Website Survey

Karta tygodnia – Moc

Witajcie Kochani,

MocWylosowałam dla nas na nadchodzący tydzień kartę Mocy. Myślę, że jest nam właśnie teraz bardzo potrzebna, ponieważ spotykam się z wieloma ludźmi i większość narzeka na ogóle osłabienie, słabe samopoczucie, być może winna jest niezrównoważona pogoda,wahania ciśnienia albo mamy tzw przesilenie wiosenne. Dlatego powinniśmy zadbać o zdrowie; zdrowe odżywianie i ruch. Karta Mocy może być amuletem wspierającym nas w codziennych trudach. Może dodawać nam odwagi, wyzwalać kreatywność, przebojowość, zapał, wytrwałość, dojrzałość, wspierać działanie w realiach.
Moc w nas to dojrzałe decyzje, opanowanie i pogoda ducha, to wewnętrzna siła, dzięki której żadna przeszkoda nie jest problemem.
Karta Mocy mówi że cokolwiek teraz postanowimy ma szansę się spełnić. Warto więc realizować wszystkie dobre pomysły.
Z fizyczną mocą lwa, pokonamy codzienne obowiązki a wewnętrzna moc i miłość w naszych sercach pozwoli skupić się na tym co najważniejsze; zdrowiu i miłości, zrozumieniu dla nas samych i bliskich nam osób. Dobrze byłoby w codziennej gonitwie znaleźć choć trochę czasu dla siebie, pomedytować, wyciszyć się, po to by dojść do ładu z samym sobą, a potem z uwagą i empatią pochylić się nad bliskimi nam osobami. Pamiętacie przysłowie w zdrowym ciele zdrowy duch?
Pamiętajcie aby znaleźć też czas na wyjście choćby na spacer i pobyć na słońcu. To przecież naturalna nasza ładowarka energii.
Jeśli spotkacie się z agresją, zazdrością, mściwością, zaciętością, czy innymi złymi cechami przypisanymi tej karcie, wiedzcie że osoba która do was kieruje złe emocje, ma zaniżone poczucie własnej wartości. Wiedząc o tym łatwiej nam ją będzie zrozumieć i wybaczyć. Karta Moc daje nam zapewnienie że wyzdrowiejemy fizycznie i emocjonalnie.
Życzę Wam Kochani dużo wewnętrznej mocy i dobrego zdrowia 🙂

Kategorie: karta tygodnia
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™