacyjną.jeśli chodzi o dywinację uważam jednak ze to właśnie tarot jest najlepszym w tym celu narzędziem.poza tym jest bardzo dokładny.wymaga jednak ogromnej pracy nad sobą…polecam go wszystkim zainteresowany ale od razu uprzedzam ze nie będzie łatwo…

  • admin pisze:

   No to dłużej pracujesz z Tarotem niż ja:) może nauczę się czegoś od Ciebie?Tarot jest jak medycyna i prawo,wymaga nieustannej pracy,ciągłego poszerzania wiedzy, nauka właściwie nigdy się nie kończy… to już wiem…

 4. Joanna pisze:

  Witam, w pytaniu czy spotkam milosc mojego zycia? pojawia sie karta „rycerz monet”. Co moze ona oznaczac. Prosze o odpowiec jesli mozna. Pozdrawiam. Joanna

 5. Danuta pisze:

  Pani Halinko, superkowa strona o Tarocie. Korzystam z niej dużo i dużo się uczę.
  Dziękuję bardzo i serdecznie pozdrawiam.

  • admin pisze:

   Bardzo dziękuję za uznanie, pani Danusiu:) staram się aby było co czytać, w najbliższym czasie będą nowe tematy,mam nadzieję że równie interesujące.
   Nazywam się Hania nie Halinka:) Pozdrawiam

 6. hanja pisze:

  Witam !
  Karty Tarota mam od lat ale dopiero w tym roku kupilam Ridera Waite.Bardzo rzadko z nich korzystam (jak mam ochotę) i moje interpretacje pozostawiają duzy margines.. Jak te karty wciągają ,to jest niesamowite. Leża w szufladce a ja musze je zobaczyć i dotknąc albo położyć na półce w pokoju żeby je widzieć……..
  Bardzo lubię Pani Tarotowy-blog. Pozdrawiam…hania

  • admin pisze:

   Witaj Haniu 🙂 pani Ewa Deyotte napisała książkę pt.,,Tarot mój przyjaciel” i coś w tym jest, bo on zawsze jest obiektywny i dobrze doradzi więc nic dziwnego że przyciąga.Dziękuję że wpadasz do mnie :).Pozdrawiam

 7. Danuta pisze:

  Przepraszam, za gapiostwo. A, Hania to śliczne imię, chociaż Halinka, tez ładne. Czekam na nowe tematy, z ogromnym zaciekawieniem.
  Pozdrawiam serdecznie, życzę, aby stronka rozwijała się nadal, tak pięknie.

  • admin pisze:

   Nic się nie stało:) każdy może się pomylić. Będę pisać o Tarocie bo tematów jeszcze sporo a może chciałabyś Danusiu jakiś konkretny temat? Jeśli tak to czekam na sugestie:) Serdeczności:)

 8. Danuta pisze:

  Haniu jest masa takich tematów. Np karty bramy w tarocie.
  Czytanie kart. Nigdy nie wiem, jak się do tego zabrać. Na razie nie stosuję konkretnych rozkładów. Uczę się odczytywać układy z 3 kart. I nie wiem, czy mam to ogarniać razem, czy odczytywać linearnie. Powiem szczerze, że stosuję właśnie tą drugą metodę, bo w innym przypadku moja wyobraźnia i „wczuwanie się” ,mogłyby poczynić niewyobrażalny bałagan w odczycie :o))

  Haniu, mam bardzo dużo pytań, ale chyba, nie na wszystkie, od razu, da sie odpowiedzieć, więc, o ile pozwolisz, od czasu do czasu zapytam. Będę mogła?

  Pozdrawiam serdecznie

  • admin pisze:

   Witaj Danusiu, jeśli tylko będę znała odpowiedź, to na pewno postaram się odpowiadać na Twoje pytania. Co do interpretacji to dobrze jest próbować łączyć znaczenia pomiędzy poszczególnymi kartami aby zobaczyć całość danego układu. Na 3 karty jest prościej bo krócej;) A co do kart bram to już od dawna są, trzeba tylko poszukać. Ten wpis jest jako oddzielny temat więc łatwo znaleźć. Pozdrawiam:)

 9. Danuta pisze:

  Witaj Haniu :o)
  Toż mówiłam, że gapa jestem. Ale jak się ma w portrecie 11 z drogi życia i z IPZ, to cudak z człowieka, taki trochę, no sama wiesz 🙂 Znalazłam!
  Dużo, pięknie opracowanych tematów. Dzięki, mam co czytać.
  Pozdrawiam cieplutko

 10. aga pisze:

  prosze o rozlozenie kart na moj zwiazek

 11. Agnieszka pisze:

  Witam serdecznie czy kolega z pracy Mikołaj jest mi pisany ?

