Website Survey

Karty Anielskie- Anioł Stróż Dojrzałości

Witajcie Kochani,

Anioł Stróż DojrzałościJuż za cztery tygodnie będziemy cieszyć się świętami… więc powracam do wieloletniego zwyczaju losowania kart Anielskich z mojej starej talii. Mają one piękne i mądre przesłania, które wzmacniają nas i wspierają. Pokazują jak możemy czynić nasze życie bardziej świadomym…
Na nadchodzący tydzień wylosowałam przesłanie Anioła Stróża Dojrzałości. Przesłanie na karcie; ,,Przyjmując odpowiedzialność buduję też swoją siłę.”
Anioł ten wspiera nas w dojrzewaniu, w drodze ku byciu istotami mądrymi, zdolnymi do radzenia sobie z obowiązkami i dokonywania właściwych wyborów, by wzmacniać swoją radość i pomyślność. Pomaga zrozumieć proces emocjonalnego dojrzewania, zrobić w życiu coś, na co zawsze mieliście ochotę oraz radzić sobie z obowiązkami wynikającymi z dorosłości. Anioł ten pomaga podejmować rozważne i mądre decyzje mające na celu osiągnięcie szczęścia i pomyślności naszych podopiecznych, czyli gdy jesteśmy wychowawcami, opiekunami, pracodawcami lub rodzicami.
Anioł Stróż Dojrzałości pomaga i pozwala kierować się wysokim stopniem odpowiedzialności wobec tego kim chcemy być lub jak chcemy żeby nasze życie wyglądało. Dodaje sił, kiedy czujemy że ciężar decyzji jest zbyt trudny i wspiera nas w poszukiwaniu właściwych odpowiedzi ,które wprowadzają w zakłopotanie, z którymi mamy do czynienia w pracy i w naszych związkach.
Anioł prosi aby zastanowić się czy nasze decyzje wynikają z miłości czy z miłości do władzy. Zwraca naszą uwagę by poznać różnice pomiędzy tym co zwykle postrzegamy jako coś dobrego, a tym co naprawdę jest dla nas dobre. Możemy go prosić o odwagę w doskonaleniu mądrości i posługiwaniu się mocą tak, abyśmy jej nie nadużywali.
Anioł błogosławi nas z szacunkiem dla naszej własnej godności i siły charakteru, by próby i życiowe trudności nie stawały się ciężarem ale wzmacniały nasze zalety i pozwalały nam być radosnymi, promiennymi, mądrymi i duchowymi istotami.

Jak ważną rolę w życiu pełni nasza emocjonalna dojrzałość. Dzięki jej posiadaniu kreujemy pozytywnie i mądrze nasze życie i tych za których bywamy odpowiedzialni albo w kontaktach z drugim człowiekiem.
Życzę Wam Kochani aby mądra dojrzałość nigdy Was nie opuszczała 🙂

Jak co roku proszę was o dar serca i wspieranie akcji Szlachetna Paczka  http://www.szlachetnapaczka.pl/

Kategorie: Aktualności
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™