Website Survey

Karta tygodnia- Rycerz Buław

Witam cieplutko,

Rycerz BuławNa ten tydzień wylosowałam kartę Rycerza Buław więc będzie się działo. Podstawową cechą tego Rycerza jest akcja, szybkość, działanie, burzliwe emocje. Tak więc według kart zapowiada się tydzień pełen wrażeń i wydarzeń, zmian, szybkich zwrotów sytuacji, nowych kontaktów, wiadomości, dalszych podróży lub nagła konieczność  przemieszczania się w obrębie własnej miejscowości. To także aspekt dbania o własny wygląd (świetnie bo aura Księżyca wyjątkowo temu sprzyja). Albo spotkanie mężczyzny, który zauroczy  i sprawi że poczujemy się jak na karuzeli. Uwaga bo to nie będzie związek z haapy endem  przed ołtarzem… raczej gorący, niesamowity romans, niezwykły seks, być może dłuższa relacja ale bez zobowiązań. Ten Rycerz ma problem ze stałością… Jeśli nie romans to kontakt z kimś kto może wesprzeć swoją energią, popchnie jakąś sprawę, w czymś pomoże.

W codziennym życiu karta zapowiada potrzebę skupienia  na organizacji, byciu przedsiębiorczym i energicznym. Karta Rycerza jest przestrogą aby dokończyć wszystko to co zaczęliśmy, wykazać się cierpliwością i konsekwencją. Przestrzega przed sytuacjami, w których będziemy narażeni na konflikty, trzeba unikać drażliwych tematów i ludzi, którzy je wywołują. Ktoś może nie dotrzymać danej obietnicy.

Oby spełniło się tylko to co dobre 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
4 komentarze
  1. Basia pisze:

    Czy możemy poprosić o kartę jaka będzie nam przyświecać przez najbliższy miesiąc ? 🙂 Gorąco pozdrawiam 🙂

  2. Paulina pisze:

    Witam,mam pytanko. Kiedy najlepiej iść do dentysty, z punktu widzenia luny? Pomijając fakt, że jak trzeba, to trzeba od razu:)

    Pozdrawiam,
    Paula

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™