 12. hanja pisze:

  Fajnego ma Pani bloga,trafiłam przypadkowo. Muszę się pochwalić,ze mam plytę PRINCE ‚Purple Rain” na czarnym krążku z całkiem przyzwoitą okładka. Przedrukowałam sobie interpretacje Małych Arkanów ,wychodzi 10 stron z czego 3 to tylko wpisy!!!! Pozdrawiam-bliżniaczka aktualnie w Pełni Księzyca.

  • admin pisze:

   Hej, hej:) ech ale Ci zazdroszczę tego krążka z Princem… ale dobra powstrzymam się od takich emocji:) gratuluję:) a najbardziej ucieszyłam się że grzecznie będziesz się uczyć Tarota:) pozdrawiam 🙂

 13. ewa pisze:

  Witam. Nie wiem czy dobrze trafilam. Moze mi ktos powrozyc? Chcialam zapytac o Macka co on do mnie czuje i czy bedziemy razem? Jeli to nie jest ten adres poprosze o prawidlowy na maila. Dziekuje

  • admin pisze:

   Witam, rzeczywiście w tym miejscu tylko komentujemy wpisy.Wróżby na maila ale w tej chwili nie mam na to czasu.Pozdrawiam

 14. dag pisze:

  niesamowite, pytałam się o A. zodiakalnego lwa, 39,5 roku życia – pierwsza karta, obecna sytuacja – wyszedł rycerz buław – opis facet do 40tki, lew. Potem wszystko wychodzi ok. Aż nie wiem czy w to wierzyć, ale ta pierwsza karta…. Nawet nie wiem czy chcę aby ta wyszło, dzieli nas wszystko , nawet kontynent

 15. dag pisze:

  witam, mam pytanie, kolejne:) od dłuższego czasu mam stale te same karty, w większości powtarzają się – gwiazda, cesarzowa, głupiec, 10tka pucharów, jak nie one to walet buław, król buław. I nic się nie dzieje. tego nie rozumiem. Dlaczego karty są te same, czyli konsekwentnie wskazują to samo? Różnice są minimalne. Mówię o okresie 2-3 miesięcy.

 16. patrycja pisze:

  Witam, czy ta reklama z wrożba gabrielli jest na pewno bezpłatna i czy warto wchodzić na tą stronę?

  • admin pisze:

   Witaj Patrycjo, niestety nie odpowiem na pytanie, ponieważ nie korzystałam z jej usług,poza tym nie mam wpływu na reklamodawców.

 17. Marzenka pisze:

  jakie karty lepiej kupić , które sa bardziej powszechne i bardziej czytelne ? rarot marsylski ? czy ridera waite ?

  • admin pisze:

   Zdecydowanie Rider Waite, z prostej przyczyny, ma obrazkowe Małe Arkany więc jest bardziej czytelny dla początkującego w nauce Tarota. Pozdrawiam:)

 18. Karolina pisze:

  Witam serdecznie. Cos przygnalo mnie do tej strony wlasnie dzis w dzien pelni ksiezyca. Prosze o pomoc w sprawach serca. Mam na imie Karolina i jestem zodiakalnym baranem, a partner to Panna – Rafal. Ja jestem 5 w liczbach urodzeniowych a on 3. Czy to moze byc silny dobry zwiazek?

  • admin pisze:

   Witaj Karolinko, związek barana z panną i do tego 3 z 5 nie rokuje najlepiej… zbyt duże różnice, choć numerologicznie jest lepiej bo 3 i 5 są kreatywne,lubią jak się coś dzieje,więc jeśli połączy Was jakaś płaszczyzna porozumienia to możecie stworzyć udany związek. Uważam że jeśli wykażecie sporo tolerancji, zrozumienia i pracy nad związkiem to możecie coś wypracować. Zobacz jeszcze jak wyjdzie Wam test miłości na mojej stronie. Serdecznie pozdrawiam:)

 19. Paulina pisze:

  Witam.
  Chcialam zapytać o to, które karty oznaczają seks, dzieci i ślub, ciążę?
  Jeśli zadało się załóżmy pyt czy do 3 mies będzie seks? 2 kiel,10 kiel, król buław, królowa kiel, sprawiedliwość.

  • admin pisze:

   Witam, na wszystkie pytania dotyczące interpretacji kart masz odpowiedź na tej stronie wystarczy trochę poczytać…kiedy w kartach pojawia się 2 pucharów i Król Buław możesz być pewna ze seks będzie, o tym też jest w interpretacjach.

 20. Ilona pisze:

  Witam serdecznie Pani Halinko , kupiłam niedawno Tarota . Ale jak przeglądam Arkana małe i ich interpretacje zastanawiam się ile czasu zajmie mi nauka tylu znaczeń. Wszystko w głowie mi się plącze…:( ?

