Website Survey

Karta tygodnia – Sprawiedliwość

SprawiedliwośćNa nadchodzący tydzień wylosowałam kartę WA Sprawiedliwość. Najważniejsze przesłanie tej karty to trzeba być odpowiedzialnym za swoje życie. W największym skrócie oznacza że to co do tej pory posiałeś, teraz zbierzesz. W tym tygodniu trzeba będzie podjąć wiele rozważnych decyzji, dla wielu z was może oznaczać sprawy urzędowe, sądowe, ważne życiowe decyzje.  Istotne będzie mądre działanie, nie pod wpływem emocji które w najbliższych dniach będą trudniejsze, tylko pod wpływem chłodnego rozumu, spojrzenia na sprawy obiektywnie i w dalszej perspektywie. Dla wielu osób ten tydzień będzie ważny, decydujący. Jeśli wcześniej zostały popełnione błędy, jakieś złe decyzje to w tym tygodniu trzeba je przemyśleć i skorygować, będzie na to okazja. Dla wielu osób Sprawiedliwość przyniesie zadość uczynienie, prawda wyjdzie na światło dzienne, coś się wyjaśni. Osiągniemy sukces i lepsze samopoczucie.

Dla wszystkich będzie ostrzeżeniem aby solidnie, systematycznie wykonywać swoje obowiązki, pilnować terminów, zwłaszcza w pracy aby niczego nie przeoczyć czy zaniedbać.

W domu zwrócić większą uwagę na swoje dzieci, czy nie mają problemów z nauką, jakichś zaległości. Zwrócić też uwagę nas tan zdrowia starszych rodziców czy bliskich krewnych , być może samotnych i pomóc znaleźć lekarza, zatroszczyć się o ich zdrowie i samopoczucie. W życiu codziennym pilnować terminów spłat kredytów i opłat, w związkach zadbać o poprawienie relacji, może częściej rozmawiać, robić sobie miłe niespodzianki, okazać dobroć, wyrozumiałość … bo do wielu relacji z dłuższym stażem  zakradła się rutyna i wręcz skostnienie, relacja polegająca na ocenianiu, trzeba z tym walczyć i wypracować nowe metody postępowania.

Wiele osób powróci do zdrowia, terapia czy kuracja przyniosą  dobre efekty.

Temat do refleksji to czy zawsze mamy jedynie słuszną rację, czy nie jesteśmy zbyt radykalni w ocenach  i uparci, może warto też posłuchać drugiej strony?

W nadchodzącym tygodniu uda się nam odciąć przeszłość i pójść swoją drogą bez obciążeń emocjonalnych. Dzięki temu wejdziemy w nowy wymiar energetyczny i przyciągniemy dobre zdarzenia i właściwe osoby do naszego życia.

Karta Sprawiedliwości wyszła mi kiedy zapytałam czy znajdę rzecz, która gdzieś przepadła. I rzeczywiście po jakimś czasie kiedy robiłam gruntowne porządki znalazłam 🙂

Porządkujcie Kochani wasze domy, wasze życie a być może odnajdziecie coś , czego lub kogo długo szukaliście 🙂

Kategorie: karta tygodnia
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™