Website Survey

Karta tygodnia- Paź Buław

Giermek BuławPaź Buław to żywioł Ognia, więc zawsze będzie symbolem nowej energii, działania, czegoś lub kogoś nowego, twórczej wyobraźni, przepływu informacji. Tak więc karta wróży czas, w którym na pewno nie grozi nam zastój. Możemy się spodziewać przypływu nowych pomysłów, spotkań, niespodziewanych wizyt, znajomości, flirtów i ekscytujących zdarzeń. To także działania spontaniczne, improwizowanie, coś się niespodziewanie zadzieje i będziemy musieli dostosować się do sytuacji, coś wykombinować na tę chwilę lub szybko odpowiedzieć, podjąć decyzję.
Wiele osób może zaczynać zupełnie nowe sprawy w swoim życiu, odważą się mimo trudnej przeszłości zacząć wszystko od początku. Dla niektórych będzie ostrzeżeniem aby wyjść z zastałej sytuacji, nie bać się podejmowania decyzji, żyć chwilą, cieszyć się życiem, być spontanicznym i żywiołowym jak dzieci. Dla wszystkich ostrzeżenie aby nie podejmować pochopnych decyzji, pod wpływem impulsu, nie ufać wszystkiemu co na pierwszy rzut oka wygląda wspaniale i być konsekwentnym, bo Paź Buław to też symbol słomianego zapału.
Dla osób starających się o pracę dobre wiadomości dotyczące nowej pracy (być może już jutro).
Niektórym z was się zdarzyć nowa znajomość, początek romansu z kimś młodym, ekscytującym, pełnym inicjatywy i dobrych pomysłów. Jeśli nie młody wiekiem to duchem, przypominający energią Głupca; radosny, spontaniczny, pełen pomysłów, energiczny, uwielbia nowe wyzwania i przygody. Świetny kompan do zabawy i flirtu, romansu, na wielką miłość i stałą relację raczej się nie nadaje.
Zdrowotnie trzeba zadbać o wątrobę i przewód pokarmowy, nie jeść zbyt ciężkostrawnych potraw.
Przed nami dobry, energetyczny tydzień, życzę wam aby każdemu z was przyniósł tylko dobre wiadomości i zdarzenia 🙂

Kategorie: karta tygodnia
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™