  • admin pisze:

   Witam Pani Ilonko, mam na imię Hanna nie Halina. Co do nauki interpretacji to nie ma sztywnych ram czasowych bo każdy człowiek jest inny i inaczej przyswaja wiedzę.Jeśli mogę coś doradzić to trzeba zacząć od nauki znaczeń Wielkich Arkan a potem dopiero Małych. A najlepiej kupić książkę jako wskazówkę do nauki. Zanim nauczy się Pani konkretnych znaczeń trzeba najpierw poczytać o żywiołach którym są przypisane Małe Arkana. To znajdzie Pani u mnie na stronie we wpisach Karty Tarota (po lewej stronie). W razie wątpliwości służę radą i pomocą.

 21. Martyna pisze:

  Witam,
  Mnie również fascynuje tarot i chciałabym zacząć z nim „przygodę”. Jednak zanim się za to zabiorę, chciałam się uporać z własnymi problemami. Mianowicie chodzi o mój związek, nie możemy sie ostatnio dogadać i przechodzimy ciężki okres. Chciałam zapytać czy może mi Pani pomóc? Jak w numerologi i zodiakach i ogółem przedstawia się mój związek? Ja Martyna zodiakalna Lwica, numerologiczna 9. Mój partner Marcin zodiakalna Waga, numerologiczna 1 lub 10… nie wiem czy 1 czy 10 bo podobno niektorych do 10 mozna zaliczyc? Prszę o pomoc

  • admin pisze:

   Witaj Martynko, dawno już przestałam prognozować na temat dopasowania znaków zodiaku bo to się tylko sprawdza jeśli znasz dokładne daty urodzin włacznie z godziną. Poza tym zauważyłam że w życiu nie ma żelaznych reguł co do dopasowania się znaków.Przykład mam w domu, nie powinnam być ze swoim mężem wedle znakowej teorii a jestem i jest ok. Wszystko zależy od dobrej woli w porozumieniu się dwojga ludzi.Jeśli coś nie tak to trzeba rozmawiać i nic innego nie pomoże. Co do numerologii to jesteście bardzo różni, pewnie masz wrażenie że jesteście z różnych planet. 1 i 9 to zupełnie odmienne osobowości ale macie szanse na związek bo jest między wami dużo chemii. Sprawdź u mnie na stronie w teście na miłość co Wam wyjdzie. Pozdrawiam

 22. Magda pisze:

  Haniu, ta strona jest rewelacyjna, bardzo, bardzo, bardzo dziękuję. Ja dopiero rozpoczynam moją przygodę z TAROTEM i Twoje opisy są mi niezwykle pomocne. Będę z nich korzystała.

  • admin pisze:

   Madziu kochana bardzo Ci dziękuję za świetną recenzję ale… nie zapominaj o własnej intuicji bo ona jest najważniejsza.Ty także możesz tworzyć własne interpretacje 🙂 spróbuj obserwować karty i wyczytać z nich co czujesz.Pozdrawiam Cię serdecznie:)

 23. Kasia pisze:

  Witam Pani Haniu!
  Wyrazy uznania:) Strona jest bardzo interesująca. Tarot bardzo mnie fascynuje. Jednak jestem dopiero na początku drogi. Właśnie dzisiaj poczułam, że muszę rozłożyć karty w bardzo ważnej dla mnie sprawie. Wydaje mi się, że mój mąż nie jest od jakiegoś czasu ze mną szczery. Coś ukrywa. Rozlożone karty to V pucharów, Walet kielichów i VI mieczy. Czy dobrze je interpretuje? Mój mąż ma romans? Będę wdzięczna za infomację. Pozdrawiam

  • admin pisze:

   Witaj Kasiu, nigdy nie odpowiadam na tak zadane pytanie. Dlaczego? bo nie wiem jaki rozkład zastosowałaś na jakiej pozycji były te karty itd… z tego co widzę to jeszcze nie czas na stawianie kart. Musisz trochę popracować z własną intuicją i kartami. Przeczytaj mój wpis o nauce Tarota w zakładce Tarot.Karty,które mi podesłałaś nie mówią jasno o zdradzie.

 24. Ada pisze:

  Witam ..bardzo fajny blog..uczę się stawiać tarota zawsze się interesowałam kartami i wogule wiedzą z tej dziedziny mam nadzieję że się nauczę będę ćwiczyć sumiennie do tego też trzeba praktyki prawda?…a jeśli mogę zapytać o co chodzi z tymi miejscami gdzie się znajduje każda karta w rozkładzie?..tzn że kiedy wyjdzie na początku lub na końcu to będzie znaczyła coś innego?Pozdrawiam serdecznie;
  )))***

  • admin pisze:

   Witaj Aduniu, tak jest jak piszesz, po pierwsze dlatego że każde miejsce w rozkładzie odpowiada na inne pytanie, po drugie ważne jest jaka karta lezy obok, po trzecie przykładowo karta na początku rozkładu charakteryzuje daną osobę lub sytuację a na końcu może powiedzieć o zdarzeniu lub jakiejś konkretnej osobie.

