Website Survey

Karty Tarota na grudzień

Witajcie 🙂

As BuławWylosowałam nietypowo, inaczej niż zwykle kilka kart chcąc zobaczyć co dla nas przyniesie grudzień.
Wybrałam; Asa Buław, Asa Monet i 6 Monet, przepiękne karty wielu szans, energii, dobrych nowych doświadczeń, wzrostu i rozwoju oraz rezultatu
Na pewno na początku będziemy mieć wiele możliwości ,propozycji, szans i i ruszymy do przodu z Asem Buław i Asem Denarów. Pełni wigoru wejdziemy w nowy świat na polu zawodowym , zdrowotnym lub uczuciowym. Asy w Tarocie to po prostu SZANSA warto o tym pamiętać i wykorzystać ją.
A pod koniec miesiąca będziemy zbierać żniwo naszych działań w postaci 6 Denarów. Możemy oczekiwać nagrody i wsparcia, więc jakieś stypendium, nagroda, premia, zapomoga, czy paczka na święta.
A emocjonalnie wiele miłości i dobroci, tego co w nas najlepsze.
Ta szóstka to też nasze dzielenie się z innymi, wspieranie słabszych, potrzebujących… (Szlachetna paczka ? )
As Denarówbo przecież święta to czas dawania sobie wszystkiego co najlepsze. Obdarowywania i otrzymywania, zarówno w sferze duchowej, emocjonalnej jak i materialnej.
Celowo napisałam tylko pozytywne znaczenia kart aby was pozytywnie zaprogramować na grudzień i wierzę że wykorzystacie wszystkie szanse, które przyjdą do waszego życia a także że stworzycie własne, mając dobre pomysły i otwarte serca.
Życzę Wam Kochani wykorzystania szans i wielu miłych chwil w grudniu 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™