Website Survey

Karta tygodnia – Rydwan

SAMSUNG DIGITAL CAMERANa najbliższy tydzień wylosowałam kartę WA- Rydwan.
Kochani, poświętowaliśmy, odpoczęliśmy, przyszedł czas na konkrety. Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i działać. W karcie Rydwan to my jesteśmy odpowiedzialni za swoje decyzje i czyny, pora ruszyć do pracy i robić swoje.
Czeka nas podróż, dalsza lub bliższa, odważne decyzje, samodzielne działanie. W pracy karta symbolizuje sukces, awans, pokonanie rywali, dobre decyzje i dużo pracy. Trzeba wykazać się pracowitością i wytrwałością. Jeśli Rydwan nie dotyczy pracy to po prostu czekają na nas obowiązki i musimy wszystkiemu podołać, być może mamy trochę zaległości i trzeba będzie szybko się z nimi uporać a przy tym podjąć ważne decyzje.
Rydwan może oznaczać dla niektórych gorący romans, flirt, miłe spotkanie kogoś o mocnej osobowości, kto wie czego chce i umie osiągnąć cel a więc osobę na której mu zależy. I tu wskazówka, jeśli chcemy aby ta osoba weszła do naszego życia, nie ulegajmy jej za szybko. To typ wojownika lubi zdobywać, więc dajmy tej osobie pole do popisu, niech się stara, niech zabiega, jeśli o coś lub kogoś trzeba się mocno starać bardziej się to ceni. Dla związków oznacza Rydwan okres wzajemnej fascynacji, czas wspólnych decyzji, podróży i gorący seks.
Najważniejszym przesłaniem tej karty jest; nie czekaj, to od Ciebie zależy Twój los, Ty jesteś woźnicą i to Ty kierujesz swoim rydwanem, nie daj nikomu decydować za Ciebie, weź los w swoje ręce. Masz wewnętrzną moc, ruszaj, żyj.
Życzę wam Kochani trafnych decyzji i odwagi w działaniu 🙂

Kategorie: karta tygodnia
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™