Website Survey

Karty Anielskie – Anioł Młodzieńczej MiłościWitajcie Kochani w przedświątecznym tygodniu 🙂

Aby umilić ten gorący czas wylosowałam dla Was kartę anielską na nadchodzący tydzień. Aniołkiem, który będzie nas wspierał w tym tygodniu,  jest Anioł Młodzieńczej Miłości. Przesłanie na karcie..”Przyjmuję miłość z wdzięcznością. Jestem otwarty a jej piękno czyni mnie pięknym…”Anioł Młodzieńczej Miłości

Nie można byłoby sobie wymarzyć lepszej karty w tym okresie…

Ma karta anielska kilka ważnych aspektów… każdy poświęcony nam i naszym relacjom. Pierwszy przeznaczony jest dla osób w stałych związkach z pewnym stażem, gdzie dobrze byłoby zadbać o odświeżenie miłości, zadbanie o nowy wymiar związku, skończenie z rutyną i zaniedbaniem.  Drugi aspekt to miłość, która ma szansę pojawić się w naszym życiu, tylko trzeba zaufać przeznaczeniu.  Anioł  wspiera w nas poczucie bezpieczeństwa w związkach i daje poczucie własnej wartości, pomaga okazywać uczucia i wyrażać szczerość wypowiedzi wobec  ukochanej osoby. Anioł prowadzi nas do tworzenia zdrowych związków, obdarzających nas głębokim i ostatecznym szczęściem. Namawia aby doceniać ludzi, którzy  szanują i okazują nam miłość.

Anioł Młodzieńczej Miłości namawia nas także aby w ten niezwykle pracowity i intensywny przedświąteczny czas zadbać o swoje ciało, traktować je z szacunkiem i miłością, nie przemęczać się, pracować ale też znaleźć czas na mądre dbanie o zdrowie aby nie rozchorować się na święta. Dbanie o ciało to także aspekt seksualności. Anioł wspiera i pomaga cieszyć się seksualnością i traktować ją z miłością. Radować się wszystkimi darami miłości i otwartością serca, szanować swoje delikatne uczucia.

Możemy  prosić Anioła o opiekę i ochronę naszych związków, o oddalenie nas od wszelkich złych wpływów które, mogłyby zaszkodzić naszemu szczęściu.

Kategorie: Aktualności  Tagi:
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™