Website Survey

Karty Anielskie

Witajcie 🙂

Karta na najbliższy tydzień to Anioł Książę Południa, przesłanie na karcie; ,, Znika wszelki ból i napięcie gdy unoszę się w bezmiarze Boskiej Miłości.”

Karta Anielska Anioł PołudniaAnioł ten ofiarowuje przewodnictwo we wszelkich aspektach naszej materialnej rzeczywistości i panuje nad psychologiczną funkcją zmysłów. Pomaga poczuć się dobrze we własnym ciele, przebudzić zmysły, ukierunkować energię abyśmy byli odważni w realizacji naszych marzeń i talentów. Błogosławi zmysły abyśmy mogli w pełni doświadczać świata wokół nas poprzez fizyczne ciało a ukierunkowanie energii daje strukturę, stabilność i bezpieczeństwo, co pozwala realizować naszą prawdziwą kreatywną naturę.

Anioł Południa błogosławi naszą zmysłowość i obdarza spokojem ciała abyśmy byli wolni od stresu i napięcia, bardziej zdolni do przeżywania przyjemności oraz w materializowaniu marzeń. Kiedy czujemy się dobrze w naszych ciałach, tworzymy dobrą energię, która jest uzdrawiająca dla nas i tych którzy są blisko nas. W ten sposób tworzymy szczęśliwsze życie sobie i innym.

Anioł zachęca  do wsłuchania się we własne ciało i traktowania samych siebie z szacunkiem. Oznacza to po prostu abyśmy troszczyli się o odpowiednie odżywianie, ubiór, odpoczynek i ćwiczenia. Abyśmy zrezygnowali z wyniszczającego trybu życia, ponieważ nasze zdrowe i silne ciało jest świątynią dla pięknego i mądrego ducha.

Znane przysłowie mówi że „W zdrowym ciele zdrowy duch.” Mając zdrowe ciało i ducha łatwiej nam realizować życiowe cele i marzenia oraz wspomagać tych, którym zdarza się upadać w drodze do realizacji  marzeń albo samodoskonalenia.

Jak widać równie ważne dla człowieka jest życie duchowe, miłość jak i fizyczność, zmysłowość. Tylko kiedy pozostajemy w równowadze ze wszystkimi doznaniami możemy czuć się spełnieni, szczęśliwi i możemy dzielić się tym szczęściem z innymi.

Życzę Wam Kochani dużo miłości w każdej postaci, tak dla równowagi. 🙂

I nie zapominajcie o ubogich, proszę…

http://www.szlachetnapaczka.pl/

Kategorie: Aktualności  Tagi:
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™