Website Survey

Karta tygodnia -Słońce

Witajcie Kochani 🙂

Na najbliższy tydzień wylosowałam kartę Wielkich Arkan Słońce.

SłońceMottem tej karty jest przesłanie „, Życie jest jak grota pełna skarbów, dla tych którzy po nie sięgają. Aby należeć do ich grona chwytaj każdą radość choćby najdrobniejszą tak szybko i zachłannie jak pływak bierze oddech.”

Chwytaj każdą okazje aby uśmiechnąć się, wlać w swoje serce radość i optymizm, dzielić się nim z innymi. To Twój czas, realizuj marzenia, spójrz na jasną stronę życia, poczuj się jakbyś znalazł się na łące w pogodny dzień. Jeśli tego nie czujesz pracuj nad tym, codziennie rano spójrz w lustro i powiedz sobie coś miłego, uśmiechnij się bo nie jesteś tu za karę. Masz prawo i szansę na dobre życie, na miłe relacje, na uśmiech od losu.
Karta może oznaczać że w tym tygodniu mamy szansę zrealizować marzenia, poznać kogoś wartościowego, miłego, optymistę, mamy szansę pogodzić się z kimś, mieć dobre relacje w rodzinie i wśród przyjaciół, spłodzić dziecko lub urodzić je, odnieść sukces zawodowy, dla wielu z was będzie symbolem wyjazdu na urlop.
Ta karta wzmacnia nasza wiarę w siebie, więc być może niektórzy z was po trudniejszych momentach życiowych teraz odetchną, poczują się mocniejsi. Ważne by dbać o siebie i bliskie nam osoby,poszerzać umiejętności i horyzonty,być może skorygować wygląd, iść do fryzjera,ubrać się inaczej, zmienić wizerunek na pogodniejszy.
Karta Słońce daje nam pozytywnego”kopniaka” na początku tygodnia, warto skorzystać z jej pozytywnej energii.

Życzę Wam dobrego, słonecznego tygodnia 🙂

Kategorie: karta tygodnia
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™