 25. elena pisze:

  Witam. Dopiero zaczynam się uczyć tarota. W pytaniu o pewnego mężczyznę wyszedł: Rydwan, Król Buław, As Pucharów.
  Proszę o pomoc w interpretacji.
  Dziękuję bardzo!
  Elena

  • admin pisze:

   Witaj, bardzo pozytywne karty,nie wiem na jakich pozycjach w rozkładzie były ale gdzie by nie były możesz być pewna że spotkałaś mężczyznę który sprawi że poczujesz się szczęśliwa:)

 26. Weronika pisze:

  Witam ;D
  Kupiłam karty tarota parę miesięcy temu, czyli jestem bardzo początkująca 😉 Mam parę pytań do Pani. Czy do wróżenia używamy Arkany Wielkiej i Małej jednocześnie ? Jeśli tak , to dlaczego są one podzielone ?

  Bardzo przydatna strona , można się wiele dowiedzieć ;D
  Z góry dziękuję za odpowiedź.
  Weronika

  • admin pisze:

   Witaj Weroniko,
   Na wszystkie Twoje pytania znajdziesz odpowiedź na mojej stronie, wystarczy uważnie poczytać…
   No ale dobrze napiszę jeszcze raz, można stawiać karty Wielkimi Arkanami oraz jednymi i drugimi. Wielkie Arkana są ważniejsze, mają archetypowe znaczenia. Pozdrawiam

 27. Weronika pisze:

  Dziękuję bardzo!
  Pani strona jest bardzo pomocna dla mnie:) często wspomagam się nią przy interpretowaniu, czytam o rytuałach. Czy gdybym miała jeszcze jakieś pytania, mogę się zwrócić do Pani? I jeszcze raz – dziękuję 🙂
  Pozdrawiam

 28. dorota pisze:

  Witaj! Bardzo sodobała i się Twoja strona- jest na mnóstwo informacji, które niesamowicie mnie zainspirowały 🙂
  Tarotem interesowałam się kiedyś, jakieś 10 lat temu, ale była to dla mnie raczej zabawa. Ostatnio postanowiłam bardziej się w to wgłębić, bo ezoteryka zawsze gdzieś mnie fascynowała.
  Mam do ciebie pytanie- może ty będziesz w stanie mi pomóc. Staram się znaleźć kartę, która by mnie opisywała. Wcześniej pamiętam, że była to królowa pałek, ale jak dzisiaj czytam tę interpretację, to w ogóle do mnie nie pasuje… i chyba żadna nie pasuje… jak najlepiej wybrać kartę, która ma nas „reprezentować”?
  Jestem osobą o jasnych włosach i niebieskich oczach, o bardzo kobiecej urodzie, żywiołową, lubiącą ciekawe aktywności, entuzjastyczną. Jestem bardzo opiekuńcza i empatyczne: zarówno zawodowo (pracuję z niepełnosprawnymi dziećmi) jak i uczuciowo (zawsze bardzo oddana parterowi, poświęcająca się bliskim, nawet kosztem siebie). Czasem bywam perfekcjonalistką, jestem dość dokładna, mam bardzo impulsywny charakter i widać po mnie każdą emocję, niestety jestem też bardzo kłótliwa- ognisty temperament ;p Może ty pomożesz mi wybrać odpowiednią kartę? 🙂 z góry dziękuję 🙂

  • admin pisze:

   Hej Dorotko, nie wiem ile masz lat…
   Tak naprawdę mało kiedy mamy idealne cechy konkretnego żywiołu w kartach. Zawsze są jakieś aspekty z innego koloru. Jak napisałaś byłaś Królową Buław (z wyglądu chyba niee) a ja widzę że masz sporo zewnętrznych i wewnętrznych cech Królowej Pucharów. Empatyczna i kochająca blondynka, nadmiernie poświęcająca się jak Kapłanka, Królowa Pucharów też ma te aspekty, może być kłótliwą furią kiedy jest w pozycji odwróconej. Nie przejmuj sie tym konkretnym przyporządkowaniom. Jeśli potrzebujesz do rozkładu sygnifikatora to możesz wylosować kartę z pytaniem KIM teraz jestem? Tarot szczerze Ci powie, i na dodatek wytknie to co teraz dla Ciebie ważne co masz do przepracowania. Sam Hajo Banzhaf miałby chyba problem żeby Ci tak konkretnie odpowiedzieć bo nie ma książkowo idealnych ludzi, w każdym etapie życia bywamy kimś innym pod wpływem doświadczeń życiowych. Pozdrawiam

 29. dorota pisze:

  bardzo dziękuję za odp 😉
  lat mam 27- prawie 28. Nad królową kielichów też się zastanawiałam, ale chyba do mnie nie przemawia… spróbuję chyba Twojego sposobu 😉

 30. Nina pisze:

  Bardzo dziękuję za tę stronę – jest dla mnie nieocenioną pomocą; i, przy okazji, gratuluję naprawdę szerokiej wiedzy na temat tarota. Bardzo podobają mi się interpretacje, które niczego nie narzucają i zachęcają do samodzielnego myślenia.

