Website Survey

Karta tygodnia – Moc

MocMoc to siła ducha i ciała, w czasie Nowiu nasze organizmy oczyszczą się z toksyn więc dziś i jutro odtrujemy się z tego co nas niszczy. Nabierzemy mocy, zbawiennej energii przebudzenia ku lepszej przyszłości. Dziś warto z nią pomedytować, nabrać jej energii.
W nadchodzącym tygodniu będzie dla nas wsparciem, doda odwagi i przebojowości. Być może zechcemy zacząć jakąś część naszego życia od nowa, z kartą Mocy możemy podejmować odważne, mądre decyzje i przenosić niemal góry. Do tego poprawi się nasz nastrój. Jeśli czuliśmy się ostatnio nie najlepiej teraz uwierzymy w siebie i uśmiechniemy się do życia. Zostawimy za sobą nasze słabości, nałogi, rutynowe zachowania i odważnie z konsekwencją pójdziemy inną drogą. Wiele osób nauczy się asertywności, powie stanowcze „nie” przeszłości. W tym tygodniu uda się wyzdrowieć wewnętrznie i fizycznie a także uleczyć relacje. Jest ku temu realna szansa, warto ją wykorzystać. Potrzebujemy równowagi wewnętrznej, teraz jest czas aby ją odnaleźć i poprawić stosunki z rodziną i przyjaciółmi, zacieśnić więzi, okazać sobie wzajemnie dobroć i zrozumienie.
Jeśli uda się wam zawalczyć o siebie i być konsekwentnym będziecie tak silni jak lew na karcie Mocy 🙂 a wtedy żadna przeszkoda nie będzie już problemem a wy będziecie kontrolować własne życie.
Życzę wam tego, przede wszystkim dobrych decyzji i konsekwencji w walce o siebie i swoje relacje. Udanego tygodnia Kochani 🙂

Kategorie: karta tygodnia  Tagi:
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™