Website Survey

Karta tygodnia – Słońce

słońceNa nadchodzący tydzień wylosowałam dla nas kartę WA Słońce. W energetycznym tygodniu wesprze nas i doświetli nam umysł Arkan optymizmu, świadomości, radości , kreatywności , dobrego samopoczucia i sukcesu. Uwielbiam tę kartę bo w niej zawarte jest wszystko co dla nas najlepsze i najważniejsze; dobre zdrowie, witalność, przyjazne kontakty z otoczeniem, miłość, radość ,możliwość zmian i sukces.
Mamy realną szansę na pokonanie naszych słabości , odejście od trudnej przeszłości i na początek nowej, lepszej przyszłości. Wystarczy tylko uwierzyć w siebie, wlać do serca optymizm i wiarę, potem być konsekwentnym i wszystko się powiedzie, bo jak wiemy wiara czyni cuda.
Kochani, zacznijmy te cuda od dziś, nie odkładajmy niczego na kiedyś tam, żyjemy tu i teraz, liczy się tylko teraźniejszość bo na nią mamy wpływ.
Karta Słońce oznacza dobre zdarzenia, miłe kontakty , szanse na porozumienie z kimś, nowe dobre znajomości, radość w rodzinie, dogadzanie sobie wzajemnie, gorący seks, dbanie o relacje, zrozumienie i chęć naprawienia tego co było złe, ciąża lub narodziny dziecka. W pracy dobry czas , zadowolenie, nauka, dobre pomysły które zostaną docenione. Mogłabym tak wymieniać bez końca bo Słońce niesie ze sobą dobro. Zamykamy z hukiem niepomyślne czasy a wchodzimy na nową ścieżkę oświetloną przez nasze własne poczucie wartości i optymizm.
I niech tak będzie, uwierzmy w siebie, idźmy lepszą drogą bez niepewności i złych nawyków.
Wystrzegajmy się tylko brawury, lekkomyślności, naiwności i bądźmy zawsze konsekwentni w tym co przyjdzie nam zrobić. Nigdy nie przejmujmy się chwilowym brakiem sukcesu czy opóźnieniem, jeśli będziemy z optymizmem patrzeć na wszelkie sytuacje, uda się zrealizować cel do którego dążymy.
Ja mam tylko nieustającą nadzieję, że w naszym kraju rozpocznie się słoneczny czas sukcesów i dobrych zmian…
Życzę wam słonecznej drogi w tym tygodniu, niech żaden cień nie zakłóci waszej wiary w siebie, powodzenia Kochani 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™