  Serdecznie pozdrawiam

  • admin pisze:

   Witaj Ninko 🙂
   Jestem na urlopie dlatego odpisuję z opóźnieniem.
   Dziękuję za budującą opinię… jesteś bardzo miła. W nauce Tarota właśnie o to chodzi by tworzyć własne interpretacje.
   Cudownie że to czujesz 🙂 Życzę Ci jak najtrafniejszych interpretacji i zapraszam na moją stronę jeśli będziesz miała jakieś wątpliwości.
   Pozdrawiam cieplutko

 31. Klaudia pisze:

  Witam:) Mam do Pani pytanie, jestem z pod znaku wagi a mój chłopak z pod znaku panny, czy to jest dobre połączenie? Mam też pytanie, czy może połączenie znaków dwóch wag by było lepsze?

  Pozdrawiam, Klaudia:)

  • admin pisze:

   Witaj Klaudio,
   Już dawno dałam sobie spokój z łączeniem par według znaków zodiaku. Powód? oprócz konkretnego znaku jest coś takiego jak układ planet, dzień i godzina w momencie urodzin. To najbardziej decyduje o cechach człowieka. Na pewno zauważyłaś że osoby spod tego samego znaku mogą się bardzo różnić…
   Niektóre wagi są szalone zakręcone inne odwrotnie (sama znam takich ludzi) a panna spokojna i poukładana. Z kolei istnieje przesąd że dwa identyczne znaki to niezbyt dobre połączenie. Ja od wieelu lat żyję z baranem sama będąc w tym samym znaku i słyszałam że w takim układzie możemy się pozabijać… Teoretycznie tak ale zaryzykowałam i jak widać żyję 🙂 i to nieźle więc nie będę tu nikomu radzić. Jak zwykle to wszystko zależy od konkretnych ludzi od ich charakterów, od tego w jakich rodzinach się wychowali, jakie mieli wzorce noi jak wspomniałam jakiego dnia i o której godzinie się urodzili. Te ogólne opinie na temat znaków trzeba traktować z przymrużeniem oka. Jak Cię to kręci to wpisz sobie w wyszukiwarkę opcje o których piszesz i zobaczysz ile ludzi tyle opiniii… Pozdrawiam cieplutko 🙂

 32. Gryficzka pisze:

  Cool stronka! Tarot to moja pasja dopiero od niedawna, więc tu mogę się przynajmniej czegoś nauczyć. Dzięki! 🙂

  PS. Mam dopiero 14 lat, więc mam nadzieję, że nie ma stereotypu, że „Tarot jest tylko dla starych babć”! 😛

  • admin pisze:

   Witam,
   Tarot jest dla dojrzałych osobowości, w żadnym razie dla dzieci. To nie tylko zinterpretowanie kart. Wiesz dlaczego? Bo służy przede wszystkim do pomocy drugiemu człowiekowi, do wsparcia i wskazania właściwej drogi ludziom zazwyczaj pogubionym i załamanym. A cóż może wiedzieć o życiu 14 letnie dziecko? Cudownie byłoby gdyby dzieci korzystały z doświadczenia ,,starych babć” mniej byłoby głupoty na tym świecie…podać Ci przykład? Cudowny wróżbita Maciej, najlepszy tarocista jak o sobie ,,skromnie” mawia. Zauważyłaś że oprócz trafnych odpowiedzi z kart nie ma w nim niczego więcej? Że rani ludzi opowiadając na wizji po sto razy o ich tragediach… Gdyby był dojrzały nie robiłby tego umiałby uszanować ludzi, którzy mu zaufali… a o to tu chodzi. O szacunek, dobroć, o prawdziwe wsparcie dla człowieka. A nie o paplaninę od której ma się ochotę jak najdalej uciec. Nie obrażaj się pomyśl przez chwilę. Jesteś mądrą dziewczynką, kiedy się zastanowisz przyznasz mi rację. Babcie sporo przeżyły to wiedzą 🙂
   Pozdrawiam cieplutko i przytulam 🙂

   • Gryficzka pisze:

    Nie miałam na myśli „starych babć” w znaczeniu negatywnym. Doskonale zdaję sobie sprawę z wiedzy jaką posiadają i staram się z niej korzystać na codzień. Pewnie myślisz, że jestem takim „głupim dzieckiem”, nie szanującym starszych osób. Tu się baaardzo grubo mylisz. Gdybym nie chciała słuchać starszych pewnie do dziś nie dowiedziałabym się, że mój prapradziadek był Niemcem, a prababcia przeżyła wojnę.
    Nie szukam pustej rozrywki w Tarocie. Chcę się tego nauczyć jak najwcześniej, żeby to procentowało mi w przyszłości. Bycie wróżką na prawdę mnie zafascynowało.
    Coś czuję, że źle mnie zrozumiałaś…

    PS. A co do pomocy innym ludziom, to doskonale wiem, że Tarot właśnie do tego służy.

