Website Survey

Karta tygodnia – Słońce

słońceWitajcie Kochani,
Na nadchodzący tydzień wylosowałam dla nas kartę WA Słońce.
To wspaniała karta na ten czas, wzmocni naszą świadomość i zdrowie. W czasie ubywającego Księżyca mamy sprzyjający moment na porządki w naszym życiu, na uświadomienie sobie co jest dla nas dobre co nie. Wiele spraw zobaczymy wyraźniej, z właściwej perspektywy, bez mroku.
Tarot jak dobry przyjaciel biegnie nam z pomocą i wspiera swoim ciepłem i światłem. Jak dziś pisałam w tym tygodniu możemy czuć dyskomfort, karta Słońca wesprze nas, dodając nam wiary byśmy odważnie odcięli przeszłość, wszelkie negatywne sprawy i ludzi , którzy nam sprawiali ból. Abyśmy definitywnie porzucili nałogi i złe nawyki. Te pracę musimy zacząć od zaraz, zmieniając nastawienie.
Odwagi Kochani i konsekwencji, z kartą Słońce uda się na pewno. Słońce przynosi oświecenie, wiarę, optymizm, kreatywność, radość i dobre samopoczucie. Uda się wam ciężka praca nad sobą, bo zmiana myślenia, postępowania i konsekwencja to najcięższa i zarazem najważniejsza praca. Uwierzcie w siebie i swoje możliwości, poczujcie w sobie dobroczynne słoneczne światło, niech rozgrzeje wasze serca do walki.
Nadchodzący tydzień przyniesie dobre wiadomości, nowe znajomości, u niektórych z was pojawi się cudny, malutki prezencik w postaci dziecka. Słońce przyniesie nam dobry czas na zdobywanie wiedzy, rozsądne planowanie, naprawianie relacji, oczywiście tylko tych, które się nieco zakurzyły. Te raniące trzeba mieć odwagę odciąć.
Nadchodzący tydzień sprzyja dobrym kontaktom między ludźmi, rodzinie, pamiętajcie aby okazywać sobie ciepło , szacunek i dobroć. Czeka was namiętny seks, u niektórych zaowocuje poczęciem. Ważne abyście poczuli własną wartość, przestali się dołować i ruszyli do przodu.
Jeśli uda się wam zmienić swoje nastawienie i być może zewnętrze ( może lekka zmiana wyglądu) to poczucie własnej wartości przyjdzie łatwiej. Aby zmienić coś w zewnętrznym świecie trzeba zacząć od środka, od siebie. Ten tydzień jest na to idealny.
Nie zrażajcie się chwilowymi niepowodzeniami, nie jesteśmy ideałami, może się zdarzyć czasem potknięcie, ważne aby nigdy się nie poddawać i konsekwentnie realizować cele, być zawsze wojownikiem, optymistą ( a dla bliskich osób dobrą wróżką z ciepłym sercem).
Życzę wam Kochani wiary i optymizmu, niech nadchodzący tydzień przyniesie wam zdrowie, wzmocnienie i pozytywne zdarzenia.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™