    • admin pisze:

     Niestety nie zrozumiałaś…może powiem tak… zakładając stronę o Tarocie nawet nie przyszło mi do głowy że mogę to robić dla dzieci. Tarot to nie jest zajęcie dla 14 letnich dziewczynek. To świat który może się okazać niebezpieczny dla młodych, nieukształtowanych osobowości. I skończmy tę dyskusję bo nie ma sensu, żałuję że nie mogę zamknąć mojej strony dla dzieci, internet to bardzo niebezpieczny świat… i w takiej sytuacji jestem bezradna.

   • h. pisze:

    …. Wróżbita Maciej to chwalipięta. Kręci się,wierci i jeszcze wmawia ze jest naj,najlepszy w Polsce! Hania, pamiętasz taką reklamę; jak coś jest do wszystkiego ,to jest do niczego !!
    Tak jest z Maciejem.
    Taki Kaszpirowski: adin,dwa,tri……. pamiętasz??? :0)))

    • admin pisze:

     Hello Haneczko 🙂
     Pewnie, kto by tego nie pamiętał 🙂
     Maciej ma chyba ADHD, nie może spokojnie usiedzieć w miejscu. Do tego denerwuje mnie że nieustannie opowiada o problemach ludzi którzy do niego dzwonią i przechwala się… to takie dziecinne… cóż… tak ma… pozdrawiam Cię kochana 🙂

 33. Gryficzka pisze:

  Czekaj, nie bierz pod uwagi mojej ostatniej wypowiedzi. Przemyślałam to sobie i stwierdziłam, że nie ma sensu kłócić się z doświadczoną osobą. I nie jesteś wcale winna temu, że zainteresowało mnie właśnie TO.
  Ja po prostu starałam się być miła…

  • admin pisze:

   Pominę Twój niezbyt grzeczny ton w poprzedniej wiadomości. Masz zaledwie 14 lat a rozmawiasz zemną jak z rówieśnicą… to nie świadczy o Tobie dobrze. Ale to wszystko dlatego że jesteś jeszcze dzieckiem i to widać po Twoich wypowiedziach.
   Powtarzam grzecznie mój blog nie jest dla dzieci, zrozum to wreszcie. Zamiast o Tarocie pomyśl raczej o dobrym, solidnym wykształceniu, nauce języków, bo to jest temat w sam raz dla Ciebie. Nie rozmawiasz o tym z rodzicami? Dobry zawód, żeby mieć zabezpieczenie na przyszłość a potem wróżbiarstwo. Wróżką na pewno zostaniesz ale w swoim czasie, kiedy dojrzejesz… a ja nie poczuwam się do żadnej winy wobec Ciebie, ponieważ piszę tu wyłącznie dla DOROSŁYCH.

 34. Gryficzka pisze:

  Jasne, dotarło do mnie w końcu. Jeśli chodzi o naukę języków, to biorę się za Japoński i Chiński. Mam zamiar pracować w Japonii. Do tego to chyba wymagane jest solidne wykształcenie, prawda? Jeśli Pani strona będzie funkcjonowała jeszcze przez ładnych parę lat, to w przyszłości będę wiedziała gdzie nauczyć się sztuki wróżenia z kart. Przepraszam za mój ton, ale wcześniej byłam trochę podenerwowana. O nauce rozmawiam z rodzicami i to codziennie. A w ogóle… skąd Pani wie, że nauka języków dobrze mi idzie??

  • admin pisze:

   Jeśli mojej strony nie będzie to będziesz mogła jej zawartość mieć na ebooku, zamierzam za sugestiami moich czytelników stworzyć taką książkę, gdzie będzie Tarot i magia. Czyli wszystko to co jest na stronie i może nawet sporo więcej.
   Cieszę się że masz poważne i mądre plany, tak trzymaj 🙂 Mam dzieci i wiem że w tym wieku macie ogromny potencjał do wszystkiego. Wystarczy z Wami rozmawiać i kochać a Wy najlepiej umiecie odnaleźć się w tym trudnym świecie. Tylko czasem zdarza się Wam lekko zejść ze ścieżki dobrych pomysłów i wtedy potrzebni są uważni i kochający dorośli aby pomóc Wam powrócić… A co do Ciebie to po prostu życiowe doświadczenie i wiedźmowa intuicja 🙂 podpowiedziały mi… 🙂
   Pozdrawiam ciepło i życzę Ci tylko mądrych wyborów oraz dużo siły, szczęścia i zapału w ich realizacji.

 35. IZA pisze:

  Pani Haniu,chciałabym zapytac czy znalazłaby pani czas żeby postawić mi tarota,oczywiście za odpłatnoscia. IZA

  • admin pisze:

   Wybacz kochanie nie mam teraz zupełnie czasu…nawet stronkę zaniedbałam… gdybym miała to postawiałbym Ci za darmo… pozdrawiam 🙂

 36. Ewelina pisze:

  Witam pani Haniu, moje imię ewelina znak zodiaku waga, natomiast mój partner imię norbert, znak zodiaku lew. Bardzo proszę o radę, gdyż nie wiem co robić. Pozdrawiam

  • admin pisze:

   Witaj Ewelinko,
   Nie stawiam w tej chwili kart w necie i tak niewiele mogłabym powiedzieć bez dat urodzenia i konkretnego pytania. Jako relacja może być całkiem niezła bo Waga z Lwem to dobre pełne namiętności połączenie ( jeśli pogodzisz się że lew jest skupiony nieco na sobie…). Pozdrawiam

 37. Ewelina pisze:

  dziekuję pani Haniu za odpowiedź, tak to prawda i nie tylko nieco, a nawet bardzo 🙂
  Pozdrawiam

  • admin pisze:

   🙂 Chciałam być delikatna hihi, lewki są cudowne, kochane ale najbardziej są zakochane w sobie…choć miewają kompleksy na swoim punkcie.. Kiedy kogoś pokochają to naprawdę jest gorąco… :). Pozdrawiam

 38. marcin pisze:

  Witam,
  mam pytanie: dopiero rozpoczynam swoją przygodę i chciałbym wiedzieć czy mogę Twoją interpretacje wykorzystać w przypadku Tarota Anielskiego (dr Doreen Virtue). z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

  • admin pisze:

   Witaj,
   Moja strona poświęcona jest wyłącznie kartom Tarota, więc raczej nie skorzystasz z moich interpretacji w kartach anielskich… to zupełnie inna bajka… ale napewno do Twoich kart dołączone są interpretacje w książce? Na mojej stronie co prawda znajdziesz także interpretacje kart anielskich ale nie wszystkich, bo używam ich tylko jako wyroczni. Pozdrawiam

 39. Ewa pisze:

  Witam, świetna strona. Gratuluję. Zaczytałam się tak bardzo, że straciłam zupełnie rachubę czasu. Mam prośbę. Bardzo zachwyciły mnie karty które prezentuje Pani opisując znaczenie każdej z nich. Te grafiki do mnie mówią i takie właśnie karty chciałabym kupić. Mogłaby mi Pani doradzić gdzie mogę je kupić i kto je wydaje? czego mam dokładnie szukać? dziękuję!

  • admin pisze:

   Witam, dziękuję za miłe słowa. Tarot to bardzo interesująca nigdy nie kończąca się opowieść… Jeśli chodzi o karty to masz Ewo zakładkę Tarot, tam wszystko jest o kartach. Karty o które pytasz to talia Ridera Waite’a. Można ją kupić w każdym sklepie ezoterycznym i w sklepach w sieci. Pozdrawiam 🙂

   • Ewa pisze:

    Witam. Bardzo dziękuję za tak szybką odpowiedź. Szukałam w sieci kart Ridera Waite-a i obrazki które znalazłam są inne, kreska cieńsza, bardziej wyostrzona… A te do mnie „gadają”. Są baśniowe, piękne… Może mogła by mi Pani podać konkretnego wydawcę, kogo mam szukać. Jeszcze raz dziękuję. Pozdrawiam ciepło, Ewaa

    • admin pisze:

     Takiej wiedzy nie posiadam, ponieważ dostałam je w prezencie bez opakowania w szkatułce, były używane. Pozdrawiam

     • Nina pisze:

      Droga Haniu, pozdrawiam i dziękuję za Twojego bloga, z którego tyle można wyczytać o Tarocie. Pomagał mi, gdy byłam całkiem ‚zielona’, a i teraz, gdy już coś poczytałem tutaj i w innych publikacjach często zaglądam, by się z Tobą ‚skonsultowac’. A karty to The Radiant Rider Waite gdyby kiedyś znów ktoś spytał. 😉

     • admin pisze:

      Witaj Ninko,
      Dziękuję za miłe słowa, wiem, że to Radiant, kupiłam nową talię 🙂
      Serdecznie pozdrawiam

 40. Kamila pisze:

  Witam. Zwracam się do pani, ponieważ gry stawiałam tarota ostatniego wieczoru wypadły mi z rąk dwie karty, a mianowicie Kochankowie i 8 kielichów, jednak gdy dociągnęłam do nich ostatnią trzecią kartę była to 7 mieczy, która prześladuje mnie do tej pary. Cały czas mam ją w głowie, nie daje mi o sobie zapomnieć.
  Byłabym wdzięczna gdyby pani wyraziła opinie na ten temat. Pytanie było odnoście mojego niezdecydowania w miłości. Sama nie wiem co sądzić o tym…
  Proszę o pomoc.

 41. Kamila pisze:

  Pytanie brzmiało: Czy warto dalej ciągnąć związek w którym się znajduje, czy lepiej zacząć coś nowego z kimś innym.
  Do tej pory 7 mieczy ciągle uczestniczy w moim życiu…
  proszę o pomoc…

  • admin pisze:

   7 mieczy to karta manipulacji i kłamstwa, po co Ci to…szkoda energii. Poza tym jeśli postawiłaś pytanie „Czy warto” to już masz odpowiedź…

 42. Kamila pisze:

  Dziękuje za odpowiedź…. Okazało że 7 mieczy miała w 100 % rację. Uchroniła mnie przed wielkim nieszczęściem. 🙂

 43. Terehaza pisze:

  Pani Haniu bardzo proszę o zinterpretowanie co oznaczaja karty obok siębie diabeł, kochankowie i wisielec. Jeśli to mozliwe to bardzo proszę polozenie kart dla mojej bardzo chorej córki kingi – urodzonej 1 września 1997 rza co z góry bardzo dziekuję.

  • admin pisze:

   Proszę mi wybaczyć ale nie interpretuję cudzych rozkładów kart, tym bardziej że nie znam tematu na jaki były położone. Nie mam czasu na interpretację kart wszystkim, którzy o to proszą. Na tą stronę wchodzi kilkaset osób dziennie…Wisielec to karta zawieszenia, zatrzymania, przestoju, więc o cokolwiek pani pyta nie teraz…
   Wróżby z Tarota dotyczą osób, które ukończyły 18 lat, młodszym osobom nie można wróżyć, nie można ingerować w ich energię.
   Jeśli Pani córka jest bardzo chora można poszukać pomocy u tzw. szeptunek. Mają niesamowite sposoby na przywracanie zdrowia. Niestety adresu nie mam, ta którą znałam wyjechała do Rosji… ale może spróbuje Pani poszukać w internecie. Wiem że wiele z nich jest na wschodzie Polski i na Ukrainie. Serdecznie pozdrawiam i życzę zdrowia dla córki

 44. Ewelina pisze:

  Witam od 20 lat z przerwami zajmuje sie kartami perskimi.,początki moje z kabała zaczynałam od tarota…zaniecham gdy wyszła mi śmierć w moim małżeństwie …. zlekceważywszy ta wróżbę ,nawet zapomniałam o niej po 3 latach …. jakieś 4 miesiące temu stawiałam karty na mój związek wyszła znów śmierć ….. jak nie przetasowałam kart ciągle ten sam układ …… odpuściłam i odstawiłam kary myśląc ze niewierze i to jakieś głupie …. intuicja zaś mówiła ze to prawda już od jakiegoś czasu miałam złe przeczucie taka myśl która jest i nie chce sie odczepić wraca w myślach snach …… nie minęło 2 miesiące os ostatniej fatalnej wróżby i niestety sprawdziła sie jestem wdowa …… mam pytanie czy powinnam rozwijać umiejętności w stawianiu kart zaczęłam znów pracować z tarotem obecnie pracuje z kartami perskimi i tarotem często w układzie dwóch tali wychodzi to samo …… niekiedy pewne rzeczy się zdarzają i nie można tego uniknąć i karty mówią nam o tym żeby móc coś zmienić żeby później nie żałować

  • admin pisze:

   Witam,
   Nie jestem wyrocznią, nie mogę decydować o tym czym ktoś ma się zajmować. gdyby napisała do mnie jakaś nieopierzona nastolatka na pewno odradziłabym jej Tarota ale Tobie nie mogę, sama musisz podjąć decyzję. Ty najlepiej wiesz czy Ci to odpowiada. Skoro już pracujesz z Tarotem to skąd to pytanie ? 🙂
   Pozdrawiam i życzę powodzenia

 45. Krystyna pisze:

  Witam, nie spodziewałam się, że układ kart ma znaczenie jeśli chodzi o tarot na jutro. Jestem nowa w temacie szeroko rozumianej ezoteryki oraz tarota, ale ciągle się uczę i cieszę się, że taki wpis powstał 🙂 dziękuję i pozdrawiam, Krystyna.

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™